Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


12.10.21
18616 21 Друкувати

Чи потрібно буде у наступному році підтверджувати відомості про бенефіціарів?

Законом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань» передбачено щорічне підтвердження відомостей про кінцевого бенефіціарного власника юридичної особи, в тому числі громадського об’єднання.

При цьому цей Закон встановив, протягом якого строку має бути підтвердження – 14 календарних днів з дати державної реєстрації. Тому кожна юридична особа в 2022 році протягом 14 календарних днів з дати державної реєстрації створення такої юридичної особи має підтвердити відомості про КБВ.

Наприклад, якщо юридична особа зареєстрована 10 лютого, то обов’язок щодо подання документів відповідно до статті 171 вищезазначеного Закону в неї виникає з 10 лютого 2022 року.

За матеріалами Східне міжрегіональне управління Мін’юсту (м. Харків)

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Надежда
12.10.21 09:26

Пешком или по Медку?

Відповісти
  • Надежда
12.10.21 09:27

Или по Дии ?

Відповісти
  • Олена
12.10.21 09:27

Яка краса! Просто чудово! Тобто той, хто, як останній бовдур, стояв у чергах, або платив гроші нотаріусам, щоб встигнути в строк - буде здавати структуру власності ДВІЧІ за рік. Це тільки мені хочеться побажати нашим законотворцям всього "найкращого", чи в іншіх також з`являється таке бажання?

Відповісти
  • Яна
12.10.21 16:37

Олена, как всегда, самые добросовестные и исполнительные оказываются в дураках   

Відповісти
  • Юра
12.10.21 10:59

Олена, но как по мне, вы не хотели быть наказанными, поэтому и именно так поступили.
маю надію, що ви не стали на злочинний шлях побічника корупціонера. а побажання висловити у вас незабаром з'явиться нагода. вибори!

Відповісти
  • директор
12.10.21 09:37

#Системіідіотизму - долбо&,bи!!! Тобто той, хто, як останній бовдур, стояв у чергах, або платив гроші нотаріусам, щоб встигнути в строк - а зареєстровани в перших місяцях року -  як останній бовдур, стоятиме у чергах, або платитиме гроші нотаріусам ЗНОВУ щоб подати відомості вже за 2022 рік....як ви задовбали тварі нерізані!!! своїми щтрафами. - крок в ліво - крок в право - стибок на місті - штраф!!!

Відповісти
  • дина
12.10.21 09:41

"супермощная" борьба с отмыванием=почему НЕ отменили по физ.лицам-бенефициарам- в чем хоть min  логики в єтом дублировании бесконечном?    издевательство..

Відповісти
  • татьяна
12.10.21 11:58

дина, Логика в штрафах

Відповісти
  • Елена
12.10.21 09:47

а у кого - 2 декабря была регистрация?? Значит, еще раз топать в этом году ...

Відповісти
  • Ольга
12.10.21 10:00

Елена, нет. Правило 2недель начинает работать с 22 года

Відповісти
  • Надежда
13.10.21 10:09

Ольга, Оно и раньше было. Носили листики госрегистратору в район, их складывали в кучки, потом дворник сдавал их в макулатуру. Смысла что тогда, что сейчас НОЛЬ.  Единственно, что у дворника приработок был. Я лично не носила принципиально. И сейчас подожду, вдруг ВР вспомнит о "пряниках"для электората и отменит эту хрень как токены.

Відповісти
  • Ірина
12.10.21 10:02

"уменьшение"  количества отчетов  каждый день

Відповісти
  • Яна
12.10.21 10:04

сказочные дебилы 

Відповісти
  • Надежда
13.10.21 10:11

Яна, Да... Карабас Барабас на троне и марионетки в зале.
 Непослушным  куклам делают чики-пики.

Відповісти
  • Наталья
12.10.21 10:04

А у меня другой вопрос: как подтверждать сведения, которые еще не внесены, т.к. срок внесения продлен до 11 июля 2022г.?

Відповісти
  • Ника
15.10.21 13:42

Наталья, мы не успели подать (были сложности с паспортом одного из учредителей). Дата регистрации 10 февраля. Вот я теперь 11-14 февраля и пойду подавать. Убью двух зайцев

Відповісти
  • вика
12.10.21 10:47

хочется обратится к имитаторам реформ-если уж придумали єтот  идиотизм- так  упростите  возможность людям подать эту простую инофрмацию через привычных операторов для звітності типа медок == тем более что мы живем  теперь в состоянии всеобщей єпидемии.. господи !, дай хоть каплю разума єтим пустословам у власти

Відповісти
  • святой
12.10.21 12:00

Когда следующие выборы? 

Відповісти
  • Надежда
13.10.21 10:13

святой, Аж самой интересно, кого в следующий раз выберем? 
Чем дальше в лес, тем толще партизаны.

Відповісти