Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


24.12.21
36637 18 Друкувати

Зустрічайте! План перевірок ДПС на 2022 рік

Відповідно до п. 77.1 ПКУ, ДПС має оприлюднювати на своєму офіційному веб-сайті План-графік документальних планових перевірок до 25 грудня року, що передує року, в якому будуть проводитися такі документальні планові перевірки.

На сайті ДПС вже з'явився план перевірок на наступний рік:

Розділ І плану-графіка "Документальні планові перевірки платників податків - юридичних осіб" та Розділ ІІ плану-графіка "Документальні планові перевірки фінансових установ, постійних представництв та представництв нерезидентів" 24.12.2021 (Завантажити)

Розділ ІІІ плану-графіка "Документальні планові перевірки фізичних осіб" 24.12.2021 (Завантажити)

Розділ IV плану-графіка "Документальні планові перевірки платників податків - юридичних осіб з питань правильності обчислення, повноти і своєчасності сплати податку на доходи фізичних осіб, військового збору та єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування" 24.12.2021 (Завантажити)

Як ДПС відбирала платників до плану перевірок, ми писали тут

Коментарі
  • Фунт
24.12.21 14:59

Фух ! Пронесло....

Відповісти
  • Ирина
24.12.21 14:59

Спасибо

Відповісти
  • Olga
24.12.21 15:01

а где же самый большой 2 раздел?

Відповісти
  • Злой бух
24.12.21 15:49

Olga, все 4 есть...

Відповісти
  • Юлия
24.12.21 15:05

Olga, в том же файле, что и первый раздел

Відповісти
  • Olga
24.12.21 15:14

Юлия, спасибо, не дочитала с перепугу)))

Відповісти
  • Анна
24.12.21 15:01

Огромное спасибо, за Ваш труд.

Відповісти
  • Ирина
24.12.21 15:21

Спасибо!

Відповісти
  • Александр
24.12.21 15:23

Какие планы, марихуану ещё не разрешили разводить.
 «План» – это одно из сленговых названий марихуаны (мед. – каннабиса).

Відповісти
  • Злой бух
24.12.21 15:40

Спасибо

Відповісти
  • Елена
24.12.21 15:45

Спасибо

Відповісти
  • Елена
24.12.21 17:15

Проверила.Нет.Пошла покурила.Опять нет. Может еще покурить?

Відповісти
  • Ольга
24.12.21 17:45

А вот и не пронесло.....(((

Відповісти
  • Татьяна
24.12.21 18:19

Спасибо 

Відповісти
  • Татьяна
28.12.21 13:33

как найти себя

Відповісти
  • Антонина
28.12.21 15:07

Татьяна, ctrl+F

Відповісти
  • Анна
29.12.21 15:41

А карантинный мораторий на плановые проверки налоговой не распространяется? Может, кто знает?

Відповісти
  • Аліна
30.12.21 15:21

Анна, хрен они ложили на карантин. карантин нужен, только когда дело касается развлечений у народа (рестораны. утренники)

Відповісти