Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


03.07.13
1455 16 Друкувати

ВРУ внесла изменения в Закон о защите персональных данных с учетом предложений Президента

   Верховна Рада України ухвалила Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення системи захисту персональних даних" з урахуванням пропозицій Президента України
   
   Закон прийнято Верховною Радою 14 травня 2013 року. Він вносить зміни до Кодексу України про адміністративні правопорушення, законів "Про захист персональних даних", "Про ратифікацію Конвенції про захист осіб у зв'язку з автоматизованою обробкою персональних даних та Додаткового протоколу до Конвенції про захист осіб у зв'язку з автоматизованою обробкою персональних даних стосовно органів нагляду та транскордонних потоків даних" та визначає Уповноваженого Верховної Ради з прав людини уповноваженим органом у сфері захисту персональних даних.
   
   Народні депутати, зокрема, врахували пропозиції Президента України: виключити з розділу II "Прикінцеві та перехідні положення" підпункт 3 пункту 3 та доповнити його приписом щодо передачі Уповноваженому Верховної Ради з прав людини Державного реєстру баз персональних даних та заяв про реєстрацію баз персональних даних, поданих у встановленому порядку до набрання чинності цим законом.
   
   Відповідний проект зареєстровано за №2836.
   
За матеріалами Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України
Рубрика:

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • ПРОСТО УСТАЛА
04.07.13 07:14

Наша пісня гарна,нова..............

Відповісти
  • Оксана
04.07.13 08:11

Опять заполнять эти идиотские формы? Как они нам всем дороги!

Відповісти
  • Алиса в Стране чудес
04.07.13 08:34

В проекте "Недодержання встановленого законодавством про захист персональних даних порядку захисту персональних даних, що призвело до незаконного доступу до них та/або порушення прав суб’єкта персональних даних" вместо "Ухилення від державної реєстрації бази персональних даних" - неужели понадобилось два года, чтобы это уразуметь? У них что, IQ отрицательный??

Відповісти
  • Аноним
04.07.13 09:31

не хрена не поняла

Відповісти
  • Аноним
04.07.13 10:17

+1!

Відповісти
  • Ольгаdp
04.07.13 12:11

+2!!!! Че это за фигня? Мозг отказывается понимать....

Відповісти
  • al
04.07.13 12:55

я понимаю правильно: если каким-то чудом свидетельства о регистрации баз были получены, их не надо сдавать и получать новые у "Уповноваженого Верховної Ради з прав людини" ? и например если заявы подавали а до сих пор не ответа ни привета их уже этому Уповноваженому подавать заново? кто в теме помогите.

Відповісти
  • Аноним
04.07.13 12:57

скажите, что изменилось???

Відповісти
  • Крымчанка
04.07.13 13:57

al я тоже так считаю! Что если св-ва не получили, подавать заново, только Уповн. И я б подавала только базу контрагентов, базу сотрудников можно не подавать(если не ошибаюсь)

Відповісти
  • Зоя
04.07.13 14:18

Отправила, как и все в конце 2011г.эти базы данных.Только в апреле пришел ответ, что они не зарегистрированы, отправли снова, 09.04.2012г.пришел ответ на все четыре базы данных, что им присвоен регистрационный номер.И пишут, сволочи, что их службою будет рассмотрено в течении десяти рабочих дней со дня получения заявления.Прошло уже полтора года, а воз и ныне там!Я не могу понять, опять что ли их подавать?

Відповісти
  • OlaLa
04.07.13 14:21

А по-моему-имели ввиду то,что Державный реестр передадут еще и уполномоченному по правам человека.Т.е. не мы , а держатель Госреестра...

Відповісти
  • Аноним
04.07.13 14:52

А КУДА ПОДАВАТЬ ...

Відповісти
  • Аноним
04.07.13 14:53

ГДЕ РЕГИСТРИРОВАТЬ ..

Відповісти
  • ЛаЛа
04.07.13 15:50

Зоя, Вам хоть какой-то ответ пришёл. А мне ни на одно из семи отправленнух писем нет ни ответа, ни привета. Хотя бы на электронный адрес что-то отправили...

Відповісти
  • Аноним
05.07.13 09:30

НЕТ НИ ОТВЕТЕ НИ ...

Відповісти
  • yuri_ochichenko
16.07.13 08:01

Дедушко Янукович знает, что такое персональные данные???

Відповісти