Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Підпишіться!


11.08.13
1022 10 Друкувати

Как предоставляется отчет о суммах налоговых льгот налогоплательщиком, который имеет льготы по налогу на прибыль и подает налоговую декларацию по налогу на прибыль предприятия только раз в год?

    Відповідно до пп.16.1.6 п.16.1 ст.16 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року №2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) платник податків зобов’язаний подавати контролюючим органам інформацію, відомості про суми коштів, не сплачених до бюджету в зв’язку з отриманням податкових пільг (суми отриманих пільг) та напрями їх використання (щодо умовних податкових пільг – пільг, що надаються за умови використання коштів, вивільнених у суб’єкта господарювання внаслідок надання пільги, у визначеному державою порядку).
   
    Суми податку та збору, не сплачені суб’єктом господарювання до бюджету у зв’язку з отриманням податкових пільг, обліковуються таким суб’єктом - платником податків. Облік зазначених коштів ведеться в порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України (п.30.6 ст.30 ПКУ).
   
    Порядок обліку сум податків та зборів, не сплачених суб’єктом господарювання до бюджету у зв’язку з отриманням податкових пільг, затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2010 року №1233 (далі – Порядок №1233).
   
    Відповідно до п.2 Порядку №1233 суб’єкт господарювання, що не сплачує податки та збори у зв’язку з отриманням податкових пільг, веде облік сум таких пільг та складає звіт про суми податкових пільг (далі – Звіт).
   
    Розрахунок прибутку, що звільняється від оподаткування, відображається у додатку ПЗ до рядка 09 Податкової декларації з податку на прибуток підприємства (далі – Декларація ), затвердженої наказом Міністерства фінансів України від 28.09.2011 №1213.
   
    У Звіті суб’єктом господарювання зазначається сума пільги у зв’язку із звільненням прибутку від оподаткування, розрахована як прибуток від пільгової діяльності (рядок 09 додатка ПЗ до Декларації), помножений на діючу ставку податку на прибуток.
   
    Отже, враховуючи те, що сума пільги з податку на прибуток розраховується платником податку на прибуток на підставі даних додатка ПЗ до Декларації, яка подається до органу державної податкової служби згідно з п.57.1 ст.57 ПКУ один раз за підсумками року, Звіт таким суб’єктом господарювання подається у строки подання річної Декларації.

За матеріалами Єдина база податкових знань
Рубрика:
Теги:
Коментарі
  • НН
12.08.13 08:02

очень вовремя!!!

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • ТД
12.08.13 08:25

Ну и как теперь быть с уже подаными отчетами за 1 и 2 квартал?

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • ****
12.08.13 09:10

В нашей стране все задним числом и не числом тоже ((

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Mishel
12.08.13 10:13

Для ТД : мені сказали в ПДІ, що потрібно подати листа довільної форми про те що визнати звіт за певний період не дійсним..

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Наталья
12.08.13 10:56

Так а что вам от поданного 1-ПП? Пусть себе будет, за лишнее же не наказывают. Это вот если не дай Бог не сдать тткой мегаотчетище, то тогда да, накажут

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Гость
12.08.13 11:54

Наталье: а в налоговых Харькова этот отчет возвращали и в1-м и во 2-м кварталах.

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • ЛаЛа
12.08.13 12:09

В Днепродзержинске 1-ПП принимали. 8-го числа я его сдала.

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Аноним
12.08.13 13:31

У меня тоже приняли и за 1 и за 2 квартал. Потом оказалось что у них они в базе с отметкой "до відома". Мне сказали чтоб я написала письмо сама с просьбой принять мои отчеты "До відома". у них нет конвертов чтоб прислать мне письмо с информацией что не нужно присылать отчет

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Рівне
12.08.13 14:16

Мене теж попросили подати листа, типу "Прошу прийняти зданий звіт ДО ВІДОМА". Хоча за 1 кв. не дзвонили і все пройшло нормально. Цікаво, чи при здачі річного Звіту про пільги, програма не надішле в квитанції якогось сюрпризу, ніби "не знайдено звіту за 9 міс"?....

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • 12 августа
12.08.13 14:27

Єтот вопрос обсуждали на форуме http://buhgalter911.com/yaf/yaf_postsm343241.aspx?hlt=y#343241

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
Коментування новини вимкнено
У фокусі фото автора
Томашпольский Сергій ФОП і готівка: оприбуткування, ліміти, РРО і фінмоніторинг... ...
28013 40
Календар бухгалтера
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
Додаток
Курси валют
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити!
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд