Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


19.04.21
99422 267 Друкувати

Дія приймає заяви на виплату "карантинної" допомоги

9 квітня 2021 року набрав чинності Закон від 30.03.2021 р. № 1358-IX, яким передбачена виплата одноразової допомоги ФОПам та найманим працівникам із "червоних" зон карантину.  Порядок виплати карантинної допомоги затверджено постановою КМУ від 07.04.2021 р. № 328

Виплата допомоги здійснюється на підставі заяви застрахованої особи, поданої нею в електронній формі з використанням Єдиного державного вебпорталу електронних послуг (портал та застосунок Дія).

На порталі Дія вже доступна послуга "Одноразова допомога ФОПам та найманим працівникам".

Скористатися послугою можна протягом 30 днів з дня запровадження "червоної" зони в області, де ви провадите діяльність. Якщо ви провадите діяльність в області, яку було віднесено до “червоної” зони протягом лютого-березня 2021 року, то можете подати заяву до 18 травня 2021 року включно.

Виплачуватися допомога буде за рахунок коштів Державного бюджету України у розмірі 8 тисяч гривень. Крім цього, ви можете додатково отримати виплату за рахунок коштів місцевого бюджету. Рішення про призначення цієї допомоги та її розмір приймають органи місцевого самоврядування.

Як отримати послугу

1. Зареєструйтеся чи авторизуйтеся в кабінеті громадянина на diia.gov.ua за допомогою електронного підпису або BankID.

2. Дія автоматично перевірить ваші дані в Реєстрі застрахованих осіб Пенсійного фонду та Державної податкової служби України на відповідність умовам виплати.

3. Оберіть область, в якій ви провадите діяльність.

4. Підтвердіть своє поточне місце роботи.

Зверніть увагу! За Законом України №1358-IX у випадку подання недостовірної інформації про поточне місце роботи одноразову матеріальну допомогу потрібно повернути.

5. Введіть номер свого гривневого рахунку у форматі IBAN. Отримати кошти можна лише на особистий рахунок. Дізнайтеся IBAN свого рахунку тут.

6. Перевірте та надішліть сформовану заяву.

7. Очікуйте повідомлення про зарахування виплати.

Хто може отримати послугу?

Допомогу можуть отримати:

1. Наймані працівники юридичних осіб або ФОП, якщо:

- основний КВЕД (перший в ЄДР) на останній день попереднього місяця належить до тих, що мають право на допомогу;

- організація нарахувала ЄСВ за всі місяці попереднього кварталу;

- їхня середня заробітна плата за попередній квартал не перевищує 30 тис. грн на місяць;

- не працюють за сумісництвом. 

2. ФОП, якщо:

- основний КВЕД (перший в ЄДР) на останній день попереднього місяця належить до тих, що мають право на допомогу;

- на останній день попереднього місяця провадять діяльність понад 3 місяці;

- сплатили ЄСВ не менш ніж за 6 місяців протягом 2020 року;

- провадили діяльність станом на останній день попереднього місяця; 

- не є найманим працівником одночасно.

Тут ви можете переглянути перелік КВЕДів, яким за законом доступна допомога.

Чи можуть ФОПи, які є пенсіонерами і не сплачують ЄСВ, отримати одноразову матеріальну допомогу?

Якщо ви отримуєте пенсію, є ФОПом чи найманим працівником та ваш основний КВЕд чи КВЕД організації, у якій ви працюєте, віднесено до переліку тих, стосовно яких вживають карантинні обмеження, ви можете отримати грошову допомогу.  

Важливо: ФОПи, які в 2020 році сплатили ЄСВ за період менше ніж шість місяців, не отримують допомогу.

За який період має бути сплачений ЄСВ?

Якщо ви є найманим працівником, переконайтесь, що ваш роботодавець нарахував ЄСВ за IV квартал 2020 року, якщо карантинних заходів було вжито в лютому-травні 2021 року.

Це одноразова допомога чи буде надаватися щомісяця/щокварталу?

Наразі закон передбачає одноразову виплату найманим працівникам та ФОПам, які через посилення карантинних заходів призупинили роботу протягом 2021 року.

Зверніть увагу: якщо ви отримали матеріальну допомогу минулого року, то цього року вам також доступна ця послуга.

Як отримати допомогу від місцевого бюджету?

Крім допомоги з Державного бюджету України в розмірі 8000 грн, ви можете отримати виплату за рахунок коштів місцевого бюджету. Розмір цієї виплати визначають органи місцевого самоврядування.

Зверніть увагу: лише органи місцевого самоврядування вашої області приймають рішення щодо призначення виплат. За детальнішою інформацією зверніться до органів місцевого самоврядування.

Як здійснюється виплата з місцевих бюджетів?

Протягом 10 днів після завершення строку для подання заяви на отримання допомоги Мінцифра передає списки кандидатів на допомогу до органів місцевого самоврядування в областях, де було вжито посилених карантинних заходів. Лише місцева влада приймає рішення щодо призначення виплати та її розміру.

У моїй області “червону” зону запровадили в лютому-березні, але зараз ми вийшли з карантину. Я можу отримати виплату?

Так. Якщо у вашій області був карантин у лютому-березні, то ви можете подати заяву до 19 травня 2021 року.

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Olken
19.04.21 10:09

Уже подала заявление.
Так что вполне возможно, они "допилили " свое ПО и оно не глюканет "на взлете"

Відповісти
  • Богдан
17.05.21 12:43

Olken,подал заявку 05.05. пишет ожидайте подтверждения, хоть кто-то получил выплату?

Відповісти
  • Ольга
30.04.21 19:49

Olken,хоть кто то получил эту помощь?Прошло 10 дней с подачи заявки и глухо

Відповісти
  • людмила
11.05.21 19:11

подала заявление ,15дней прошло,в Дия пишут ОЧИКУЄ ПІДТВЕРДЖЕННЯ .Не понятно.это только у меня?

Відповісти
  • Аксинья
13.05.21 13:38

Людмила,Прошло 23 дня с подачи заявления, денег нет. У кого не спрошу в Харькове еще никто не получил. Хотя в январе получила через неделю после подачи заявления.

Відповісти
  • Ирина
14.05.21 23:32

Аксинья,точно так же. Подала заявку 21.04.21 пишут ожидайте подтверждения(

Відповісти
  • Мария
14.05.21 17:15

Аксинья,точно также 

Відповісти
  • Наталья
19.04.21 13:54

Olken, срок поступления денег от 7 дней) еще неделю бомжевать

Відповісти
  • Мила
19.04.21 12:42

Olken, поспешили Вы с выводами, ой поспешили 

Відповісти
  • Яна
19.04.21 10:25

Ну что ж... Погнали...!

Відповісти
  • Олена
19.04.21 10:28

А как сдать заяву, если Розрахунок за 1 квартал (и начисления ЕСВ) не принимается!!

Відповісти
  • Мила
19.04.21 10:34

Олена, Якщо ви є найманим працівником, переконайтесь, що ваш роботодавець нарахував ЄСВ за IV квартал 2020 року, якщо карантинних заходів було вжито в лютому-травні 2021 року
1 кв. роли не играет 

Відповісти
  • Анна
19.04.21 16:51

Мила,Если в 4 квартале 2020.была оформлена на 2 ФОП по пол ставки,все платилось и квэды подходят.выплатят?

Відповісти
  • Наталья
19.04.21 21:27

Анна, попробуйте. В порядке написано, что дия проверяет соответствие параметрам на стадии подачи заявления. Если вы не соответствуете, то вам откажут сразу автоматически. 

Відповісти
  • Анна
20.04.21 07:44

Наталья, подскажите еще, пожалуйста, заявку отправила.Ввела іваn, дальше на какую карту не спросили ( я наемный работник).В прошлый раз указала кредитку и деньги пришли.Это какая-то ошибка или при положительном ответе придут на ту же карту.Может так быть?

Відповісти
  • Наталья
20.04.21 12:15

Анна, iban-это международный номер банковского счета. Если вы его ввели, то на этом все)

Відповісти
  • Анна
20.04.21 07:46

Наталья, и если отрицательный ответ,то в течении какого времени приходит отказ и куда?

Відповісти
  • Наталья
20.04.21 12:18

Анна, на электронку. Деньги зачисляют «от 7 дней после подачи заявления»

Відповісти
  • Марія
19.04.21 10:53

Спробувала подати заяву, пише таку помилку: Ви не можете отримати допомогу, ваша організація не провадить діяльність в обраному вами населеному пункті.

Відповісти
  • Катя
21.04.21 19:03

Марія, скажите пожалуйста, у вас получилась ? Ошибка сама ушла как пишут или вы, что то делали ?

Відповісти
  • Наталья
20.04.21 12:21

Марія, а ваша организация точно имеет юридическую регистрацию в данном населенном пункте? 

Відповісти
  • Михайло
19.04.21 14:01

Марія, попробуйте ще раз подати заявку. В мене так само було спочатку, потім запрацювало. 

Відповісти
  • Андрій
19.04.21 12:28

Марія,в мене вже все ок, щойно спробував оформив

Відповісти
  • Андрій
19.04.21 12:04

Марія, в мене те ж саме, хоча Львів від березня у червоній зоні, і перед НР отримав і я і працівники все ок було

Відповісти
  • Анна
19.04.21 11:57

Марія, теж саме пише.

Відповісти
  • Роман
19.04.21 11:52

Марія,И у меня такая же ошибка) Решили как то?

Відповісти
  • Лиза
19.04.21 12:46

Роман, попробуйте зайти в эл. банк(приложение через которое регистировались),  подтянулось после.  Была та же ошибка. 

Відповісти
  • 333
19.04.21 10:59

А у меня выбиваеи такую ошибку "Виникла помилка при валідації документу. Для виправлення введенних даних оновіть сторінку"
Может кто сталкивался?

Відповісти
  • Оксана
19.04.21 11:15

Мне кажется, или у них уже лёг сайт?(((

Відповісти
  • Анна
19.04.21 11:20

А у меня при введении
 счета активна только кнопка назад

Відповісти
  • Наталья
20.04.21 12:22

Анна, может недостаточно цифр ввели?

Відповісти
  • Татьяна
19.04.21 11:21

А у меня пишет, что ваша область не красной зон. Хотя Запорожье в красной зоне с 03.04.21. Что-то там ребята не допилили, или умышленно так сделали, что куча ошибок.

Відповісти
  • Марина
19.04.21 12:00

Татьяна, "Якщо ви провадите діяльність в області, яку було віднесено до “червоної” зони протягом лютого-березня 2021 року" получается вы не можете претендовать на эту помощь 

Відповісти
  • ирина
20.04.21 16:36

Марина, А как им доказать что деятельность ФОП проводится в красной зоне, если регистрация самого ФОПа в другом районе?

Відповісти
  • Наталья
22.04.21 18:53

ирина, никак

Відповісти
  • Татьяна
19.04.21 13:10

Марина, Путем долгих проб удалось все-таки подать заявление.  Выходит что сообщение о том что область не в красной зоне, это просто неудачная попытка подачи заявления

Відповісти
  • Трусова Маріанна Петрівна
19.04.21 11:23

Така відповідь надійшла...."Область, в якій ви провадите діяльність, не перебуває в «червоній» зоні або увійшла до неї більше 30 днів тому. На жаль, ви не можете отримати послугу". А як бути ФОПам де карантин запровадили 09 березня ? Казали,шо продовжать? І.....?

Відповісти
  • Ольга
19.04.21 12:46

Трусова Маріанна Петрівна, попробуйте удалить это заявление из черновиков и создать повторно. У меня тоже так было. Сейчас повторно все подала, принято

Відповісти
  • Саадат Ахмад
18.05.21 21:48

Ольга, а если удаление с черновиков не помогает?

Відповісти
  • Татьяна
19.04.21 11:25

Трусова Маріанна Петрівна, судя по всему эта ошибка не зависит от даты ввода, Запорожье в красной от 03.04 и тоже такое пишет

Відповісти
  • Маша
24.04.21 19:13

Татьяна,вы решили эту проблему? помогите пожалуйста 

Відповісти
  • Геннадий
19.04.21 11:24

Пробовал подать . Одесская область. Пишет, что область не в красной зоне или вошла туда более 30 дней назад. Услуга недоступна. Просто издевательство. Или сделано специально, чтобы не платить.

Відповісти
  • Нина
19.04.21 11:25

Приложение Дия 19.04.21 не принимает заявки на обещанную мат.помощь ФОП .Как быть?

Відповісти
  • Наталья
19.04.21 14:04

Нина, приложения в телефоне пока нет. Только на сайте. Но чем раньше оформите, тем раньше получите. Там типа через 7 дней после подачи заявления выплата

Відповісти
  • Женя
19.04.21 13:47

Нина,в Дії с 20 марта будет. Обещали завтра дать пояснение как оформити. 

Відповісти
  • Светлана
19.04.21 11:27

А у меня пишет Область, в якій ви провадите діяльність, не перебуває в «червоній» зоні або увійшла до неї більше 30 днів тому. На жаль, ви не можете отримати послугу - хотя у нас ввели красную зону 23.03.2021 - что-то не так либо специально

Відповісти
  • Светлана
19.04.21 12:40

Светлана, только-что прошла заявка

Відповісти
  • Оксана
19.04.21 11:49

Светлана, и у меня((( а сейчас написало, что КВЕД не подходит...  

Відповісти
  • Оксана
19.04.21 11:29

Червону зону ввели 21 березня, на подачу заяви є 30 днів. Про яке 18 травня йде мова? 
Дія висне ((( Покращення кожного дня

Відповісти
  • Наталья
19.04.21 21:03

Оксана, если почитать порядок выплат, то там четко написано, что если красная зона была в феврале-марте, то отсчет времени начинается через 10 дней после вступления в силу закона. То есть с 19 апреля и аж до 19 мая. А вот тем у кого, например, с 3 апреля, то граничный срок 3 мая. Сроки выгодней у первых)

Відповісти
  • Мирослава
19.04.21 11:50

А кто уже подал заявление на выплату по ФОП, какой счет необходимо указывать расчетный счет или можно карта для выплат (в формате IBAN)?

Відповісти
  • Наталья
19.04.21 14:08

Мирослава, без разницы. В доход все равно не идет. Мне нужно налоги заплатить. Поэтому указала счет ФОПа, излишек потом выведу на личную карту. А вот если указать личный счет, то пополнение счета фопа для налогов- уже доход. Ибо выручкой вы не оформите (нет деятельности-карантин) Так что думайте сами

Відповісти
  • Татьяна
19.04.21 19:16

Наталья, в тексте написано  что на ЛИЧНУЮ карту (не ФОПа). А налоги можно платить с любого счета и наличными тоже.

Відповісти
  • Наталья
19.04.21 19:39

Татьяна, рекомендовано))) а не обязательно. Я в декабре тоже указывала Фоповский. Я предпочитаю за услуги банка  платить по 3грн. А вы как хотите 

Відповісти
  • Елена
19.04.21 12:16

Мирослава, карту личную физлица не фоп

Відповісти
  • Оксана
19.04.21 12:05

Мирослава, я так поняла, что можно и расчетный счет, и карту

Відповісти
  • Татьяна
19.04.21 11:58

Мирослава, в формате IBAN

Відповісти
  • Івано Франківськ.
19.04.21 12:01

Івано Франківськ в червоній зоні з лютого по квітень. Зараз пробував в Дії функції такої немає.

Відповісти
  • Наталья
19.04.21 14:09

Івано Франківськ., пока только на сайте. приложения еще нет

Відповісти
  • Андрій
19.04.21 12:14

Івано Франківськ., оновіть додаток, перезавантажте телефон

Відповісти
  • Оксана
19.04.21 12:18

Андрій, а у Вас в приложении с телефона отображается заявка?

Відповісти
  • Світлана
19.04.21 12:11

Сертифікат пошкоджений або не може бути використаний. Видає помилку 

Відповісти
  • Наталья
20.04.21 13:45

Світлана, если уверены, что епц действующий, то либо слишком большой интервал между выбором ключа и вводом пароля, либо неверный пароль к данному ключу. Соберитесь и введите все правильно)

Відповісти
  • Елена
19.04.21 12:16

Мирослава, в прошлом году при выплате 8000, я подавала не расчетный счет ФОП, а его личную карту физлица

Відповісти
  • Артем
19.04.21 12:21

Всем кому ваша організація не провадить діяльність в обраному вами населеному пункті подайте заяву через сайт

Відповісти
  • Артем
19.04.21 12:22

Всем кому пишет ваша організація не провадить діяльність в обраному вами населеному пункті подайте заяву через сайт

Відповісти
  • Анастасія
24.04.21 13:39

Артем,підскажіть через який сайт?Тому що пробувала через все що можна

Відповісти
  • Валентина
19.04.21 17:28

Артем,на який сайт потрібно заходити?

Відповісти
  • Наталья
19.04.21 19:21

Валентина, введите в гугле «дія». Мобильное приложение не работает, а с компа все ок

Відповісти
  • Наталья
19.04.21 14:11

Артем,а мне даже не предлагает выбрать регион. Просто подтянуло данные и все...

Відповісти
  • Елена
19.04.21 12:25

подскажите, пожалуйста, ФОП регистрация в Харькове, а деятельность (магазин) в Киеве, какую область/город указывать? вроде бы привязка в порядке по месту регистрации плательщика ЕСВ?

Відповісти
  • Ирина
19.04.21 22:57

Елена, как вы подали? У меня также ситуация

Відповісти
  • Елена
20.04.21 14:32

Ирина, пока не подавали (продавцы не сильны в общении с компьютером, "рожаем" ключи пока, собираюсь через сайт подать, там не спрашивает город

Відповісти
  • Наталья
22.04.21 18:56

Елена, будет отказ. Напишет, что организация не в "красной зоне"

Відповісти
  • олена
19.04.21 12:30

Дія висить,подати не можливо,це так спеціально покращили??? ну все для людей!!!

Відповісти
  • Женя
19.04.21 13:48

олена,в Дії з 20березня

Відповісти
  • Андрій
19.04.21 12:36

ЩОЙНО ПОДАВ ЗАЯВКУ, АЛЕ !!! ГОДИНУ ТОМУ ЩЕ НЕ ПУСКАЛО, ПИСАЛО що Ваша організація не ПРОВАДИТЬ діяльність.....

Відповісти
  • Сергій
19.04.21 12:38

Велика нагрузка на сервера напевно, в кого щось непрацює чи помилка що непідходить, оновіть додаток, перезавантажте телефон, або пробуйте в інші дні. 

Відповісти
  • Светлана
19.04.21 12:45

Пробуйте заполнить через время, у меня все прошло

Відповісти
  • Снежана
19.04.21 12:48

А у меня вообще исчезла строка одноразовой допомоги в дии

Відповісти
  • Nataliia
19.04.21 13:45

Снежана,А у нас и не появлялась. Штрафы ПДД есть , исполнительная служба есть, в ДОПОМОГИ нет))

Відповісти
  • Марія
19.04.21 14:54

Nataliia, перевстановіть додаток дія і одразу ця послуга з`явиться

Відповісти
  • Наталья
19.04.21 16:24

Марія, не помогло. Появилась только запись на вакцинацию) В итого без проблем подала через сайт

Відповісти
  • Валентина
19.04.21 16:51

Наталья,На який сайт треба заходить для оформлення заявки?

Відповісти
  • Наталья
19.04.21 19:22

Валентина, на сайт дия. Только с компа

Відповісти
  • Татьяна
19.04.21 19:21

Валентина, потрібно зайти на сайт Дії, але для цього повинен бути цифровий підпис (ЕЦП)

Відповісти
  • Наталья
19.04.21 19:58

Татьяна, можно создать эпц, например с обычного приват24 (не для бизнеса). В нете полно инструкций. И этот ключ будет подходить ко всем сайтам, где требуется эцп

Відповісти
  • Валентина
19.04.21 15:28

Скажіть будь ласка як перестановить додаток дія

Відповісти
  • Оксана
19.04.21 15:21

Марія, спасибо большое за совет)

Відповісти
  • Анна
19.04.21 13:15

Снежана, я так понимаю, мобильное приложение ещё не работает, а через сайт уже можно подать заявку.

Відповісти
  • Ольга
19.04.21 13:16

Ну как же так...."Основний КВЕД (перший в ЄДР) вашої організації на останній день попереднього місяця не належав до тих, стосовно яких вжито карантинні обмеження. Тому ви не можете отримати допомогу" А КВЄД то и  ДИЕ и в ЕДР Основной 47.52.. и он соответствует....

Відповісти
  • анна
26.04.21 09:44

Ольга, скажите пожалуйста, Вы вопрос решили свой, у меня такая же проблема..хотя КВЕД вообще один

Відповісти
  • Ольга
26.04.21 16:58

анна, нееееттттт. веду переписку с ДИЕй... они мне уже ответили, чтоб я проверила все критерии для назначения допомоги.  Дальше сделайте все скрины документов: что  действительно квэд в ЕДР правильный,; отчет по есв за 2020год; дайте персональные данные по ФОПу, они отравят заявку в ПФУ, для подтверждения   по  дайте пистАлетку - хочу застрелиться!!!! 

Відповісти
  • Наталья
20.04.21 12:39

Ольга, ну мой основной квед в дии, например, стоит третим в списке. При чем тут это? В едр основной каэд стоит отдельно в графе «основной», в ел. кабинете дополнительно еще отмечен «1», остальные как ноль. Откройте в месседжере, вайбере (без разницы) opendatabot, введите свой инн и посмотрите, что у вас в строке «основной»

Відповісти
  • Ольга
21.04.21 09:46

Наталья, огромное спасибо за opendatabot- и так проверила. . но ..вся такая  же информация как и в едр. основной 47.52. а дия, всё так же отказівает в оформлении заявления , всё с той же формулировкой!  хочу застрелиться- дайте пистАлетку!!!

Відповісти
  • Наталья
22.04.21 19:05

Ольга, как давно у вас этот квэд основной?

Відповісти
  • Ольга
26.04.21 16:49

Наталья, с дня регистрации фопа , а это - 2005 год. потому и злюсь. и самое интересное, что не понимаю как эту проблему решить!!!

Відповісти
  • Ирина
28.04.21 10:35

Ольга, та же ситуация. Уже в Дию сбросили и выписку из госреестра , и оплаты с электронного кабинета. Сказали будут разбираться несколько дней. Уже прошло три, пока глухо.

Відповісти
  • Ольга
28.04.21 16:13

Ирина, три ....ха-ха.... я жду с 20.04- это первое моё обращение было ..  26.04. повторно подала !!! ...мне ответ последовал, что они не имеют никакого влияния на УПФУ. так что , как говориться, ждите ответа... А самое печальное, что 30 дней истекает 09.05.... 

Відповісти
  • Саша
19.04.21 13:19

Подскажите пожалуйста, если я работала в 4-м квартале по совместительству, но с декабря уже не работаю, я могу получить помощь? Ведь в условиях указано, что я сейчас не должна работать по совместительству и нигде нет речи про 4 квартал, только про ЕСВ.

Відповісти
  • Анна
19.04.21 21:13

Саша,если наемный работник работает в красной зоне,а фоп зарегистрирован в оранж.зоне,то наемный имеет право на выплату?

Відповісти
  • Микола
19.04.21 13:38

Чому не Можна в Киеве подать

Відповісти
  • Елена
19.04.21 13:53

Подскажите в каком квартале должны были быть уплачены налоги организацией для получения помощи наемному работнику ФОП: это 4 квартал 20г или 1 кв.21г.? Не пойму как считать предыдущий квартал, от месяца введения карантина (у нас в Николаеве это был январь и март 21), или  от месяца подачи завки (апрель 21г)на помощь??

Відповісти
  • Ирина
19.04.21 17:42

Елена, налоги за сотрудника должны быть оплачены за 4 квартал 2021.

Відповісти
  • Ирина
19.04.21 17:42

Ирина, 4 квартал 2020

Відповісти
  • 888
19.04.21 16:36

Елена, во-первых, зачем Вам считать? программа сама посчитает. Во-вторых, если ваш ФОП одновременно наемник - ему в принципе не положено. А если у ФОПа-наемника есть сотрудник, то ЕСВ за сотрудника берется за 4кв. 2020г (но опять же что вы считаете?) 

Відповісти
  • Наталья
19.04.21 14:20

Елена, прочитайте наконец что-то кроме названия поста. В тексте вме написано

Відповісти
  • Елена
19.04.21 16:02

Наталья, зачем так жестко??? Не все такие "УМНЫЕ" как вы

Відповісти
  • Наталья
19.04.21 16:12

Елена, что именно вам не понятно из этого?

За який період має бути сплачений ЄСВ?

Якщо ви є найманим працівником, переконайтесь, що ваш роботодавець нарахував ЄСВ за IV квартал 2020 року, якщо карантинних заходів було вжито в лютому-травні 2021 року.

Відповісти
  • Наталия
19.04.21 14:42

Подскажите, пожалуйста, если ФОП, заполняет заяву за себя, нужно ставить галочку, что он аботает у себя?

Відповісти
  • Татьяна
19.04.21 14:54

Наталия,да

Відповісти
  • Валентина
19.04.21 15:26

Скажіть через телефон додаток дія хтось уже подавав заявку?

Відповісти
  • Оксана
19.04.21 15:35

Валентина, да, получилось

Відповісти
  • Валентина
19.04.21 16:45

Оксана,а дію скасували нову,чи в тій самій?.Но в мене не висвічує отримати допомогу.Шо робити?

Відповісти
  • Оксана
19.04.21 17:18

Валентина, удалите приложение, и заново установите

Відповісти
  • Ольга
19.04.21 16:04

Людиии... у всех так..? подавала заяву в декабре- все прошло, допомогу -выплатили. вопросов не было.. заполняю сегодня, а мне..- основной квэд в едр  не соответсвует для подачи заявления..  никаких изменений не было... вытяг из едр сделала, всё точно также как и в декабре, никаких изменений не вносили. . в дие -изменений тоже не проводилось.  Чтожжжжжж это такое!?

Відповісти
  • Наталья
19.04.21 21:16

Ольга, проверьте еще раз список. Он не такой как в декабре. Исключили 10 квэдов

Відповісти
  • Ольга
20.04.21 12:33

Наталья, не поверите - КВЭД 47.52 и он в списке. Занимаюсь перепиской на эл.почте. Сначало было проверьте квэд- если он в списке?, потом проверьте соответсвие квэда в едр, потом проверьте перечисление есв за прошлый год. А сегодня- вишенка на тортике-  зайдите через мобильное приложение и подайте... И тут снова - заподня- идентичные слова и в моб.приложении, что квэд не соответсвует. Зла моего не хватает!!!!

Відповісти
  • Инна
21.04.21 15:28

Ольга,та же история, мол ваша организация не была в красной зоне предыдущего месяца. но она была и все соответствует. дуристика ей богу...

Відповісти
  • Наталья
20.04.21 15:16

Ольга, какой общительный вам попался бот)

Відповісти
  • Ольга
21.04.21 09:47

Наталья, ага!  Продолжение следует....

Відповісти
  • данет
19.04.21 20:51

Ольга,проверьте квед на соответствие запрещено-разрешено тм есть изменения.

Відповісти
  • Наталья
19.04.21 16:29

нет. у меня в декабре было все четко и сейчас все четко

Відповісти
  • Оксана
19.04.21 17:14

так що ставити "працюю??7" чи непрацюю???????

Відповісти
  • Дарья
19.04.21 18:08

можно оставлять номер карты "ключ к счету"?

Відповісти
  • Людмила
23.04.21 14:59

Дарья, и меня это интересует) узнали можно или нет?

Відповісти
  • Наталья
19.04.21 19:31

Дарья, в формате iban. Если зайти в приложение банка, в настройках можно посмотреть номер счета карты в этом формате. От начинается на ua

Відповісти
  • Инна
19.04.21 18:50

на останній день попереднього місяця провадять діяльність понад 3 місяці;

- сплатили ЄСВ не менш ніж за 6 місяців протягом 2020 року;

как это понимать. У меня не приняло заявление из-за ЕСВ 6 месяцев, при том что у меня новое ФОП с ноября 2020года и есв оплачено за все месяца работы. У кого-то было такое?

Відповісти
  • Наталья
19.04.21 19:34

Инна, ну прочитайте еще раз, что вы написали. С ноября 2020г. Так каким образом у вас оплачено 6 месяцев за 2020год. Вам не положено 

Відповісти
  • Инна
20.04.21 15:02

Наталья, Я вижу что я писала, только в вопрос в там, как ФОП должен заплатить 6 месяцев ЕСВ в 20 году и при этом деятельность более 3 месяцев. Тоесть они пишут для новеньких фоп у которых деятельность более 3 месяцев. Понимаете, что условия в получении противоречивые. Зачем тогда писать деятельность 3 месяца. Новенькие фоп , что получается не пострадали??

Відповісти
  • Наталья
20.04.21 16:55

Инна, новички пострадали, спору нет. Но, новички недостаточно сделали страховых взносов для выплаты страховки, чем по сути эти 8000грн и являются. Увы, но человек ценится меньше чем движимое и недвижимое имущество с гораздо меньшим взносом и гораздо большей страховочной выплатой

Відповісти
  • Наталья
20.04.21 16:50

Инна, вы понимаете, что порядок прописан на весь 2021год? Вы читали сам закон?
это правило будет применяться для новичков с июня месяца

Відповісти
  • Наталья
19.04.21 19:18

Подскажите а если фоп регистрация в оранжевой зоне, а деятельность осуществляется  в красной. Наемные работники получаются все из красной зоны... они могут же отправлять заявку?

Відповісти
  • ирина
20.04.21 16:47

Наталья, у меня то же самое ...работники в красной зоне, регистрация фоп нет...отказали(

Відповісти
  • Наталья
19.04.21 20:39

Наталья, все зависит от данных в реестре страхователей. А не застрахованных лиц. Зона берется из этих данных. Так что вполне возможен отказ. Не попробуешь-не узнаешь

Відповісти
  • Наталья
19.04.21 20:44

Хотя на других сайтах пишут «в подаваемом заявлении застрахованное лицо указывает адрес регистрации места жительства. Эти данные попадают в «ДІЮ»

Відповісти
  • Ирина
19.04.21 19:43

Подала заявку по одному из ФОП ,Даже не предложили выбрать область.В декабре получили без проблем. Вот думаю, отфутболит,? Или как?

Відповісти
  • Наталья
19.04.21 21:20

Ирина, если уже автоматом не отфутболили, значит все ок. А не предложили выбора, потому, что у вас регистрация ФОП и место деятельности, вероятно в одном регионе.

Відповісти
  • Марина
19.04.21 20:26

У меня такой вопрос: подаю заяву на сайте, поскольку в телефоне не отображается вообще ничего по этому вопросу. Но суть вот в чем. Пишет что Вы не можете получить помощь поскольку у Вас уплачено ЕСВ за 2020 год, меньше чем за 6 месяцев. Но дело в том что ЕСВ уплачено в полном объеме, есть годовой отчет и платежки. Что делать ? Может кто то подскажет.

Відповісти
  • Наталья
22.04.21 19:11

Марина, проверяйте на сайте ПФУ

Відповісти
  • Ирина
19.04.21 20:54

Подскажите, на телефоне в Дие вообще отсутствует кнопка подачи помощи, удаляла и загружала дию много раз, перегружала телефон.... ничего не изменилось. Что делать?

Відповісти
  • Оксана
20.04.21 07:33

Ирина, установить Дию на Андроиде. На Айфоне нет новой версии. Установить, перегрузить телефон и будет счастье

Відповісти
  • Анна
20.04.21 14:51

Оксана, Вы первая смогли пояснить, почему у всех коллег обновилась Дия, а у меня нет! Айфон, гад, виноват, оказывается! Подала через сайт, все получилось.

Відповісти
  • Наталья
19.04.21 21:40

Ирина, ждать завтра) 

Відповісти
  • Яна
19.04.21 21:57

Тут вообще тупик. Пишет что произошла ошибка, не правильный код авторизации((

Відповісти
  • Оксана
19.04.21 22:21

Працюю в червоній зоні, але фоп на якого оформлена зареєстрований в помаранчевій зоні. 
Виплату отримати в такому не зможу ?

Відповісти
  • 888
20.04.21 01:32

Оксана, заявление оформляется по месту жительства. Поэтому ФОП пролетает, а вот сотрудник возможно и нет. Пробуйте. В лоб не ударят

Відповісти
  • Артем
19.04.21 22:41

Оксана, є підозра, що не зможете. ФОП веде діяльність в Києві, а зареєстрований в Черкасах. При оформленні мат. допомоги - помилка. Є у когось ідеї, рішення?

Відповісти
  • Аліна
20.04.21 07:15

А чому в дії не має пункту на допомогу

Відповісти
  • Оксана
20.04.21 07:54

Аліна, обновить версию Дии до 2.0.29 или 2.0.30. перегрузить телефон и будет счастье. Получилось только на Андроиде, на Айфоне старая версия  

Відповісти
  • Анна
20.04.21 07:28

Если отказ, то в течении какого времени ждать?И где он будет?

Відповісти
  • Жанна
20.04.21 08:05

Все работает, вчера подали 10 заявлений, через 7 дней написано ждите  деньги!!!

Відповісти
  • алина
21.04.21 16:29

Жанна,с какого вы города?

Відповісти
  • Анна
20.04.21 20:29

Жанна,подскажите, написано очикує підтвердження.Подала в 8.00. Уже 20.30.Могут  еще отказать?

Відповісти
  • Елена
27.04.21 13:48

Скажите пож а если меня уволили в марте я можу получить 8 тис'работала там 2 года,в 2020 за меня все сплачено выплату в декабре уже получала

Відповісти
  • Любов
20.04.21 08:11

Жанна, у нас також все прийнято. Київська обл.

Відповісти
  • Юля
20.04.21 09:03

Київ. Квед 45.32. Дія написала що квед НЕ зі списку.  Глюк? 

Відповісти
  • Андрій
20.04.21 21:18

Юля, аналогічна ситуація - КВЕД 47.82, а Дія пише, що не зі списку.

Відповісти
  • inna
20.04.21 11:38

Добрий день! Підкажіть будь-ласка, я пенсіонер по віку і ЄСВ не сплачую, чому в диї мені пишуть що я не можу отримати допомогу, тому що я не сплатила ЄСВ за останні 6 місяців?

Відповісти
  • Наталья
20.04.21 17:00

inna, так и пишет за "останні"? В условиях итого 6 месяцев за 2020г. Может при выходе на пенсию у вас был долг? Мой отец подал без проблем

Відповісти
  • inna
20.04.21 17:25

Наталья, ось що пише. Ви сплатили y 2020 році ЄСВ за себе менше ніж за 6 місяців, тому не можете отримати допомогу

Відповісти
  • inna
20.04.21 17:24

Наталья, ні не було боргу. 

Відповісти
  • Алина
20.04.21 20:32

У кого-то получилось подать с айфона?

Відповісти
  • Анна
20.04.21 21:31

Підскажіть, чи впливає прописка місця проживання на виплату?

Відповісти
  • Наталья
22.04.21 19:15

Анна, главное, чтобы ваша организация соответствовала одновременно всем условиям. Ваш работодатель должен иметь юридическую регистрацию в красной зоне

Відповісти
  • Анфіса
21.04.21 12:56

ФОП зарегистрирован в области где оранжевая зона, а деятельность и наёмные работники находятся в красной зоне. Каким ещё образом я могу получить эти деньги!??? В приложении - отказ!!!

Відповісти
  • Наталья
22.04.21 19:17

Анфіса, только ждать пока ваша регистрация будет в красной зоне. закон - это программа на выплат на весь 2021год. Увы, больше никак

Відповісти
  • Олена
21.04.21 15:12

Підкажіть будь ласка як отримати допомогу ,якщо дія лагає-пише що ваша організація не проводить діяльність у цьому регіоні?

Відповісти
  • Наталья
22.04.21 19:18

Олена, вероятно юридический адрес вашего работодателя находится не в красной зоне. Дия тут ни при чпем

Відповісти
  • Анна
27.04.21 11:29

Наталья,у меня ФОП зарегистрирован в красной зоне и деятельность в красной зоне. Пробовала вводить и то и то, в приложении пишет не здійснюю діяльність. Какой-то бред, что делать?

Відповісти
  • Яна
21.04.21 15:18

Квед точно входить до спику, а додаток пише, що головний КВЕД не той і нічого вам не світить(( 

Відповісти
  • Наталія
29.04.21 14:08

Яна, те саме і в мене

Відповісти
  • Наталья
22.04.21 19:20

Яна, головний квед - це не будь-який з вашого списку. Це той, який ви помічали "галочкою" при реєстраціїї свого ФОП

Відповісти
  • Татьяна
21.04.21 15:27

Скажіть,чекаю вже три дні коли зможу подати на одноразову допомогу ФОПам і найманим працівникам,-немає цієї послуги поки!!!таке може бути??в когось таке є??

Відповісти
  • Наталья
22.04.21 19:22

Татьяна, у кого айфон - тому не положено. шутка) на айфон нет обновления. Либо через сайт, либо андроид

Відповісти
  • Таня
22.04.21 14:50

Татьяна,подавайте не в приложении,а на портале дия.

Відповісти
  • Марина
21.04.21 22:23

Татьяна,у меня тоже самое,не знаю что делать

Відповісти
  • Татьяна
21.04.21 15:29

Що робити??вже перезапускала,заходила на ново-нічого!при чому в дівчата з нашого магазину вже подали

Відповісти
  • алина
21.04.21 16:31

Добрый день, кто-то  подал заявку из города Бердянск?

Відповісти
  • Елена
21.04.21 18:27

Здравствуйте,это Харьков, подскажите,вчера зарегистрировались,пишет что ждёт подтверждение.Сколько ждать подтверждения?У кого так долго не подтвердили,есть ещё?

Відповісти
  • Наталья
22.04.21 19:25

Елена, если подтверждения личности, то сутки. А если выплаты, то написано же после всех выполненных действий " ожидайте ОТ 7 дней после подачи заявления"

Відповісти
  • Юрий
28.04.21 14:52

Наталья,написано  ожидайте 7 дней после подтверждения, у меня заявка со статусом ожидает подтверждение уже 8 дней

Відповісти
  • Наталя
21.04.21 21:01

Доброго вечора. Підкажіть будь ласка, при оформленні допомоги в дії написано, що ви не можете отримати допомогу так як працюєте за сумісництвом, хоча це основна робота і за сумісництвом ніколи не працювала. Що робити щоб виправити цю ситуацію. Писала в тех.підтримку там робот. 

Відповісти
  • Дмитрий
22.04.21 13:19

Наталя, у нас тоже самое. Один работник прошел, остальным отказ по этой же причине. 

Відповісти
  • Саша
21.04.21 21:27

Чи можу я розраховувати на допомогу, якщо працюю з 11.2020? ЄСВ сплачено за листопад,грудень 2020 року.

Відповісти
  • алина
21.04.21 22:04

Саша,нет, так как должно быть уплачено за пол года 2020

Відповісти
  • Марина
21.04.21 22:22

Здравствуйте,нету пункта" Отримати допомогу" в Дiя? Что мне делать?

Відповісти
  • Наталья
22.04.21 19:29

Марина, выкинуть айфон)

Відповісти
  • Свет
22.04.21 19:13

Марина, Через сайт оформляйте. у меня тоже в приложении не было.

Відповісти
  • Юлия
21.04.21 22:27

Здравствуйте! Запорожье находится в красной зоне, но при оформлении пишет что Ваша зона не красной зоне! Как быть?

Відповісти
  • Наталья
22.04.21 19:30

Юлия, уточните у работодателя его юридическую регистрацию

Відповісти
  • Олег
22.04.21 20:28

Добрый вечер! Мне Дия пишет, что я являюсь ФОП и наемным работником одновременно! Бред какой-то! Я только ФОП был и есть! Если кто-то сталкивался с такой проблемой, подскажите куда обращаться. В Дие задал этот вопрос, тишина....

Відповісти
  • Наталья
23.04.21 00:18

Для тех, у кого айфон. Пишу как у меня получилось обновить дию. В app store обновы не предлагало. Зайшла в телефоне в поисковик. Набрала «обновление дии для айфон». Мне выкинуло ссвлку на тот же app store, но уже предложило обновить. Теперь есть обнова. Но вот действительно в моб. приложении дии надо выбрать регион. А на портале дии регион выбирать не нужно

Відповісти
  • Микола анатолійовмч
23.04.21 19:10

Всім привіт.пілкадіть .будь ласка.зазожу в додаток ДІЯ Зз телефону-авторизуюсь.далі-отримати допомогу- вибираю область і місто.далі питає чи працюю і підтвердити що правдива інформація.я ФОП-то маю вказати що працюю?бо далі неактивна кнопка..

Відповісти
  • Яна
23.04.21 19:33

Подскажите пожалуйста.
20.03 подала заявку через приложение но до сих пор нет подтверждения, сколько по времени обрабатывается заявка, знакомые подали через сайт и на следующий день им подтвердили , а мне до сих пор нет!?

Відповісти
  • Яна
23.04.21 19:34

Ой! 20.04 в апреле подала

Відповісти
  • Пётр
24.04.21 14:40

Яна, тоже жду с 19го

Відповісти
  • Ольга
24.04.21 11:06

Яна, мне тоже ещё не подтвердили.  Подавала 19.04. Написано "Очікує підтвердження "

Відповісти
  • Наталья
24.04.21 11:09

Добрый день. Спрошу здесь, может кто ответит, потому что больше нигде не могу добиться ответа. 19.04 21 г. зарегистрировалась, как ФОП через дию. Меня зарегистрировали, прислали код для получения выписки из госреестра. Захожу, ввожу код, а распечатать выписку не могу, пишет по этому коду документов не найдено. Не могу начать работать. Что делать? 

Відповісти
  • Мария
27.04.21 16:19

Наталья, наберитесь терпения) Скорее всего Ваши данные еще не внесены в базу.. Попробуйте дозвониться в госрегистратор..

Відповісти
  • Валентина Подала в перший день реєстрації і до цього часу ожидаю підтверження???
05.05.21 14:15

Мария,Як позвонити в госрегістратор

Відповісти
  • Валентина Подала в перший день реєстрації і до цього часу ожидаю підтверження???
05.05.21 14:13

Мария,

Відповісти
  • Екатерина
24.04.21 11:11

Здравствуйте!
Подскажите,положена ли помощ ФЛП,с соответствующим КВЕДом,из красной зоны,но находящейся в дикретном отпуске с марта месяца 2021года?До марта месяца деятельность ФЛП осуществляла,ЕСВ и налоги оплачивала.
Не получиться ли так,что в связи с дикретным отпуском и положенными выплатами в связи с декретом,при получении ФЛП  помощи 8000 гривен, данный ФЛП в итоге будет обязан вернуть 8000 гривен?
Можно ли подать заявку ФЛП в дикретном отпуске без последствий?
Благодарю.

Відповісти
  • Ольга
26.04.21 00:01

Здравствуйте,мне в  дие написано,что я работаю по совместительству, трудовой договор на руках ничего подобного там нет, область в красной зоне,а помощь получить не могу..

Відповісти
  • сергей
26.04.21 14:59

подскажите куда обратиться если не пускает подать заяву хотя все ок.

Відповісти
  • Марьяна
26.04.21 19:24

С момента подачи прошло 7 дней  кто-то уже получил выплату в этом месяце?)

Відповісти
  • Анна
27.04.21 22:01

Марьяна, Сумская область, сегодня вечером коллеги отзвонились, что получили, мне пока нет.

Відповісти
  • Юлия
27.04.21 12:51

Марьяна,Нет,самой интересно кто получил

Відповісти
  • Ян
27.04.21 19:25

Полтава,зачислили 8000

Відповісти
  • Вероника
05.05.21 12:02

Ян,вам приходило какое-то письмо-ответ или просто сразу деньги зачислились ? И Когда вы подали заявку ?

Відповісти
  • Иван
28.04.21 09:38

Одесса. Вчера зашли 8000

Відповісти
  • Яна
29.04.21 21:04

Иван, подскажите, а у вас после того как подали заявку было ожидайте подтверждения потом было принято или так и было ожидайте подтверждения  и выплатили деньги?

Відповісти
  • Татьяна
28.04.21 15:03

Харьков, подавала 19.04, как и все мои коллеги - у всех ожидает подтверждение. (я подавала через сайт, коллеги через приложение)

Відповісти
  • Богдан
28.04.21 16:31

Подавав 19,04, Львів 0,0

Відповісти
  • Богдан
28.04.21 16:38

Пише очікується підтвердження

Відповісти
  • Виктория
04.05.21 16:24

Богдан,тоже самое надо ждать

Відповісти
  • Марьяна
28.04.21 21:44

А я подавала 20.04 утром, сейчас пишет тоже что и в тот  день : что вы уже подали заяву на получение помощи, если будет неуспешно, то можно будет подать заяву ещё раз. И вот этот статус не меняется.  В декабре получила выплату (Ирпень,  Киевская область)

Відповісти
  • Олексій
29.04.21 20:40

Марьяна, зараз будуть шукаты любі можливості, щоб не надати допомогу. Вже ниють що грошей нема. Так що, це лотерея а не допомога. Жахливо все це

Відповісти
  • Роман
29.04.21 13:47

В дії пише що у звязку з несплатою ЄСВ я неможу отримати допомогу - та у мене є довідка що ЄСВ сплачено !
Як діяти у такомв випадку ?

Відповісти
  • Уляна
29.04.21 15:28

Ввела Іban неправильно ( мій старий і закритий рахунок) що робити?? Як виправити???

Відповісти
  • Ирина13
23.05.21 01:31

Уляна, как решили проблему?
У меня таже ситуация)

Відповісти
  • Оля
30.04.21 12:49

Отправила заяву на помощь на прошлой неделе. Обновила приложение до последней версии. И что?)
"На жаль сталася помилка",- вот и вся "помощь", собственно говоря.

Відповісти
  • Олена
30.04.21 14:02

Відправила заяву 19 квітня, коли чекати на виплату? 

Відповісти
  • Анна
30.04.21 16:17

Сегодня 3 наших сотрудников получили, вчера 1, остальные 6 ждут. Выплаты в этот раз рандомные, не зависят ни от даты подачи заявки, ни от банка. Отказа нет, значит, нужно набраться терпения.

Відповісти
  • Вероника
05.05.21 19:16

Анна,а подавали заявки все в одно и то же время ? Или может получили те кто до обеда подал а кто после обеда 19.04 ещё не получили...

Відповісти
  • Олег
03.05.21 15:13

Доброго дня! Хтось отримав допомогу після 30-го?

Відповісти
  • жанна
05.05.21 10:20

05.05.Кто либо получил помощь Харьковская обл?

Відповісти
  • Татьяна
05.05.21 17:59

жанна, так никто и не получил, до сих пор заявка на рассмотрение ( подавали 19.04)

Відповісти
  • Елена
05.05.21 16:41

Я с Харьковской области. 1 наёмный работник и 1 ФОП получили выплаты 26 апреля. Остальные 12 человек не получили. Почти все заявления были поданы 19 апреля.

Відповісти
  • Вероника
05.05.21 12:03

жанна,я с области,ещё нет и мои знакомые тоже ...

Відповісти
  • Богдан
05.05.21 15:59

5.05.Львів  0,0

Відповісти
  • Анна
05.05.21 18:23

Сумская область, пока ничего. Я так поняла, что получили только те, что подали заявки 19 апреля ДО обеда, остальные в ожидании. 

Відповісти
  • Татьяна
05.05.21 22:40

Анна, я подавала 19 до обеда, но тоже не получила мока

Відповісти
  • Анна
06.05.21 14:18

Татьяна, сегодня около 14.00 получили я и коллеги.

Відповісти
  • ОЛЕГ
06.05.21 11:39

Це все пусті балачкі "ні про що" ..... Моя дружина , ФОП 1ї групи , з 03.04.2021 р за рішенням Полтавської міськради знаходиться у вимушенній відпусці . Пішов вже другій місяць. Працювати не дають , і з допомогою зовсім не поспішають. В ДІЮ вона звернулася по допомогу своєчасно , 20.04.2021 р. На сьогодні результат - "0" ! .... Від ДІЇ на неодноразові звернення отримуємо тільки відпискі загального характеру .... І ВСЕ !!!!!!!!!!!!!! .... З'ясувалося , що ДІЯ , як установа , нічого не вирішує . Це лише "передаточне" звено .... Виснвок - наші проблеми , це наші проблеми .... Надіятися в цієї державі потрібно тільки на себе .... як і завжди ... Вся ця "допомога" ФОПАМ - це розпіарені "обіцянкі - цяцянкі" .... не більше .... 

Відповісти
  • Майя
06.05.21 14:15

ОЛЕГ, сьогодні знову почалися виплати. Колеги у кількості 3 осіб отримали радісну смс-ку. Зачекайте, і Ваша дружина незабаром також отримає допомогу.

Відповісти
  • Люба
06.05.21 11:47

В мене в дії немає пункту про допомогу,хотіла сьогодні подати заяву

Відповісти
  • Марина
06.05.21 13:07

Люба,  оновіть додаток.

Відповісти
  • Вероника
06.05.21 14:19

Заявка была отправлена 19.04 в 15:20
Харьковская обл,только что пришли 8000

Відповісти
  • Олена
06.05.21 14:27

Оформила допомогу ще 21.04.2021, до цього часу кошти не отримала.Дія прислала на електронну адресу повідомлення,що заяву прийнято,але нічого до цього часу немає

Відповісти
  • Богдан
06.05.21 14:41

6,05,21, 13,25, прийшло ,Подавав 19,04, Львівська обл,

Відповісти
  • seliukslava
07.05.21 12:25

Подал заявку 19,04,2021,сегодня уже 07,05,2021 и денег нету

Відповісти
  • Татьяна
08.05.21 12:50

у нас работники не могут подать, пишет по совместительству

Відповісти
  • Віктор
08.05.21 15:14

Житомир, подав заявку 19.04.2021, грошей теж нема 8.05.  

Відповісти
  • Анна
09.05.21 00:26

Добрый вечер.
Зап. обл. вошла в карантин 8.04,пыталась подать заявку 8.05,не дало, так как предприятие перешло на другой фоп с 01.01.21,в программе был запрос, работаю ли я на том же предприятии (работаю на том, же, но поменялось только название фирмы и если б указвла старое, то это заведомо ложгая информация). Тепреь попыталась 9.05 подать, теперь пишет, что вышел срок.... 

Відповісти
  • Світлана
10.05.21 17:04

Добрий день. Помилково в дії вказала реквізити рахунку 2604. В кого був випадок подання неправильних реквізитів? Приходять відмови? Можливо переподати ще раз?

Відповісти
  • Уляна
10.05.21 18:55

Світлана, теж ввела не правильний iban ще в перший день коли можна було подавати...ще досі пише розгляд.. тому ще раз подати не можу☹️

Відповісти
  • Вікторія
11.05.21 16:00

Доброго дня!!!Подавала заявку на виплату 8000грн.За локдаун,до сих пір нема коштів.Коли приблизно будуть.Я з Хмельницької області.м.Полонне.

Відповісти
  • Олександр
11.05.21 16:55

Подал заявку 21.04.21 через приложение ДИЯ, у меня IBan даже неспросило,  только являюсь ли я работником Ф. И. О. и предложило продолжить. Деньги не пришли,  в приложении пишет Ожидайте подтверждение,  а на сайте ДИЯ в Заказанных услуга пишет что вы еще ничего ннзаказывали. Выбираю заказать,  пишет что вы уже заказали услугу на выплату.  У моих коллег приложении спрашивало IBan, им пришли в конце апреля.  Я так понимаю что ждать нечего???  Или можно что то сделать? 

Відповісти
  • Татьяна
12.05.21 09:28

Олександр, попробуйте удалить приложение и скачать заново

Відповісти
  • Anna
11.05.21 19:03

г. Запорожье, два наемных работника магазина одежды подали заявки 19.04 вечером около 20:00, вторая 20.04 до 12:00. ЕСВ за работников оплачивался постоянно. Денег нет по обоим заявкам,  ожидает подтверждения. Прошлый раз не получили , т.к. КВЕД основной был указан не тот. Продавцам от этого конечно не легче.

Відповісти
  • Тетяна
11.05.21 21:28

Подала заяву 19 квітня, грошей не отримала, працівники нашої бібліотеки більшість отримала, заявка прийнята й пусто!!! Львів!!! Все заповнено в анкеті!!!

Відповісти
  • Ірина
11.05.21 22:53

Заява очікує підтвердження і так уже з 20.04.21.Грошей так і нема! ((((( 

Відповісти
  • Татьяна
12.05.21 10:24

Кому то пришли в ближайшие дни, вообще?

Відповісти
  • Лилия
12.05.21 11:34

Миколаївська обл. Подано заявки 19.04.2021р., коштів 0. Заява очікує підтвердження

Відповісти
  • Олександра
13.05.21 10:11

Кошти надійшли ще 29.04. Сьогодні 13.05, а підтвердження так і  немає.

Відповісти
  • Валерий
14.05.21 08:03

С 15 апреля красная зона, 16 подал заявку до сих пор ждет подтверждения, знакомые получили через неделю причем подали в конце апреля, мне кажется что деньги уже украли и выдаст через месяц отказ))) 

Відповісти
  • Мирослава
14.05.21 13:46

Доброго дня. Скажіть будь ласка заяву подала ще 22.04.2021, сьогодні 14.05, допомоги ще не має, але вона дійсно необхідна, скільки приблизно ще чекати 

Відповісти
  • Ірина
14.05.21 17:30

Мирослава, в новинах казали, що гроші почали виплачувати, але вони вже закінчилися))) Обіцяють,як знайдуть гроші, поновити виплати)))  "Денег нет, но вы держитесь")))

Відповісти
  • Татьяна
18.05.21 11:30

мы подавали 20.04.2021 сегодня получили , но только ФОП , работников не пропускает , пишет отказ, по совместительству

Відповісти
  • Лейковська Тетяна
19.05.21 09:24

Здравствуйте! Я до сих пор не получила помощь 8000, хотя как и все сидела на карантине не работала. Подскажите,Куда обращаться? Знакомые уже получили неделю назад.

Відповісти
  • Марина
23.05.21 09:21

Подскажите и мне,подала заявку в дия 9 дней назад,пишет что ваша заява обрабатывается.Мне уже не росчитавоть на ети деньки...Как-то не справедливо.

Відповісти
  • Дмитрий
24.05.21 07:43

Денег нет до сих пор. Скорей всего уже и не будет. Отказа нет, и денег нет. Нет даже ответа от ПФУ. Очень удобно. Большинство людей просто кинули, они нам "все простили".

Відповісти
  • ТЕТЯНА
31.05.21 10:09

Скажіть всі хто подав заяви на сьогоднішній день отримали допомогу?

Відповісти
  • богдан
01.06.21 16:36

ТЕТЯНА, нет не все получили, напимер я подал заявление 05.05 и денег все еще нет

Відповісти
  • umka
31.05.21 13:31

Судя из комментариев здесь отписавшихся, то помощь получили только те, кто успел подать заявления 19 и 20 апреля? У остальных глухо?

Відповісти
  • Алексей
28.06.21 18:53

Здравствуйте! Есть информация по выплатам из местных бюджетов? В Киеве Кличко кинул всех? В дие написано что должны выплачивать. Местные власти тупо молчат. 

Відповісти