Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


09.11.22
11400 13 Друкувати

На 2023 рік буде призупинено індексацію зарплати

Нагадуємо, 3 листопада 2022 року Верховна Рада України схвалила проект Закону України «Про Державний бюджет України на 2023 рік» у другому читанні та в цілому.

Серед іншого, Законом передбачено на 2023 рік зупинення дії Закону України "Про індексацію грошових доходів населення". Таким чином, у наступному році роботодавці не будуть нараховувати індексацію на заробітну плату працівників. 

Закон «Про Державний бюджет України на 2023 рік» вже підписано Головою Верховної Ради України та передано на підпис Президента.  

 

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Ева
09.11.22 08:47

К сожалению этот закон нельзя полностью отменить. Предлагаю в будущем оставить индексацию только для бюджетных организаций, для пенсий, стипендий и т.п.
Ну согласитесь, смешно, что начисляя директору ЗП в 100 000 грн, я ему начисляю и индексацию, так как давно не повышался его оклад!

Відповісти
  • Ен
09.11.22 09:11

Ева,
мені твоя робота не нужна, аби ти мучився...

Відповісти
  • Оксана
09.11.22 09:06

 Аллилуйя!

Відповісти
  • Ен
09.11.22 09:13

Оксана,
Аллилуйя - в переводе "Славьте Бога!".
Не упоминай имя Госпола всує.

Відповісти
  • Елена
09.11.22 09:31

Тобто індексація не буде нараховуватись взагалі, чи лишиться на рівні, на якому була?

Відповісти
  • Бах
09.11.22 09:38

Тобто і пенсії не будуть індексувати.... ціни лізуть до небес, а індексації не буде, так вирішили.

Відповісти
  • Татьяна
09.11.22 10:29

Бах, пенсії і так не індексують. 

Відповісти
  • Людмила
09.11.22 16:34

Татьяна, пенсії щорічно індексують з 01 березня для працюючих і непрацюючих пенсіонерів згідно із ст. 42 ЗУ №1058-IV.

Відповісти
  • Татьяна
09.11.22 17:28

Людмила.щось не помітила.

Відповісти
  • Евгения
09.11.22 09:53

о.... это шо, новый способ сдержать инфляцию?

Відповісти
  • Светлана
09.11.22 18:08

Евгения, да, ветер дует потому что деревья качаются

Відповісти
  • Александр
09.11.22 23:34

Ставку НБУ надо 3%, она гонит инфляцию.
Индексация глупость и вредность, как и минимальная зряплата. Только лишний повод грабить бизнес.
Для многих пасадовцив нужна в минус индексация, как результат их маразмов.

Відповісти