Чат 911

Отримуйте
новини поштою!

Коментарі
  • Антоніна
29.08.24 09:13

Місячний звіт практичніший чим квартальний, ніякої новації чи прогресу квартальна звітність не принесла, я - за помісячну звітність.

Відповісти
  • Сонечка
29.08.24 11:18

Антоніна, маю надію що ваш роботодавець підвищить вам зарплату за те що ви здаєте "помісячну  звітність "

Відповісти
  • Олена
29.08.24 10:47

Антоніна, а как с отключениями света? Вы же помесячную до 20го должны подавать,а так хоть 40дней в запасе было. 

Відповісти
  • Анна
29.08.24 09:30

Да вводите уже ежедневный, чтобы жизнь мёдом не казалась.

Відповісти
  • Ольга
29.08.24 09:33

та вже по дням, ми ж роботи(

Відповісти
  • Марія
29.08.24 09:45

коли ті зелені новатори вже заспокояться з тим покращенням для народу,, була ж помісячна звітність з ЄСВ, НІ! поміняли на квартальну! вкрали гроші з бюджету для написання програмного забезпечення, отримали премії,  декілька раз ще щось там міняли, а тепер давай назад помісячно. Заграли ваші експерименти на бухгалтерах. Дайте доробити до пенсії!

Відповісти
  • Наталья
29.08.24 10:06

раньше было есв ежемесячно и ндфл за квартал. вот это было норм

Відповісти
  • Наталія
29.08.24 10:50

Наталья, згодна, потрібно розділити як було 

Відповісти
  • Валентина
29.08.24 10:11

Де взялося майже половина "за", то повна дупа, як показує практика! Яка в чорта місячна звітніть😖

Відповісти
  • Сонечка
29.08.24 11:20

Валентина,так я чомусь такого  опитування і не бачила ?

Відповісти
  • Адмін
29.08.24 14:37

Сонечка, це опитування ми проводили у серпні 2022 року у нашому телеграм-каналі, коли у Раду внесли законопроєкт про місячну звітність  https://t.me/bu911/4846

Відповісти
  • Валентина
29.08.24 11:37

Сонечка, я теж і тут такі цифри( 

Відповісти
  • Наталья
29.08.24 10:16

У Бухгалтеров  и так толком не было отпуска полноценного, а теперь даже умереть нельзя будет))). Кроме этой отчетности и другие структуры, в частности НБУ, требует помесячно отчетность и все до 25 числа каждого месяца. И все это тогда ,когда специалистов не хватает.

Відповісти
  • Ольга 1
29.08.24 10:37

Приберіть необхідність відображати доходи ФОПів, по яких СГ не є податковими агентами і хай буде помісячна, якщо це комусь так треба, хоча сенсу в тому не бачу.

Відповісти
  • Алла
29.08.24 10:41

Ольга 1, підтримую! 

Відповісти
  • Сонечка
29.08.24 11:19

О мабуть війна закінчиться  інтернет і світло 24/7 буде з 01 січня 2025 року
😎

Відповісти
  • Лилия
29.08.24 11:23

а у нас невідокремлені підрозділи, по яким пдфо окремими порціями. зараз двоє суток формуємо ту звітність, 40 днів було норм, після пдв починали готувати єсв.. а тут помісячно та ще й до 20 числа.... і пдв і цих же числах..

Відповісти
  • НАДІЯ
29.08.24 11:54

В мене питання ,а хто поніс відповідальність за неефективне введення з  місячної звітності в квартальну ,та за витрачені кошти з приводу цього новаторства ,за програмне забезпечення??

Відповісти
  • БухНонСтоп
30.08.24 12:57

А я-то дурний вважав, що держава має регулювати бізнес-процеси (господарську діяльність), а не керувати ними. Проект закону #6013 скасує ГКУ.
Слідкую: https://itd.rada.gov.ua/billInfo/Bills/Card/27618

Відповісти