Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


20.05.24
2346 0 Друкувати

Право на доплату за суміщення професій

Чи має працівник право на доплату за суміщення професій або виконання обов’язків тимчасово відсутнього колеги?

Про це працівниця закладу торгівлі запитала в посадовців управління інспекційної діяльності у Запорізькій області.

Інспектори послалися на статтю 105 КЗпП. В ній зазначено, що працівникам, які виконують на тому ж підприємстві, в установі, організації поряд зі своєю основною роботою, обумовленою трудовим договором, додаткову роботу за іншою професією чи посадою або обов’язки тимчасово відсутнього працівника без звільнення від своєї основної роботи, провадиться доплата.

Розміри доплат за суміщення професій чи посад або виконання обов’язків тимчасово відсутнього працівника встановлюються на умовах, передбачених у колективному договорі.

За матеріалами Південно-Східне міжрегіональне управління Держпраці

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі
Для того, чтоб распечатать текст необходимо оформить подписку
copy-print__image
Ця функція доступна тільки
авторизованим користувачам