Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


20.02.23
2299 10 Друкувати

Третина українців втратила роботу через війну

Народний депутат Ніна Южаніна наголошує, що третина українців повідомила про втрату роботи після початку повномасштабного вторгнення росії в Україну.

Такі дані містяться в опитуванні соціологічної групи «Рейтинг». 

Серед респондентів, які мали роботу до війни, 40% заявили, що працюють у звичайному режимі, 17% – віддалено чи частково, 8% – знайшли нову роботу, 33% сьогодні не працюють.

Рівень доходів з початку війни лише у 6% респондентів збільшився, у 36% – майже не змінився, у 17% – трохи зменшився, у 30% – значно зменшився. 
При цьому 10% опитаних втратили практично всі доходи. 

Гірше ситуація з доходами серед жителів півдня та сходу, людей середнього віку, бідних та малозабезпечених, а також тих, хто втратив роботу або працює частково.

Це ще одна тривожна статистика, тому вкотре наголошую: владі потрібно перестати констатувати факт зростання безробіття, йти шляхом витрачання мільярдів гривень з держбюджету нібито на створення робочих місць, а ще – всерйоз сподіватися на програму «Армія відновлення». 

Вільне підприємництво, розвиток самозайнятості – без кордонів і бариг у владі!

Ось що допоможе подолати безробіття.

Час нарешті перейти до рішучих дій, якщо ми прагнемо зберегти українців в Україні!

За матеріалами Народний депутат Ніна Южаніна

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Надежда
20.02.23 09:24

А скільки підприємств припинили діяльність через блокування накладних ?  Цих безробітних віднесли на рахунок війни чи  ОПГ Гетманцева?

Відповісти
  • Татьяна
20.02.23 10:43

Надежда, як я з Вами згодна на всі 100. Блокують на дуже маленькі суми, а писали що 5000,00 грн. Нам от контрагента заблокували на  135,60- послуги. Працюємо з ними років два.

Відповісти
  • Наталія
20.02.23 15:43

нам блокують ПН на міжнародні перевезення , де ПДВ =0, бухгалтеру нема часу займатися роботою, крім розблокування  ПДВ . по 47 документів подаємо в повідомленні. Южаніна та ще штучка, вона коли була у владній фракії , то дуже пишалася СЕО ПДВ. зараз перевзулась и дуже за бізнес "хвилюється" тож не забувайте про це

Відповісти
  • Елена
20.02.23 20:04

Наталія, мне заблокировали входящую НН от УСЦ Украина на ключи, НДС там 2грн)))

Відповісти
  • Надежда
20.02.23 23:18

 Таблицу у них  не приняли по причинам как у всех?
Недостаточно  ОС , сотрудников...

Відповісти
  • Оксана
20.02.23 17:44

Наталія, а вам точно блокують ПН на нульову ставку? А який сенс? Ніхто ПК не відображає. А як же перший критерій безумовної реєстрації?

Відповісти
  • Вікторія
20.02.23 23:56

Оксана, у меня заблокировалась ноябрьская компенсирующая.
и на днях не проходила НН "Без ПДВ". Сдалась с 14 попытки
Штраф 2% от оборота-вот вам и причина.
У меня только на ноябрьской НН почти 20 тысяч 

Відповісти
  • Тетяна
20.02.23 17:43

"Набір Кінаха" Як вони дістали! Бла-бла-бла!

Відповісти
  • ІринаКиїв
20.02.23 23:54

від їхнього занепокояння уже  нудить просто,  замість того,  що робити реальні речі,  від них тільки і чуєш бал-бла-бла
а крута реальність у них,  то блокування  бізнесу,  а не давати їм  розвиватись. Одне тільки блокування податкових чого варте  тому ж простому бухгалтеру,  ми до цих пір розгрібаємо і кінця ще не видно
А скільки сюрпризів за 2022 було, то і пальців не вистачить,  щоб все  згадати. А в країні все-таки війна,  ніякої поваги до тих,  що ще  держиться на плаву.....

Відповісти
  • Бах
21.02.23 11:04

Ага, а ті, що ще роботу не втратили, стали отримувати зп на третину менше. Бо долар на 50% виріс, ціни на 100% збільшилися, а зп залишилась та сама.

Відповісти