Сайт для бухгалтерів №1 в Україні
Чат 911

Отримуйте
новини поштою!


24.01.16
3827 14 Друкувати

Как плательщик налога на прибыль может исправить ошибки, выявленные в поданной в контролирующие органы финансовой отчетности?

   Фахівців головного податкового відомства запитали: як платник податку на прибуток може виправити помилки, виявлені у поданій до контролюючих органів фінансовій звітності?
   
   Відповідаючи на питання податківці зауважили, що згідно з п. 46.2 ст. 46 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями платник податку на прибуток подає разом з відповідною податковою декларацією квартальну або річну фінансову звітність (крім малих підприємств) у порядку, передбаченому для подання податкової декларації.
   
    Платники податку на прибуток, малі підприємства, віднесені до таких відповідно до Господарського кодексу України, подають разом з річною податковою декларацією річну фінансову звітність у порядку, передбаченому для подання податкової декларації.
   
    Порядок виправлення помилок, внесення та розкриття інших змін у фінансовій звітності визначено Положенням (стандартом) бухгалтерського обліку 6 «Виправлення помилок і зміни у фінансових звітах», затвердженим наказом Міністерства фінансів України від 28.05.1999 № 137 зі змінами та доповненнями (далі – П(С)БО 6).
   
    Згідно з п. 4 П(С)БО 6 виправлення помилок, допущених при складанні фінансових звітів у попередніх роках, здійснюється шляхом коригування сальдо нерозподіленого прибутку на початок звітного року, якщо такі помилки впливають на величину нерозподіленого прибутку (непокритого збитку).
   
    Виправлення помилок, які відносяться до попередніх періодів, вимагає повторного відображення відповідної порівняльної інформації у фінансовій звітності (п. 5 П(С)БО 6).
   
    Крім того, відповідно до п. 20 П(С)БО 6 у примітках до фінансових звітів слід розкривати інформацію щодо виправлення помилок, які мали місце в попередніх періодах, зокрема, зміст і суму помилки, статті фінансової звітності минулих періодів, які були переобраховані з метою повторного подання порівняльної інформації.
   
   
За матеріалами Категорія 102.20.03 "ЗІР"
Рубрика:
Коментарі
  • T.V.
25.01.16 08:49

А если допущена ошибка не в годовом, а в квартальном отчете 1М 2М, как исправить, а точнее как подать в налоговую?

Відповісти
  • Галина
25.01.16 09:07

1м, 2м отправила в статистику 20числа,все приняли, теперь хочу отправить деку о прибыли(год) в налоговую,а баланс какой отправлять?

Відповісти
  • West
25.01.16 09:39

Для Галина 25.01.2016 10:07:19 1м, 2м отправила в статистику 20числа,все приняли, Медок. Едине вікно . отчет S0110010 Этот отчет и для статистики и для налоговой

Відповісти
  • oper
25.01.16 10:03

Коллеги! Подскажите, кто в курсе - сроки сдачи 1м,2м не поменялись- до 29.02? И еще - помнится, с балансом в налоговую были заморочки насчет знаков после запятой - в статистику с одним знаком, а в налоговую - без. А в этом году как?

Відповісти
  • БУХГАЛТЕР 123
25.01.16 11:07

West, как Вы видите что баланс принят в налоговой, форма S... для статистики ? (возможно я туплю, :( , но все-таки )

Відповісти
  • коля
25.01.16 11:11

Де можна знайти порядок заповнення декларації з додатками, хто знає - підскажіть?

Відповісти
  • Ztitomezt
25.01.16 11:26

Для Галина Источник: http://buhgalter911.com/ShowArticle.aspx?a=447459 В налоговую отчет J0901106

Відповісти
  • Ева
25.01.16 11:58

Коля Журнал "Дебет-кредит" №4 от 25.01.2016 весь посвящен заполнению Декларации по прибыли

Відповісти
  • ТаняС
25.01.16 12:26

А как теперь сдать уточненку за 2013г?

Відповісти
  • Мария
25.01.16 13:21

На 100% согласна с West Медок. Едине вікно . отчет S0110010 Этот отчет и для статистики и для налоговой

Відповісти
  • Мария
25.01.16 13:23

Для Ztitomezt относительно формы J0901106 (окончание действия формы ноябрь 2014г.). Не вводите людей в заблуждение!

Відповісти
  • West
25.01.16 16:01

Для БУХГАЛТЕР 123 копия 1 и 2-й квитанций ( отчет за 2014год, этот еще не отправляла ) З використанням електронної пошти Отримано: 09.02.2015 11:02 Підписи: Печатка 39292197 Державна фіскальна служба України. ОТРИМАНО Підпис вірний. І'мя файла: 681010011111111S011001010007426122014.XML Текст: Квитанція №1 Підприємство: 11111111"ХХХХХХ" Документ: S0110010 1-м, 2-м. Фінансовий звіт суб'єкта малого підприємництва Файл: 681010023835931s011001010007426122014.xml За період: Рік,2014 р. Документ доставлено до центрального рівня Державної податкової служби України 06.02.2015 в 19:02:47 Підписи документа:- перший - печатка, 11111111 ТОВ "ХХХХХХ" - другий - директор, 111111111 Вввввв. ДОКУМЕНТ ЗБЕРЕЖЕНО НА ЦЕНТРАЛЬНОМУ РІВНІ. Через певний час подбайте про прийом квитанції №2 щодо результатів перевірки та прийняття/неприйняття Вашого електронного звiту на районному рівні. Відправник: Єдине вікно подання електронної звітності 'ДФС України', версія 2.2.6.3 и квитанция №2 З використанням електронної пошти Отримано: 09.02.2015 11:02 Підписи: Печатка 39292197 Державна фіскальна служба України. ОТРИМАНО Підпис вірний. Печатка 21680000 електронна печатка Головне управління регіональної статистики Підпис вірний. І'мя файла: 681010011111111S011001010007426122014.XML Текст: Квитанція №2 Підприємство: 11111111 Товариство з обмеженою відповідальністю фірма "ХХХХХХХХХХХ" Звіт: 1-м, 2-м. Фінансовий звіт суб'єкта малого підприємництва За період: Рік,2014 р. Звiт доставлено до Центру обробки електронних звітів Держстату України 06.02.2015 у 20:06:02 Реєстраційний номер звіту: 9002389381 (681010011111111s011001010007426122014.xml) Звіт відповідає визначеному Держстатом України формату. Електронні цифрові підписи перевірено. Звіт прийнято для подальшої обробки. У випадку виявлення помилок при здійсненні обробки даних звіту в органах державної статистики та(або) необхідності надання уточнень Вам буде повідомлено додатково. Відправник: Центр обробки електронних звітів Держстату України

Відповісти
  • Ната
26.01.16 09:23

Цікаво, а якщо здати тільки декларацію з прибутку без фінзвітності? Світить тільки адмінштраф?

Відповісти