Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


03.11.21
9903 18 Друкувати

Податківців звинувачують у "кришуванні скруток": тривають слідчі дії

НАБУ, САП спільно з СБУ здійснюють обшуки в приміщеннях центрального апарату Державної податкової служби України, ДПС у Полтавській області, за місцем проживання посадових осіб органів податкової служби та низки фізичних осіб у Києві, а також Полтавській, Дніпропетровській та Запорізькій областях.

Слідчі дії санкціоновані, їх здійснюють в межах розслідування так званих податкових «скруток», яке розпочато за власними напрацюваннями детективів, публікаціями у ЗМІ та інформацією, зазначеною у звіті Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування фактів можливих корупційних дій посадових осіб органів державної влади, які призвели до значних втрат держбюджету.

Попередня правова кваліфікація ч. 2 ст. 364 КК України.

Співробітники Служби безпеки України та Національного антикорупційного бюро України викрили корупційний механізм у Державній податковій службі. За попередньою інформацією, схема полягала у «покривані» шахраїв, які недоплачували податки, а також допомагали фіктивним підприємствам.

Для отримання доказів протиправної діяльності, СБУ та НАБУ провели ряд обшуків по всій Україні. Серед іншого, вони відбувалися у Державній податковій службі, її регіональних підрозділах, а також за місцями проживання фігурантів провадження.

В ході обшуків виявлено та вилучено документи, які підтверджують даний протиправний механізм. Зокрема факти, що фігуранти кримінального провадження сприяли мінімізації податкових платежів, так званим «скруткам», а також виводили підконтрольні їм фіктивні підприємства із категорії ризикових.

Наразі тривають слідчі дії у рамках кримінального провадження за ч. 2 ст. 364 КК України (Зловживання владою або службовим становищем). Встановлюються усі особи, які можуть бути причетними до злочинної схеми.

Заходи із викриття зловмисників проводили співробітники Головного управління СБУ по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю та слідчі НАБУ за процесуального керівництва Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • абрам терц
03.11.21 14:20

вай мей

Відповісти
  • Наталия
03.11.21 15:27

абрам терц, — Сара, я принес зарплату. — Ой вэй, разве эта зарплата!?


Відповісти
  • Ирис
03.11.21 14:44

Ура! Главное довести дело, а не слить!

Відповісти
  • Наталия
03.11.21 15:03

Цирк с конями... Все про все знают. "Слідчі дії". На кого это
рассчитано?

Відповісти
  • Юра
04.11.21 05:13

Наталия, цирк начнется, когда всех контрагентов за последние 3 (три) года обвинят в фиктивном предпринимательстве, а руководсво фирм-скрутчиков окажется агентами под прикрытием.

Відповісти
  • Вікторія
03.11.21 15:11

Мабуть щоб не поділили.

Відповісти
  • Наталия
03.11.21 15:28

Что то из:" Государство - это мы? Ой вей! Государство- это нас! 

Відповісти
  • ПДВ
03.11.21 16:07

смена кормящихся?)))

Відповісти
  • Валерий
03.11.21 16:10

Самое обидное, что "конечные бенифициары" этих скруток не пострадают.

Відповісти
  • Тетяна
03.11.21 18:01

А так система працює автоматично! Блокування ПН відбувається автоматично! Втручання людського фактору не можливе! Повністю автоматизована система! І так протягом 30 років. Змінюйте систему, а не людей!!!   

Відповісти
  • Ева
03.11.21 18:07

Как говорят, главное в следствие следственных действий не выйти на самих себя

Відповісти
  • Олена
04.11.21 09:30

Ева, вчера ЛЮбченко (помните такого главного налоговика? в прошлом году, который рассказывал сколько "скруток" закрыли каждый день?) подал в отставку (лично, сам!) с поста министра финансов украины. нажрался или запахло???

Відповісти
  • дина
03.11.21 21:13

в честний  исход  практически НЕ верится...  наиболее  вероятно-  піар -шоу продовжується?

Відповісти
  • Александр
04.11.21 01:25

График заноса чемоданчиков нарушили - ай-яй-яй. Повысить до 2-х чемоданов.

Відповісти
  • Фунт
04.11.21 09:42

Откупятся! Там столько бабла накосили, что хватит и для СБУ и для НАБУ!
Это предпринимателю можно, на ровном месте, насчитать пару миллионов за типа "нереальную" операцию и пусть судится годами !
П.С. Наблюдал за двумя перцами из областной налоговой: вышли из конторы  одетые, как лондонские денди, завернули за угол - один сел в БМВ Х5, а второй в Фольц Таурег......
Сажать - не пересажать этих гнид !

Відповісти
  • гапка
04.11.21 15:53

Фунт, ЗА ЄТИМ И ПРИШЛИ

Відповісти
  • Елена
04.11.21 10:25

Поделят кормушку и успокоятся... Не в нашей стране, чтоб посадили чиновника...

Відповісти
  • Александр
08.11.21 09:50

Все уволить, особенно руководство ГУ ( зами и начальники отделов в особенности ) и набрать через реальный конкурс, а не фикцию,  но  это  только  мечты . . . 

Відповісти