Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


20.12.21
33577 8 Друкувати

Як жити без РРО-звільнення? Гарячі поради для ФОП

У читачів сайту Бухгалтер 911 до останнього зберігалася надія, що РРО/ПРРО-звільнення для груп 2, 3, 4 єдиного податку продовжать і цього разу, або запропонують якусь альтернативу.

Але дива не сталося. 17 грудня відбулося останнє засідання Парламенту в 2021 році. Законопроєкт про відстрочку намагалися включити до порядку денного. Але потрібних голосів не знайшлося.

У відео Сергій Томашпольський розповість про низку важливих нюансів для ФОП єдиноподатників груп 2, 3, 4, які вже точно у 2022 рік входять без єдиноподаткової РРО/ПРРО-пільги.

Із відео ви дізнаєтесь:

  • А чи потрібний РРО/ПРРО?
  • Можна обирати між РРО чи програмним РРО (ПРРО)
  • Там, де є РРО, має бути і POS-термінал
  • Перевірок і надалі не буде, але це не означає, що можна порушувати

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Как надо жить?
21.12.21 10:04

*Коментар видалено*

Відповісти
  • Ганна
21.12.21 10:04

Доброе утро. Почему видео без звука?

Відповісти
  • Olken
21.12.21 12:36

Ганна,у меня все со звуком ОК. Может у вас принудительное отключение звука? Внизу окошка с видео проверьте, нет ли у вас значка "перечеркнутый мегафон"?

Відповісти
  • Алла
21.12.21 11:13

Уважаемый Сергей, спасибо за Ваши видео. Но не могли бы Вы не махать рукой так синхронно во время разговора. Отвлекает от того что Вы говорите. 

Відповісти
  • Любовь
22.12.21 08:09

В журналах "Фактора" пишут, что ФОП-единщики в продуктовых магазинах могут работать с КУРО и РК. В ЗИРе отвечают, что ВСЕМ нужны РРО. Как быть и кому верить?

Відповісти
  • Сергій
22.12.21 09:21

Любовь,а можете дать ссылку на ЗИР или процитировать. Именно для 2022 года.
Бо вижу такой зир https://zir.tax.gov.ua/main/bz/view/?src=ques&id=27731
И здесь например они признают
https://buhgalter911.com/news/news-1062720.html

Відповісти
  • Ира
22.12.21 08:18

Любовь, вот и мне интересно, я тоже читала что можно с КОРО, без РРО

Відповісти
  • Антонина
22.12.21 19:51

По поводу Приват24 . Налоговая считает, что это получение денег через приват24 - расчетная операция. Ни одной ИПК не нашла, по которой налоговая пишет иное ( может плохо искала) . Та ИПК где говорится, что оплата через интернет- банк не подходит , налоговая Приват24 интернет-банком не считает.  Может подсказать номера ИПК, где указывается, что именно Приват24 не требует РРО?

Відповісти