Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


01.12.21
36263 8 Друкувати

Податкова реформа: а що у ФОП?

«Антиолігархічний» законопроєкт, ресурсний законопроєкт, антиахметівський закон, чергова податкова реформа... — як тільки не називали законопроєкт 5600. У вівторок він таки був проголосований Верховною Радою.

У відео Сергій Томашпольський допоможе розібратися, чи не є прийнятий у результаті документ антиФОПівським. А також розповість про основні нововведення Закону, прийнятого на базі законопроєкту 5600, для ФОП.

Журнал "Бухгалтер 911" завжди поруч попри карантин!

Передплачуйте і будьте здорові!

 

Коментарі
  • Юлия
01.12.21 19:42

спасибо!

Відповісти
  • Катерина
01.12.21 21:35

чому не можна написати словами? ну не хочу я слухати, це довго! прочла та пішла працюювати!

Відповісти
  • Мария
02.12.21 09:05

Катерина, можно увеличить скорость воспроизведения в 1,25 /1,5/2 и более раза

Відповісти
  • Ірина
02.12.21 10:45

Мені зручніше послухати, бо очі втомлюються все читати. Дякую!

Відповісти
  • Марина
02.12.21 12:01

Ірина, аналогично. запускаю видео, слушаю и одновременно занимаюсь своими делами. смотреть их не обязательно 

Відповісти
  • ОЛЯ
02.12.21 15:45

Зручніше читати, бо можно скопіювати, роздрукувати на покласти до первички, нагадування, бо стільки змін, що через 1 рік вже нічого не пом'ятаєшь, а слухати, дуже втомлює та богато часу, коли щось робишь, постійно відволікаешся

Відповісти
  • Ірина
03.12.21 11:06

Оптимально було б одночасно до відео/аудіо викладати внизу текст, тоді всім було б зручно. Я часто в транспорті можу включати послухати відео, тут навіть достатньо аудіо.

Відповісти
  • Svetlana
06.12.21 14:33

Чому не можна відмовитися від розділення спрощенців на групи 1-4 група? Чому не можливо встановити відсоткову ставку від доходів? Ми усі знаємо як групи працюють! Особливо перша в кінці року. Особисто я в ударі від поблажок першої групи.

Відповісти