Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


09.04.21
64521 71 Друкувати

Хто зможе отримати карантинну допомогу: з’явився перелік видів діяльності від Кабміну

Як вже відомо, Законом України № 1358-ІХ забезпечено надання допомоги ФОПам та найманим працівникам у "червній" зоні карантину. 

Допомога виплачується за рахунок коштів Держбюджету у розмірі 8 тисяч гривень. Окрім гарантованої державою допомоги, ФОПи та наймані працівники зможуть додатково одержати виплати з місцевих бюджетів, якщо орган місцевого самоврядування ухвалить відповідне рішення.

На отримання допомоги мають право:

  • наймані працівники суб'єкта господарювання, основний вид економічної діяльності якого заявлений першим у відомостях з Єдиного держреєстру станом на останній день місяця, який передує місяцю, в якому подається звернення на отримання допомоги, та відповідає видам, визначеним у Переліку видів економічної діяльності, який затвердить Кабмін;
  • ФОП, основний вид економічної діяльності якого заявлений першим у відомостях з Єдиного держреєстру станом на останній день місяця, який передує місяцю, в якому подається звернення на отримання допомоги, та відповідає видам, визначеним у Переліку видів економічної діяльності, який затвердить Кабмін.

Кабмін постановою від 07.04.2021 р. № 329 затвердив цей Перелік у зазначеній нижче редакції.

Так, до Переліку основних видів економічної діяльності, стосовно яких здійснюються обмежувальні протиепідемічні заходи, запроваджені з метою запобігання поширенню на території окремих адміністративно-територіальних одиниць гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, що призводять до тимчасової зупинки роботи суб’єктів господарювання, в яких працюють застраховані особи, та фізичних осіб — підприємців увійшли:

Код

Розділ

Назва

Довідник

45.32

45

Роздрібна торгівля деталями та приладдям для автотранспортних засобів

2010

47.19

47

Інші види роздрібної торгівлі в неспеціалізованих магазинах

2010

47.41

47

Роздрібна торгівля комп’ютерами, периферійним устаткуванням і програмним забезпеченням у спеціалізованих магазинах

2010

47.43

47

Роздрібна торгівля в спеціалізованих магазинах електронною апаратурою побутового призначення для приймання, записування, відтворення звуку й зображення

2010

47.51

47

Роздрібна торгівля текстильними товарами в спеціалізованих магазинах

2010

47.52

47

Роздрібна торгівля залізними виробами, будівельними матеріалами та санітарно-технічними виробами в спеціалізованих магазинах

2010

47.53

47

Роздрібна торгівля килимами, килимовими виробами, покриттям для стін і підлоги в спеціалізованих магазинах

2010

47.54

47

Роздрібна торгівля побутовими електротоварами в спеціалізованих магазинах

2010

47.59

47

Роздрібна торгівля меблями, освітлювальним приладдям та іншими товарами для дому в спеціалізованих магазинах

2010

47.61

47

Роздрібна торгівля книгами в спеціалізованих магазинах

2010

47.63

47

Роздрібна торгівля аудіо- та відеозаписами в спеціалізованих магазинах

2010

47.64

47

Роздрібна торгівля спортивним інвентарем у спеціалізованих магазинах

2010

47.65

47

Роздрібна торгівля іграми та іграшками в спеціалізованих магазинах

2010

47.71

47

Роздрібна торгівля одягом у спеціалізованих магазинах

2010

47.72

47

Роздрібна торгівля взуттям і шкіряними виробами в спеціалізованих магазинах

2010

47.76

47

Роздрібна торгівля квітами, рослинами, насінням, добривами, домашніми тваринами та кормами для них у спеціалізованих магазинах

2010

47.77

47

Роздрібна торгівля годинниками та ювелірними виробами в спеціалізованих магазинах

2010

47.78

47

Роздрібна торгівля іншими невживаними товарами в спеціалізованих магазинах

2010

47.79

47

Роздрібна торгівля уживаними товарами в магазинах

2010

47.82

47

Роздрібна торгівля з лотків і на ринках текстильними виробами, одягом і взуттям

2010

47.89

47

Роздрібна торгівля з лотків і на ринках іншими товарами

2010

47.99

47

Інші види роздрібної торгівлі поза магазинами

2010

56.10

56

Діяльність ресторанів, надання послуг мобільного харчування

2010

56.21

56

Постачання готових страв для подій

2010

56.30

56

Обслуговування напоями

2010

59.14

59

Демонстрація кінофільмів

2010

82.30

82

Організування конгресів і торговельних виставок

2010

90.01

90

Театральна та концертна діяльність

2010

90.02

90

Діяльність щодо підтримання театральних і концертних заходів

2010

90.04

90

Функціювання театральних і концертних залів

2010

91.01

91

Функціювання бібліотек і архівів

2010

91.02

91

Функціювання музеїв

2010

93.11

93

Функціювання спортивних споруд

2010

93.12

93

Діяльність спортивних клубів

2010

93.13

93

Діяльність фітнес-центрів

2010

93.21

93

Функціювання атракціонів і тематичних парків

2010

93.29

93

Організування інших видів відпочинку та розваг

2010

96.01*

96

Прання та хімічне чищення текстильних і хутряних виробів

2010

96.04

96

Діяльність із забезпечення фізичного комфорту

2010

* Застосовується для виплат найманим працівникам суб’єктів господарювання у зв’язку із втратою частини заробітної плати та фізичним особам — підприємцям у зв’язку із втратою частини доходу внаслідок запроваджених у лютому — березні 2021 р. обмежувальних протиепідемічних заходів, введених з метою запобігання поширенню на території окремих адміністративно-територіальних одиниць гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.”.

Кому буде відмовлено в отриманні карантинної допомоги, читайте за посиланням.  

Рубрика:

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • пупс
09.04.21 20:35

А салоны красоты опять ни с чем остались

Відповісти
  • Олена Холостенко
13.04.21 22:06

Поддерживавююю.

Відповісти
  • Таня
09.04.21 20:50

пупс, так назовитесь парикмахерской, им разрешено

Відповісти
  • Олена Холостенко
13.04.21 22:07

Таня, нет им не разрешено.

Відповісти
  • Пупс
10.04.21 07:33

Таня, где это написано что разрешено? 

Відповісти
  • Михаил
11.04.21 20:21

Пупс, работа парикмахерских и салонов красоты в красной зоне разрешена но по предварительной записи

Відповісти
  • ИринаКиев
10.04.21 22:14

Пупс, нет в перечне, значит разрешено

Відповісти
  • Ольга
09.04.21 20:51

а остальные? коммуналку и налоги платить с чего? если нет клиентов?

Відповісти
  • Лариса
09.04.21 20:53

И не только салоны,  а вся служба быта кроме химчистку.  Работать нельзя. Доехать до работы нельзя. Аренду плати

Відповісти
  • Непогода
09.04.21 22:06

Лариса, про химчистки - уточнение, что выплаты положены, если в красной зоне находись в феврале-марте, потом им разрешили работать. Парикмахерские и салоны работают  и в красной зоне, только по записи.

Відповісти
  • Лариса
09.04.21 22:57

Непогода, мы в красной.  Арендуем в Доме быа= работа запрещена = торговый  центр На машины не заработали,  транспорт закрыт.  Клиенты  тоже добраться не могут.мы юрики

Відповісти
  • Ольга
09.04.21 21:49

Трындец, какой-то беспробудный мрак. 

Відповісти
  • Володімір
10.04.21 02:00

Работаю на сапожником в дом быта Столичный входит химическая стирка а чому не выплатит помощь ФОП из за карантин красной зоне?!

Відповісти
  • Ольга
10.04.21 10:28

Опять выборочный подход,этому дала,а этому не дала...Половина ФОПов с этими КВЭДами как работали,так и работают

Відповісти
  • Дмитрий
17.05.21 16:14

Ольга, а тем кому было запрещено (например навчальним закладам будь-якоъ форми навання), не попали почему-то.
Знаит опть "бизнесмены попросили" и им выдали, а у мен Худ студия и студия кераимки простояла без детей, а оплату требуют все кому не лень (((

Відповісти
  • данет
10.04.21 10:31

ну цинизм и слабоумие шмигалевцев просто зашкаливает.у меня служба быта. закрыли в 1 очередь. уже была проверка. основной квед не совпадает а два не основных включены. вывод--работать не можешь помощь не положена. так справедливо бы было сказать что если вашего кведа нет в списке на 8 тысяч то вы можете работать. но кто же в списках на помощь. почти все свои артисты  кино спорт розваги и торгаши.я рад за них но 70% которых лишили работы в очередной раз цинично обмануты и лишены помощи.

Відповісти
  • Ольга
10.04.21 12:12

данет, нужно гнать в шею всю цирковую труппу. Цирк уехал, а клоуны остались.

Відповісти
  • Оксана
13.04.21 16:02

Ольга, цирк нікуди не уїхав, він при владі(

Відповісти
  • 555
13.04.21 11:31

Ольга, не клоуны ,а враги

Відповісти
  • Котик
10.04.21 12:03

Парикмахерским разрешили работать по записи , это фигня! Транспорт остановлен, люди не будут идти обслуживаться, а будут думать как прожить и прокормить семью! По Кведу ничего не положено! Что в январе парикмахерские палец сосали что сейчас будут! А налоги всегда платили вовремя! Спасибо Вам правительство!!!! Дай Вам Бог и вашим детям и внукам такой жизни какую вы устраиваете НАМ!!! Гон..ны!!!!

Відповісти
  • ИринаКиев
10.04.21 22:16

Котик, не прибедняйтесь, знаем мы,  как  вы без работы.... хоть бы уже молчали

Відповісти
  • Сам себе режиссер
10.04.21 17:06

Котик, не прибедняйтесь. Вам налоги отменили до мая месяца( это поболее чем 8тысяч). И люди все равно ходят и на стрижки и на маникюр( да, меньше, но ходят) 

Відповісти
  • Котик
10.04.21 20:46

Сам себе режиссер, а расходники? Вода, свет? Это Вы не считаете???

Відповісти
  • Котик
10.04.21 20:45

Сам себе режиссер, в чем не прибедняться??? В том что ни в декабре ни сейчас ничего не получили???

Відповісти
  • Ольга
10.04.21 21:16

Котик, с вами согласна.Кто-то получает и работает "втихаря". А кто-то только аренду платит, коммуналку и тихо ох....ет с этого ЦИРКА.

Відповісти
  • Лар
10.04.21 18:21

Сам себе режиссер, не прибедняться.  На аренду работают.  

Відповісти
  • Ани
10.04.21 15:08

А где производство?

Відповісти
  • Евгения
10.04.21 18:17

А 47.62 где потеряли?

Відповісти
  • Анастасія
20.04.21 15:04

Евгения, може об'єднатися і оскаржити рішення щодо КВЕДу 47.62 ми в магазині Акварель не працювали на карантині, сиділи вдома та очікували на допомогу

Відповісти
  • Тетяна
27.04.21 17:41

Анастасія, згідна з вами треба разом писати звернення до https://www.kmu.gov.ua, у мене також 47.62

Відповісти
  • Ксенія
20.04.21 23:20

Анастасія, я також з Акварелі, куди писати скаргу? 

Відповісти
  • Лар
10.04.21 18:22

Не прибедняться. На аренду работают

Відповісти
  • Саша
10.04.21 18:39

А те кто уже получил 8000грн помощи в прошлом году имеют право подать на выплату еще раз в этом году?

Відповісти
  • ИринаКиев
10.04.21 22:17

Саша, прошлый год, то прошлый год, а сейчас 2021,  положено, значит подавать заявку и получать

Відповісти
  • Ольга
10.04.21 21:14

Саша, если квед ваш, то конечно подавайте, чего терять.Скромность здесь не уместна.))))

Відповісти
  • Дарья
12.04.21 09:26

А почему нет 47.62??????

Відповісти
  • Ох
12.04.21 09:55

Дарья, А почему вообще всех нет?

Відповісти
  • Дарья
19.04.21 11:42

Ох,знаете,из всего перечня класса 47  - отсутствует только 47.62. Как выживать канцтоварм???

Відповісти
  • Анастасія
20.04.21 15:04

Дарья, можливо вы знаєте де це можна оскаржити? 

Відповісти
  • Вадим
12.04.21 15:18

Ох, почему нельзя все поделить на всех? Потому что всех много, а всего мало(с)

Відповісти
  • Вадим
12.04.21 15:16

Ох,

Відповісти
  • Бух
12.04.21 10:32

А в дие даже закладки на помощь нет(

Відповісти
  • Людмила
12.04.21 11:19

Бух, а реально закладки нет в Дие.

Відповісти
  • Виктория
12.04.21 13:30

Людмила,так и Фас еще никто не давал.

Відповісти
  • Артур
12.04.21 22:55

В дие еще нет бланка -заявления на помощь. кто то уже подавал заявление на получение 8000?

Відповісти
  • Юлия
13.04.21 13:32

А почему именно первый в выписке??? В выписке они идут по нарастающей же. У нас не первый основной. Что за бред

Відповісти
  • Ольга
13.04.21 13:48

А где КВЕД 95.29? Ремонт одежды. Пальцем в небо составляли перечень? 

Відповісти
  • Ольга
13.04.21 15:06

Обновите список Кведов. Не злите людей!!!

Відповісти
  • Светлана
13.04.21 17:41

ФОП 2 группа,зарегистрирован в сентябре 2020. В 2020 году ЕСВ оплачен за 3 месяца.На помощь не претендовали т.к. на момент выхода закона регистрация была меньше 3 месяцев.В 2021 ЕСВ оплачен за 4 месяца. КВЕД из списка. Можно ли рассчитывать на помощь в 8 тыс, т.к. с 11 апреля в "красной зоне"? 

Відповісти
  • Олена Холостенко
13.04.21 22:09

САлоны красоты обделили опять, они прям купаются в заработках,  тупо дублировали декабрьские КВЕДы. Бардак. 

Відповісти
  • Светлана
14.04.21 11:33

А как подавать, если в Дии нет пока что такой функции? Или есть?

Відповісти
  • Виктория
14.04.21 12:40

Як вже відомо, Законом України № 1358-ІХ забезпечено надання допомоги ФОПам та найманим працівникам у "червній" зоні карантину. ОПЕЧАТОЧКА по Фрейду

Відповісти
  • Лариса
14.04.21 15:51

Куда делся КВЕД  95.25???? 

Відповісти
  • Светлана
15.04.21 10:40

Вообще ни где и ни как не упоминают.

Відповісти
  • Светлана
15.04.21 10:42

Светлана,9525 нет нигде информации

Відповісти
  • Українець
15.04.21 12:18

Пане кабмін чого людей дразнете мій квед 74.20 ні першого разу не було у списках ні другого тобто теперішньо разу теж не має закрити роботу ви мастаки а щоб допомогти то це не ми. Тоді не допомагайте а звільніть від усіх податків.

Відповісти
  • Светлана
17.04.21 16:04

Где 95.25 или работать можно,так почему же приходили проверяющие и доказывали что нельзя работать

Відповісти
  • микола
19.04.21 11:24

74,20 знов без допомоги( а податки платити треба . муда**ки(....

Відповісти
  • Юрий
19.04.21 11:34

С ума сойти ! Не дали помощь салонам красоты ! Это просто беззаконие ! Жалобы на них (правителей) в ООН ! В галактическое правительство ! Да в любо нормальной стране первым делом помогают семьям с детьми, многодетным (И НЕВАЖНО, чем занимаются родители), а здесь бедняжкам, торгующим компьютерами, смартфонами и тп, бросились помогать. Вообще абсурд ! 

Відповісти
  • Инна
19.04.21 12:12

добрый день, не могу найти сроки подачи заявления, кто знает до какого числа можно подать ?

Відповісти
  • Татьяна
20.04.21 12:23

Инна, до 18.05.2021

Відповісти
  • Инна
19.04.21 12:13

мне мои ФОПы с 8-ми утра звонят и спрашивают подала ли я заявление

Відповісти
  • Яна Ионова
19.04.21 12:25

Выплачивают только тем кто в красной зоне февраль- март?
А кто с апреля в красной зоне?

Відповісти
  • Ярослав Сидорак
19.04.21 14:09

В мене є 4 КВЕДИ з яких 2 підпадають під допомогу, мені пояснили : у зв'язку з тим, що  основний КВЕД не підпадає під допомогу тому ви кошти не отримуєте.  Я дуже злий, тямущо мій основний дохід і наймані працівники  пов'язані із цими кведами. Виходити мені заборонили працювати і в допомозі відмовили.Дзвоніть на урядову гарячу лінію і залишайте скарги 1545. Чим більше, тим швидше звернуть увагу.

Відповісти
  • українець
19.04.21 14:28

Ну. а пасажирські перевезення по регіону, автобуси стоять, додому добратись нічим, а ФОПи допомоги не отримують

Відповісти
  • Анастасія
20.04.21 15:08

Прошу уряд оновити список КВЕДів, адже багатьох не має в списку, а вони податки платили, чому не мають права хоча б на ті нещасні 8 тисяч? Мій квед 47.62 канцелярія, плачу податки та сиджу вдома без грошей, можливо хтось знає куди можна подати скаргу? 

Відповісти
  • Вілерій
20.04.21 16:56

Анастасія, Стосовно 47.62 пишіть звернення на сайті КМУ, або телефонуйте  1648 – “Гаряча лінія” для підприємців. 
Чим більше буде звернень, тим більше шансів отримати допомогу.

Відповісти
  • Kato
20.04.21 17:26

https://petition.president.gov.ua/

Відповісти
  • Любов
08.05.21 20:04

Обязательным условием есть потеря дохода ФЛП,а найманым работникам-потеря зарплаты при получении 8000грн.?

Відповісти
  • Валентина
10.05.21 09:29

Хто вже отримав допомогу?

Відповісти