Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


27.05.21
6822 23 Друкувати

Об’єднаний звіт: «Звітний» як «Довідковий»

Автори: Боршовская Валентина, заместитель директора департамента по вопросам цифрового развития, цифровых трансформаций и цифровизации Пенсионного фонда Украины, Ушакова Лилия, эксперт по вопросам оплаты труда

Звітність з ЄСВ стала квартальною — і тепер на бухгалтерів чекає додаткова робота. У разі якщо в Держреєстрі загальнообов’язкового соцстрахування щодо деяких місяців відсутні відомості для перевірки ФСС правильності даних, зазначених у заяві-розрахунку, роботодавці повинні подавати Об’єднану звітність з типами «Звітна» як «Довідкова». Як формувати і заповнювати такий Розрахунок? Яке його наповнення? У які строки здавати?

Навіщо потрібен?

Довідковий Розрахунок потрібен тоді, коли у фондів не вистачає даних щодо окремих місяців для обчислення та призначення виплат застрахованим особам, а Розрахунок з типом «Звітний» за цей період ще не поданий. На цей довідковий Розрахунок чекають:

— Пенсійний фонд у разі призначення пенсії працівникові вашого підприємства;

— ФСС, якщо застрахована особа претендує на виплати із цього Фонду (допомогу по тимчасовій непрацездатності, допомогу по вагітності та пологах, страхові виплати у зв’язку з нещасним випадком або профзахворюванням тощо). Водночас довідковий Розрахунок не потрібно формувати, якщо, наприклад, працівник хворів, але період хвороби оплачується за рахунок коштів роботодавця (хвороба тривала не більше 5 календарних днів);

— Центр зайнятості, якщо особа, яка раніше працювала у вас, стає на облік як безробітний з виплатою допомоги по безробіттю. Якщо ж працівник, що звільняється, планує самостійно працевлаштуватися, то формувати довідковий Розрахунок не потрібно.

У випадку якщо його плани зміняться, ви у разі потреби просто отримаєте звернення від Центру зайнятості про необхідність подання Розрахунку.

Ви бачите лише частину матеріалу
Доступ до повного тексту можливий лише для зарєестрованих користувачів.
Авторизуватися Зареєструватися
Коментарі
  • Елена
27.05.21 08:09

очень облегчили бухгалтерам работу.

Відповісти
  • Ольга
27.05.21 08:12

Здавала 26.05.21 ''Довідковий'' з позначкою ''Для призначення пенсії''. Прийшла друга квитанція - ''Звіт прийнято''. В моєму випадку, довідковий звіт вже приймається.

Відповісти
  • Сергій
27.05.21 08:22

Також 26.05.21 отримано друга квитанція звіту довідковий на призначення соцвиплат "Результат обробки: Автоматична обробка електронного
документу/звіту виконана вдало.
Дані завантажено до Реєстру застрахованих осіб.
Державна податкова служба України"

Відповісти
  • alla
27.05.21 08:59

ПОМОГИТЕ! не могу сделать ни один отчет. Захожу в електронный кабинет,введення звитности,створити , а не один отчет не открывается.Что это?

Відповісти
  • Анна
27.05.21 09:29

Пробуйте через ФрайЗвит набрать отчет, а потом втянуть в Эл кабинет

Відповісти
  • alla
27.05.21 09:37

Злкабинет не створюе звит

Відповісти
  • Татиана
27.05.21 09:47

alla, сама кнопка "Створити" не активна?

Відповісти
  • alla
27.05.21 10:29

Да

Відповісти
  • Сомневающийся Sкептиk
27.05.21 10:39

alla, выбирайте внимательно период, в котором создаёте. Возможно, что причина в этом

Відповісти
  • Оксана
27.05.21 10:32

у меня только Довідковий на другий день приходе квитанція?

Відповісти
  • alla
27.05.21 10:33

Введення звитности,створити а дальше ничего

Відповісти
  • Наталия
27.05.21 11:35

а есть такие, кто не подаёт справочный отчет, а ФСС всё равно принимает заявления и выплачивает деньги по заявкам?

Відповісти
  • зарплатник
03.06.21 10:50

Наталия, поки що приймають (Київ)

Відповісти
  • Мария
28.05.21 10:56

Наталия,да

Відповісти
  • Елена
27.05.21 12:47

заявки принимают. а выплаты будут когда они увидят ваши отчеты

Відповісти
  • Наталия
27.05.21 12:49

Елена,поняла, спасибки

Відповісти
  • alla
27.05.21 13:18

Запит тоже не открывается

Відповісти
  • Оксана
27.05.21 19:11

alla,У Вас біля закладки з переліком звітів є зірочка. Вона мабуть жовна. Натисніть на неї

Відповісти
  • Влад
28.05.21 14:47

В порядке подачи объеденной отчетности нет основания - сотрудник хочет помощь в цз получать. Атамстим, ух атамстим (мыши кота Леопольда)

Відповісти
  • Наталья
31.05.21 10:59

Отчет принят,но в пенс.ф.не садиться з/п есть ,а оплаты нет ,деньги так и висят в кабинете в переплате.Как они надоели,специалисты хреновы!

Відповісти
  • Ирина
01.06.21 10:35

А если на предприятии за месяц более 100 больничніх то нужно сдавать 100 ДОВІДКОВИХ?

Відповісти
  • Vlad
11.06.21 09:35

Ирина,так. і в кожному від 1 до 3х додатків..

Відповісти
  • зарплатник
03.06.21 10:49

круто, тобто чкщо в мене 30-40 чоловік хворіють, а ще з десяток йде на облік в ЦЗ, то я маю біля 40-50 звітів додатокових робити щомісясно. Покращили так покращили!!! :(

Відповісти