Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


22.04.21
23457 32 Друкувати

Як нумерувати додатки 4ДФ об'єднаного звіту?

Як заповнюється реквізит «номер додатка до Розрахунку» рядка 2 додатку 4ДФ до Розрахунку, а саме проставляється порядковий номер в розрізі такого виду додатку, чи наростаючим підсумком усіх додатків, що подаються до Розрахунку?

Наказом Мінфіну від 13.01.2015 р. № 4 (у редакції наказу Мінфіну від 15.12.2020 р. № 773) затверджені форма Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків – фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску (далі – Розрахунок) та Порядок заповнення та подання податковими агентами Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків – фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску (далі – Порядок).

Згідно з п. 1 розд. ІІІ Порядку заголовна частина Розрахунку містить, зокрема, інформацію про додатки, що є невід’ємною частиною Розрахунку.

У рядку 06 Розрахунку зазначається інформація про додатки (навпроти кожного виду додатка проставляється кількість додатків та кількість аркушів додатків, що є складовими Розрахунку).

Навпроти додатків, які не подаються проставляється відмітка: на паперових носіях – прочерки; в електронній формі – поле залишається незаповненим.

Підпунктом 1 п. 4 розд. IV до Порядку визначені реквізити додатка 4ДФ «Відомості про суми нарахованого доходу, утриманого та сплаченого податку на доходи фізичних осіб та військового збору» (далі –додаток 4ДФ) до Розрахунку, де, зокрема, у рядку 2 навпроти напису «Звітний (податковий) період» відображаються:

  • рік та порядковий номер звітного кварталу арабськими цифрами від 1 до 4;
  • номер місяця у кварталі арабськими цифрами від 1 до 3;
  • номер Розрахунку, до якого додається додаток 4ДФ (відповідає номеру, вказаному у заголовній частині Розрахунку);
  • номер додатка такого виду в Розрахунку.

Таким чином, у реквізиті «номер додатка до Розрахунку» рядка 2 додатку 4ДФ до Розрахунку проставляється порядковий номер цього додатку із загального числа додатків 4ДФ сформованих до Розрахунку.

На цю тему пропонуємо Вам матеріал від експерта по питанням праці та зарплати журналу "Податки & бухоблік" Лілії Ушакової Об’єднаний звіт: правильна нумерація

За матеріалами Категорія 103.25 «ЗІР»

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Ирина
22.04.21 08:20

в контакт-центре налоговой ответили, что в месяцах 1,2 и 3 Приложений Д1 и Д4 в реквизите Номер додатку проставляется 1 (только если єто Звітний, а не Уточнюючи или Нов.звітний)...

Відповісти
  • Ната
22.04.21 08:31

А если доход был начислен только в марте..Надо пустышки сдавать за январь и февраль? Где можно узнать информацию?Кто подскажет..

Відповісти
  • Елена
22.04.21 10:02

Ната, да, сдавать за все три месяца.

Відповісти
  • Лена
22.04.21 08:51

Ната,тоже этот вопрос  интересует и какой номер будет,если только доход в марте

Відповісти
  • Ната
22.04.21 09:55

Лена,Сейчас сформировала отчет во ФриЗвите..Указала только март (это в моем случае) и проставился номер додатку в Рахунку  1..

Відповісти
  • Елена
22.04.21 09:01

Честно... так и не поняла как нумеровать???

Відповісти
  • Вячеслав
22.04.21 10:32

Елена, если читать дословно и вообще из логики, то номера могут быть 1,2,3 в случайном порядке и не повторяться. Т.е. 1 - февраль, 2- март, 3 - январь - это правильно.

Відповісти
  • Наталия
22.04.21 09:05

Елена, ответ который не дает ответ

Відповісти
  • 2204
22.04.21 10:00

Наталия,они просто переписывают нам реквизиты из бланка и полагают, что ответили. Это привычная манера "по материалам категории "ЗИР".

Відповісти
  • Инесса
22.04.21 11:06

2204,идиоты в своей манере.

Відповісти
  • Вячеслав
22.04.21 10:35

Вопрос. У кого как отражается "номер Розрахунку" по уже принятому 4ДФ в кабинете? У меня вместо 111 (подавал именно так) пишет 123.

Відповісти
  • майя
22.04.21 10:46

хотелось бы знать - какой процент юр/осіб- сдали єтот "звіт-проклятье" на данний момент? не вижу завершения этой подаренной законодавцями  проблеми..

Відповісти
  • !!
22.04.21 11:02

майя,уже принимают. ттт

Відповісти
  • лиля
22.04.21 10:50

необходимо заставить главного из  инициаторов этого объединения сдать этот  отчет на 30 человек коллектива..очень хочется понимать - кто они эти пустологовые герои?

Відповісти
  • Наталия
22.04.21 11:48

лиля, і обов’язково з лікарняним на весь квартал,декретними та відпускними перехідними))

Відповісти
  • Юлия
22.04.21 11:24

А мне все понятно. додатки нумеруем по порядку - есв 1, 2, 3 (помесячно), ндфл и вс - 1, 2, 3 (помесячно), дод 5 - 1. Месяца нумеруем согласно тому, за который отчитываемся. Номер розрахунку во всех додатках такой же, как на первом листе отчета. Так же все? 

Відповісти
  • Елена
05.05.21 11:58

Юлия, поступила аналогичным образом. 

Відповісти
  • Непогода
22.04.21 11:28

Я никак не могу понять в чем был смысл этого объединения отчетов. Я предполагала, что после введения этого отчета в личном кабинете появятся начисления по ПДФО и ВС. Но нет, порядком не предусмотрено отражение данных по подоходному и военному сбору в части начисления. Осталось все по-старому, отражаются только платежи. Более того, готовятся очередные "покращання" от минюста этого отчета. Да ПФУ проснулся и требует сделать отчет месячным.

Відповісти
  • Сомневающийся Sкептиk
22.04.21 12:28

Как нумеровать? Лучше бы ДПС ответила, почему реквизит номер розрахунку" додатка 4ДФ при печати из ЭК меняется на 1,2,3, а при просмотре отображается верно 1,1,1. Лучше бы ДПС ответила, почему она допустила столько косяков в этой форме и отказывается признавать это и исправлять. 
Почему теперь, если сдавать розрахунок ТОЛЬКО с додатками 4ДФ, данные из него передаются в ПФУ и загружаются в реестр ПФУ застрах. осіб? ПФУ стали интересовать выплаты, не связанные с ЕСВ (аренда у физ.лиц, выплаты ФОПам и пр.)? 

Відповісти
  • Валентина
25.04.21 14:08

Сомневающийся Sкептиk, я тоже обратила на это внимание, что в 4ДФ на печать выводит не тот номер розрахунка, а налоовая у вас отчет приняла?????

Відповісти
  • 2204
22.04.21 17:50

Сомневающийся Sкептиk, я тоже нахожу, что это маразм.

Відповісти
  • ГАННА
22.04.21 13:04

Коллеги подскажите пожалуйста а как в електронном кабинете сделать что -бы все три штуки  додатка 1 и все три щтуки  додатка
4 дф отображались ,а то у меня получилось есть первый общий отчет и по одному последнему месяцу по додатку 1 и по додатку 4 дф и поэтому отчет не принят пишет "через відсутність заявлених у пакеті пов'язаних документів(порушено цілісність пакету) ,отчет подгружала с Фри звита,спасибо

Відповісти
  • я
22.04.21 15:51

ГАННА,ответила ниже

Відповісти
  • я
22.04.21 15:51

ГАННА,в электронном кабинете, где ваши додатки есть +ДОДАТИ, нажмите и добавляйте  по одному

Відповісти
  • ГАННА
22.04.21 16:53

я,спасибо получилось

Відповісти
  • Сомневающийся Sкептиk
22.04.21 13:53

ГАННА, Вы, когда формируете пустой незаполненный отчёт, он в ЭК будет состоять из Податкового розрахунка и тех додатков (по одной шт.), которые Вы указали при создании. В открытый, ещё "пустой", додаток, например Д1, загружаете сформированный в другой программе Д1 за январь.  Для того, чтобы добавить ещё один додаток вверху слева выбираете "Додатки" и там "+Додати": откроется меню с возможностью выбрать ещё один додаток. Выбираете Д1 – будет "пустым"; в него загружаете Д2 за февраль, и т.д. 

Відповісти
  • ГАННА
22.04.21 16:53

Сомневающийся Sкептиk,спасибо всё получилось

Відповісти
  • Еленаник
22.04.21 15:35

Сомневающийся Sкептиk, ага, сегодня так и делали, вернулось с ошибочной квитанцией №1 "документ вже було подано.Зминить номер документа в периоди". И, та-дам, при просмотре отправленного отчета в нем почему-то ВСЕ  три додатка по ЕСВ за январь, а ВСЕ три додатка по ПДФО+ВЗ - за март. Когда же это издевательство закончится...

Відповісти
  • ***
22.04.21 14:56

Подскажите, а количество мужчин и женщин надо проставлять. 

Відповісти
  • Оксана
23.04.21 09:55

Я так зрозуміла, що номер додатку до розрахунку буде дорівнювати номеру місяця в кварталі. На семінарі таке теж чула.

Відповісти