Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


14.03.13
3510 9 Друкувати

Проекты новых форм отчетности в ЦЗ: 3-ПН, 4-ПН

   На сайті Мінсоцполітики опубліковані проекти наказів про затвердження форм звітності:
   
    3-ПН "Інформація про попит на робочу силу (вакансії)"
   
    4-ПН "Інформація про заплановане масове вивільнення працівників у зв'язку із змінами в організації виробництва і праці".
   
   Форма звітності №3-ПН "Інформація про попит на робочу силу (вакансії)" заповнюється роботодавцями та подається до територіального органу Державної служби зайнятості України при наявності у роботодавця вакансії.
   
   Форма звітності №4-ПН "Інформація про заплановане масове вивільнення працівників у зв’язку із змінами в організації виробництва і праці" заповнюється роботодавцями у разі запланованого масового вивільнення працівників у зв’язку із змінами в організації виробництва і праці, у тому числі ліквідацією, реорганізацією або перепрофілюванням підприємств, установ та організацій, скороченням чисельності або штату працівників підприємства, установи та організації незалежно від форми власності, виду діяльності та господарювання.
   
   Інформація подається не пізніше, ніж за два місяці до вивільнення працівників, до територіального органу Державної служби України за місцем реєстрації як платника єдиного внеску.
Рубрика:
Коментарі
  • k.
15.03.13 06:24

3-пн при наличии вакансий или пустішки тоже сдавать?

Відповісти
  • Аноним
15.03.13 07:31

А мне потом принудительно предложат трудоустроить человека, стоящего на учете в Центре Занятости?

Відповісти
  • 1
15.03.13 09:10

3пн-это когда принимаешь на работу обязатьельно сдавать? и в какие сроки?

Відповісти
  • ыыы
15.03.13 12:16

В проекте наказа ссылка на Відповідно до пункту 4 частини третьої статті 50 Закону України „Про зайнятість населення” ,обязаны все у кого "попит",значит обязательно.

Відповісти
  • Ирина
15.03.13 14:08

За не подачу 3ПН, как и раньше штрафов НЕТ....ШТРАФЫ В новом ЗАКОНЕ О ЗАНЯТОСТИ НАСЕЛЕНИЯ есть относительно 4 ПН и существенные. В размере 4-х кратной минимальной з/пл установленной на момент выявления... В НОВОМ Законе также не прописаны штрафы относительно не подачи 5ПН и вообще не прописана обязанность подачи 5ПН....ОДНАКО, 5ПН НЕОБХОДИМО ПОДАВАТЬ с/но Закона об общеобяз. соц. страховании. И ответственность за не подачу также предусмотрена этим Законом..

Відповісти
  • Аноним
15.03.13 23:54

За несдачу отчета о трудоустройстве штраф 136 грн.,а принудительно никто не заставит принимать на работу,а где взять вакансии?

Відповісти
  • Ба-бух
16.03.13 05:36

Не розумію, навіщо 5ПН для фізичних осіб. Договір з працівником реєструй в ЦЗ, таблиця 5 в Пенсійний. Все одно всі фонди звіряються з Пенсійним. Об'єднати всі фонди в одну структуру. 70 % вигнати. Все одно ніфіга не роблять, Пів дня малюються, пів дня п'ють каву - віддихають бо люди іх замахали. А як Ви нас!

Відповісти
  • Таня бухгалтер
17.03.13 06:51

3-пн это при наличии вакансии подается, т.е. если имеется должность по штату, но нет человека на этой должности. 4-пн - это при сокращении в основном, т.е. если увольняют большое количество людей.

Відповісти
  • Ольга
30.05.13 23:54

Наказ Міністерства соціальної політики України від 18.03.2013 №123, згідно з яким, зокрема втрачає чинність наказ Міністерства соціальної політики України від 14 липня 2011 року N 279 "Про затвердження форми звітності N 5-ПН "Звіт про прийнятих працівників" та інструкції щодо її заповнення", набув чинності 30 квітня 2013 року ( з дня його офіційного опублікування; Офіційний вісник України, 2013, № 32 (30.04.2013).

Відповісти