Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


26.10.23
4468 20 Друкувати

Податкове пекло: Україна потрапила до п’ятірки країн з найгіршими податковими системами

Україна потрапила до списку країн з найбільш пекельними, токсичними податковими системами.

Відповідний рейтинг під назвою Tax Hells Index 2023 («Податкове пекло-2023») склав американський фонд «1841».

Україна – на четвертому місці. Наші сусіди – Венесуела, Аргентина, Бразилія та Мексика.

Дані для рейтингу бралися за підсумками 2021 року.

Критерії рейтингу:

Кількісні індикатори становлять 60% значення індексу, оцінюються такі фактори:

  • фіскальний тиск як сукупне податкове навантаження до ВВП;
  • боргове навантаження, як сукупний держборг до ВВП, інфляційне податкове, що вимірюється, як індекс інфляції;
  • потенційний фіскальний тиск як різниця між держвидатками та доходами (у % до ВВП).

Серед якісних параметрів (40% індексу) вимірюються такі:

  • голос та підзвітність,
  • верховенство права,
  • регуляторна якість,
  • політична стабільність,
  • ефективність держави,
  • контроль за корупцією.

За матеріалами Ніна Южаніна
Рубрика:
Теги:

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Наталья
26.10.23 16:16

Да здравствует наше налоговое законодательство!  Самое справедливое законодательство в мире! ... По крайней мере так нас заверяют)😐

Відповісти
  • Наталія
26.10.23 18:02

Наталья, у нас головна проблема не с законодавством, а з правозастосуванням. Можна прийняти ще міліон законів, але якщо гетманцеви вирішать шо треба блокувати ПН - все, законодавство нікому не цікаве.

Відповісти
  • Артем
26.10.23 16:45

Формат с странами - как выгрузка табличного отчета из 1С :)))

Відповісти
  • Раїса
26.10.23 17:16

И єто по итогам 2021 г, т.е. до массовой блокировки НН!

Відповісти
  • Альона
26.10.23 19:12

"Повезло" освоить профессию бухгалтера в Украине...

Відповісти
  • Тамара
26.10.23 19:26

 Встаём дружно и аплодируем стоя!!! За 30 лет работы главным бухгалтером ощутила на себе   все покращення и всегда говорила, что хуже нашего налогового законодательства нет в мире. Ошиблась чуть-чуть. Человеческий фактор. Поздравляем! Вопрос: кого???

Відповісти
  • Ксенія
26.10.23 23:19

Тамара, Поддерживаю

Відповісти
  • X
26.10.23 19:29

Сором

Відповісти
  • Наталія
26.10.23 20:09

думаю. в нормальных странах не меняют законы, отчетность так часто как в Украине.

Відповісти
  • Вікторія
27.10.23 13:35

Наталія, даже в не очень нормальных так часто не меняют 

Відповісти
  • ***
26.10.23 20:23

Реформы ради реформ, а по сути чем больше "инициатив", тем больше разворовывается.

Відповісти
  • XXL
26.10.23 20:34

А нам так розказували, шо мало де щось подібне на наше електронне адміністрування ПДВ, такого у віті мало є подібного, ми майже лідери у світі по електронному адміструванню ПДВ, ще й деякі крани цікавляться нашим цим адмінстуванням ПДВ.... і тут "БАЦ"!!! 

Відповісти
  • Світлана
27.10.23 09:55

XXL, електронне адміністрування як ідея- річ непогана, але то, як вона втілена в життя... Про блокування не будемо,цензурних слів немає.

Відповісти
  • Наталия
26.10.23 23:02

XXL,говоріть та розказуйте і Ви😉. За це ж не судять.От вони і розказують, а вся  Україна слухняно слухає та виконує...

Відповісти
  • +
26.10.23 22:13

Тому в світі "мало є подібного", бо їм "це" без потреби.
Думали, що лідери, а виявилось, що аутсайдери... "БАЦ" )

Відповісти
  • XXL
26.10.23 20:37

у мене знйомі відкрили фірму у Польщі. Бухгалтер вивичила польську мову, пройша онлайн курси бухгалтерії, і веде "польську" фірму онлайн з України. Простіше вивчити чужу мову і чуже бухгалтерське і податкове законодавство, ніж........

Відповісти
  • Ксенія
26.10.23 23:11

они работают--- не мешайте !!!! это вы --Трутни))))) Всю базу перетащили с рашки.....только закон там примут на второй день уже у нас новшество !!! Ничего не упрощается только нагнитается и нагнитается. 70 лет была бухгалтерия украсть нельзя было при союзе. Война в стране  ,а каждый день ПРЕСОМ ЕДУТ !!!  

Відповісти
  • Ксенія
26.10.23 23:17

Реформа это когда из 100 сч осталось 15!!!!! И каждый день   новшества не вводят !!! Проверяющих в 5 раз болше чем  фирм в Стране и каждый друг друга проверяет!!!!  

Відповісти
  • Александр
27.10.23 08:39

Це 2021 рік, зараз на першому місті.

Відповісти
  • Раїса
27.10.23 09:21

Принимать законы за прошедший период уже вошло в норму.

Відповісти