Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


20.08.12
2133 15 Друкувати

Новые группы единого налога

   Законом от 05.07.2012 N 5083-VI добавлены еще две группы плательщиков единого налога: пятая (для физлиц) и шестая (для юрлиц). Единственное их отличие от третьей и четвертой соответственно – больший размер годового дохода, предельный размер которого для новых групп составляет 20 млн. гривен.
   
   В остальном существенных изменений по единому налогу этим Законом не предусматривается. Предлагаем сводную таблицу всех шести групп единого налога.
   
   
Група Види діяльності Обмеження Ставка
Кількість найманих працівників Обсяг річного доходу
1 Фізичні особи - підприємці, які здійснюють виключно роздрібний продаж товарів з торговельних місць на ринках та/або провадять господарську діяльність з надання побутових послуг населенню Не використовують 150 тис. грн. 1-10 % мінімальної заробітної плати
2 Фізичні особи - підприємці, які здійснюють господарську діяльність з надання послуг, у тому числі побутових, платникам єдиного податку та/або населенню, виробництво та/або продаж товарів, діяльність у сфері ресторанного господарства 10 1 млн. грн. 2-20 % мінімальної заробітної плати
3 Фізичні особи - підприємці 20 3 млн. грн. 3% від доходу – у разі сплати ПДВ; 5% від доходу – у разі включення ПДВ до складу єдиного податку
4 Юридичні особи 50 5 млн. грн.
5 Фізичні особи - підприємці 20 20 млн. грн. 7% від доходу – у разі сплати ПДВ; 10% від доходу – у разі включення ПДВ до складу єдиного податку.
6 Юридичні особи 50 20 млн. грн.
За матеріалами Налоговещание
Рубрика:

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Ольвия
20.08.12 22:29

От цікаво б взнати прізвища фізичних особ - підприємців, яким вдається заробити 20 млн грн.

Відповісти
  • DRUMS AND FUSION
20.08.12 22:58

МАЙКЛ ДЖЕКСОН))))

Відповісти
  • Злой бух
20.08.12 23:06

А мне интересно посмотреть на Фо и ЮО которые заплатят бюджету 2 млн. грн. от 20 млн. дохода????? ШОК!

Відповісти
  • Мета
20.08.12 23:29

и с какого числа действуют группы?

Відповісти
  • Irina@
20.08.12 23:39

для Мета с 01.07.2012г

Відповісти
  • Наталья
20.08.12 23:43

Мета 21.08.2012 09:29:31 и с какого числа действуют группы? С 12.08.2012р. закон вступил в силу, можете писать заявление с 4 квартала

Відповісти
  • бух
20.08.12 23:58

И кому это выгодно? Разве что учет легче.

Відповісти
  • Владимировна
21.08.12 01:31

ну,еслив спомнить про авансы по прибыли, то выгодополучателей становится не так уж и мало

Відповісти
  • буху
21.08.12 01:32

Крупным компаниям выгодно. Обналичивать проще)))

Відповісти
  • ***********
21.08.12 03:17

крутят-вертят, ничего себе спрощена система, так же як и покращення-одно название, а возьмись что-то перестроить так запутают по кабинетам-бюрократы.Чем непонятнее, тем им выгоднее...

Відповісти
  • VIP
21.08.12 03:21

Ну что Вы? Разве не понятно они для себя эти группы сделали. Тем же чиновникам у которых свой бизнес намного проще, а теперь и официально.

Відповісти
  • ***********
21.08.12 03:40

Да что ж тут непонятного??? Они всю страну имеют как рабов , на них пашем еще и выбирать ходим новых господ ..Дякуэмо, що хоч на жратву дають (и то не всем)заробити.....дуже дякуємо,дуже.... Хотя они мечтают, чтобы мы повыздохли все

Відповісти
  • Тата
21.08.12 04:02

Все повиздихаем, кого "они"доить будут?

Відповісти
  • Елена
21.08.12 04:17

Как-то не вяжется оборот в пять и двадцать млн.грн. с единым налогом 5% и 10% и обязаиельной регистрацией плательщиком НДС при обороте в 360 тыс.грн.

Відповісти
  • Владимировна
21.08.12 12:38

Елена, очь даже вяжецца согласно ст 297.1. Платники єдиного податку звільняються від обов'язку нарахування, сплати та подання податкової звітності з таких податків і зборів: ... 3) податку на додану вартість з операцій з постачання товарів, робіт та послуг, місце постачання яких розташоване на митній території України, крім податку на додану вартість, що сплачується фізичними особами та юридичними особами, які обрали ставку єдиного податку, визначену підпунктом 1 пункту 293.3 статті 293 цього Кодексу; (новые изменения , вступившие в силу 12.08.12, еще в кодекс не внесена аппратом ВР )

Відповісти