Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


28.06.23
13275 9 Друкувати

ДПС оновила план перевірок на 2023 рік

Нагадаємо, що прийнято у І читанні законопроєкт № 8401, яким, зокрема, скасувується мораторій на деякі перевірки. Податковий Комітет ВРУ вже підготував правки до цього законопроєкту для ІІ читання.

Мораторій ще діє, а ДПС вже готується до перевірок. Так, сьогодні опубліковано оновлений план-графік на 2023 рік.

План-графік на 2023 рік складається з чотирьох розділів (для швидкого пошуку у файлах користуйтеся комбінацією клавіш Ctrl+F):

  • Розділ I «Документальні планові перевірки платників податків – юридичних осіб» та Розділ II «Документальні планові перевірки фінансових установ, постійних представництв та представництв нерезидентів» (завантажити).
  • Розділ ІІІ «Документальні планові перевірки фізичних осіб (завантажити).
  • Розділ IV «Документальні планові перевірки платників податків – юридичних осіб з питань правильності обчислення, повноти і своєчасності сплати податку на доходи фізичних осіб, військового збору та єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (завантажити).

Загалом за оновленим планом-графіком у 2023 році податківці планують провести 3683 планових перевірок.

Нагадуємо, текстом законопроєкту № 8401 передбачено, що ДРС зможе переглядати план перевірок щомісячно.

Слідкуйте за нашими новинами, ми обов'язково будемо інформувати про коригування податківцями плану перевірок.

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Инна
28.06.23 19:56

Так вони тепер будуть кожного місяця оновлювати списки, то сидіти на голках постійно але і так всі попали

Відповісти
  • Надежда
30.06.23 11:11

Не по теме: вчера мне зарегистрировали НН,  в Ответе на 107 запит есть, не могу втянуть в МЕДОК даже по запиту "за списком" с указанием регистрационного №. НДС пополнился. Теперь боюсь регистрировать НН с товаром с этой НН. В прошлом месяце так морочилась с накладными, которые вначале прислали на согласование, через день зарегистрировали. Программа их не втягивала пару дней. НО: мою НН с этим товаром, после того как я уже втянула входящую НН, заблокировали из-за отсутствия остатков товара.  Вопрос даже не в том, что их сейчас не видит МЕДОК, они есть в ЕРПН, но при регистрации моих НН этого товара как бы нет. АЛГОРИТМ виноват!

Відповісти
  • Кома
29.06.23 11:45

Инна, все легше й легше....краще й краще.... зараз массі ФОПам дрібним буде купа штрафів за ПРРО, зараз їх сама загнеться і збанкрутує.... будуть закриватися і буде ще більш безробітних...

Відповісти
  • XXL
29.06.23 10:20

Инна, ці зміни ще не прийняті....Там хіба щомісяця, здається раз на два місяця, але то буде з 1 серпня....

Відповісти
  • Петиція до Президента від 05.06.2023
29.06.23 10:21

Накласти вето на законопроект №8401 "Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану".

Відповісти
  • Петиція до Президента від 05.06.2023
29.06.23 10:21

https://petition.president.gov.ua/petition/194780?fbclid=IwAR0HMHnkbr1rq2digRlDVgmjgCq9ToFVwnb3TOnCShFFZ6gN2djpdEtQ9ac

Відповісти
  • Наталья
29.06.23 16:06

Только у меня висит сайт ДПС? Который день

Відповісти
  • Тетяна
29.06.23 16:11

У нас одна за одною дві фактичні перевірки приперлись. Акциз та каса. Ще одна не закінчилась, інші вже слідом йдуть. Зате у графіку планових нас нема!))))) А ви кажете "на голках"! На голках це коли фактична, а я віддалено, ...ноги в руки і як молода антилопа біжу !

Відповісти
  • Інна
29.06.23 17:24

Тетяна, я плачу!👌

Відповісти