Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


30.12.22
57258 41 Друкувати

Увага! З 1 січня діють нові рахунки для сплати податків

З 01.01.2023 року змінено реквізити бюджетних рахунків для зарахування надходжень до бюджету.

З актуальними переліками рахунків в розрізі областей можна ознайомитися за посиланнями:  

Вінницька область

Волинська область

Дніпропетровська область 

Донецька область

Житомирська область

Закарпатська область

Запорізька область

Івано-Франківська область

Кіровоградська область

Київська область 

Луганська область 

Львівська область 

Миколаївська область 

Одеська область

Полтавська область

Рівненська область 

Сумська область 

Тернопільська область

Харківська область 

Херсонська область 

Хмельницька область

Черкаська область 

Чернівецька область

Чернігівська область

м. Київ 

Звертаємо увагу, що рахунки для сплати ЄСВ залишаються незмінними. 

 

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Татьяна
27.12.22 09:05

Достали

Відповісти
  • Надежда
03.01.23 14:30

Татьяна, ЕДРПОУ изм, а счета старые,  как по мне.

Відповісти
  • Львица
27.12.22 14:21

А шо було б як що по старим рахункам працювали би?

Відповісти
  • Лара
27.12.22 16:22

А решта?

Відповісти
  • Ольга
27.12.22 17:09

Наразі немає навіть цього нового рахунка по Полтаві((( 27-ме число, кожного року одне і те саме, а потім викинуть всі рахунки на сайт 31-го або навіть 02.01-го і роби що хочеш. Ніколи немає завчасно файлів з новими реквізитами і нікому поскаржитись(((

Відповісти
  • Гетьманцев лох
28.12.22 10:33

Як ви достали

Відповісти
  • Станислав
30.12.22 16:07

Все чудесатее и чудесатее...

Відповісти
  • Чайка
30.12.22 21:37

Станислав, ну прямо катастрофа! можно подумать, что это впервые, все тянеться  со времен товарища азирова. думаю уже аж привыкли. Сделаем шаблоны в клиент - банках и не будем париться по-пустякам, Это к стати не самое ужастное, что может быть. 

Відповісти
  • Татьяна
10.01.23 13:57

хватит уже трепать этого азарова,уже после него столько  наробилі

Відповісти
  • Svetlana
02.01.23 13:09

Чайка, и до Азірова рахунки всё время менялись. 

Відповісти
  • Тамара
03.01.23 11:06

Svetlana, менялись, но только старые счета еще месяц работали параллельно с новыми и потом автоматом со старых зачислялись на новые. и никто не парился.  а сейчас все блином  и сразу

Відповісти
  • SHADOW
01.01.23 10:45

хм, по Днепропетровской области ничего не изменилось походу.(или еще нет новых? ) сравнил за 2022 и 2023 года НДФЛ, ЕСВ, ВС

Відповісти
  • Юлія
06.01.23 09:52

SHADOW, я думала только мне так показалось.

Відповісти
  • Olga
02.01.23 04:04

Сравнила Одесскую область, все по старому.....

Відповісти
  • Зоя
02.01.23 14:07

Olga, а я почему то не могу найти воинский сбор, причем не только по Одесской ТГ

Відповісти
  • Анна
02.01.23 10:43

по Дніпропетровській області є зміни? я порявняла, тіж самі рахунки, або ще не оприлюднили нові

Відповісти
  • Вікторія
02.01.23 14:51

Полтавська обл. теж все старе... можливо ще не виклали нові...

Відповісти
  • Анатолій
03.01.23 09:48

По Києву ПДФО та ВЗ не змінились.

Відповісти
  • Надежда
04.01.23 14:15

Анатолій, №№ счетов старые, ЕДРПОУ получателя по ПДФО новый.
Военный и раньше платили не по районам а в город.
Вчера сослепу оплатила ед налог ФОП на старый ЕДРПОУ , деньги не вернулись.

Відповісти
  • ЮЛІЯ
03.01.23 10:02

По Дніпропетровській області війсковий збір чомусь є тільки по м. Дніпро

Відповісти
  • Светлана
03.01.23 13:11

ЮЛІЯ, По Дніпропетровській області війсковий збір один рахунок на всю область

Відповісти
  • ЮЛІЯ
04.01.23 12:30

Светлана,дякую.

Відповісти
  • Маруся
03.01.23 11:17

Якесь чудо! Усі рахунки як попередні у 2022році. І де ж нові?

Відповісти
  • Жанна
03.01.23 11:50

Как выплачивать зарплату без новых реквизитов по Киевской области? Ведь без уплаты налогов ее не разрешат выдать банки.

Відповісти
  • Алиса
03.01.23 12:16

Они меняют их чтобы списать остатки со счетов старых,это экономия для государства,а суммы не маленькие,решили вернуться к старой практике

Відповісти
  • Алиса
03.01.23 12:17

по Киеву ничего не увидела где смотреть

Відповісти
  • Алиса
03.01.23 12:18

увидела

Відповісти
  • Алиса
03.01.23 12:30

военный сбор где смотреть

Відповісти
  • Кира
04.01.23 15:04

Алиса, для военного сбора выбирайте свою область во второй колонке.

Відповісти
  • Анн
03.01.23 13:39

А в эл.кабинете кто-то смотрел счета изменились?

Відповісти
  • Ольга
03.01.23 16:10

Анн, не изменились

Відповісти
  • Наталія
03.01.23 13:50

Волинська область не змінились

Відповісти
  • Ірина
03.01.23 13:58

Вчора платила на старі рахунки, але в кабінеті ще не видно платежі((( невже зависли...... хтось платив вчора податки, з"явились в кабінеті чи ні?

Відповісти
  • Алина
04.01.23 00:19

Ірина, платила 2-го числа єдиний податок ФОП - в кабінеті з'явилось сьогодні

Відповісти
  • Юлія
03.01.23 14:01

В ел. кабінеті  м. Київ теж старі рахунки

Відповісти
  • Валентина
04.01.23 10:02

Не можу зрозуміти в держказначействі на кожний податок по 2 рахунки-один старий з 2022,інший новий.На який платити?

Відповісти
  • Валентина
04.01.23 10:03

В них написано той же код і все інше- я заплуталась.Кожен раз одне і теж...

Відповісти
  • Валентина
04.01.23 10:05

Треба платити зарплату і не знаю які вказувати-просто капець якийсь...

Відповісти
  • Юлія
04.01.23 11:00

Той що здається новим рахунком, в кінці написано "99" Держ. подат.служба України (великі платники податків), а той що за 2022 рік "00" Без деталізації за відомчою ознакою.
То мабуть для великих платників податків, а для нас старі рахунки залишаються. Сама сиджу не знаю що робити, треба зарплату виплачувати...

Відповісти
  • Валентина
04.01.23 13:00

Дякую що відповіли!!!- в ДФС пишуться старі рахунки-мабуть що залишились для малих ті що були в 2022році.Завжди як напишуть то попробуй розберись.

Відповісти