Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


15.09.13
5001 19 Друкувати

За непредставление работодателями формы № 3-ПН штрафа не будет

   Мінсоцполітики запевнило роботодавців, що з них не стягуватимуться штрафні санкції за неподання форми № 3—ПН до центру зайнятості. Оскільки чинне законодавство про зайнятість не містить таких вимог.
   
   Нагадаємо, що форма звітності № 3—ПН «Інформація про попит на робочу силу (вакансії)» подається за наявності у роботодавця попиту на робочу силу (вакансії) не пізніше 10-ти робочих днів з дати відкриття вакансії. Датою відкриття вакансії є наступний день після створення робочого місця чи припинення трудових відносин з працівником, робоче місце якого стає вакантним, або дата, починаючи з якої може бути укладений трудовий договір з найманим працівником.
За матеріалами Головбух24
Рубрика:

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Радуга
16.09.13 06:35

вот и подавать его будут самые ответственные

Відповісти
  • Олег
16.09.13 07:08

Ну штрафа не будет, а подавать то надо или нет??

Відповісти
  • Vlastena
16.09.13 07:13

Я думаю, если у вас новое раб. место и нужно возмещение за этого работника по ЕСВ -то подавать обязательно, чтобы у них причин не было для отказа. Если вы хотите подобрать через центр занятости - тоже придется подать. А так можно и не париться

Відповісти
  • НаТаЛкА_01
16.09.13 07:39

ага...но ЦЗ всё равно требуют 3-ПН...

Відповісти
  • Дима
16.09.13 08:21

...а про инвалидов они не забыли?

Відповісти
  • да
16.09.13 08:42

В Николаеве в Заводском р-не от ФОПОВ, не то что НЕ требуют, а если берешь человека НЕ от ЦЗ, то и не принимают :)

Відповісти
  • Радуга
16.09.13 08:57

в Кременчуге тоже не принимают без 3-ПН, но грозятся штрафами. а теперь без штрафов.

Відповісти
  • гость
16.09.13 10:54

ага, в Броварах такая же фигня

Відповісти
  • ПРОСТО УСТАЛА
16.09.13 14:15

О каких вакансиях речь? После налоговой поверки ,сокращение ,хоть бы не загнуться вовсе с ихними потребностями.....

Відповісти
  • natasha_za
16.09.13 19:01

В Виннице я сдаю 3-пн уже несколько раз, при этом уже имея человека на данное место. В связи с этим несу в центр занятости ксерокс паспорта и трудовой нового работника, и получаю человека трудоустроенного через ЦЗ. И если работник предпенсионник или прочее то ЦЗ предлагает возместить мне расходы по единому налогу в течении года на этого работника, правда мы пока отказываемся от такой щедрости нашего государства, как бы потом боком не вылезло.

Відповісти
  • Вика
16.09.13 21:25

Не знаю, откуда в Минсоцполитики такая уверенность, вот прямая норма Закона о занятости: ст.53: "6. У разі неподання або порушення роботодавцем установленого порядку подання даних, передбачених абзацом третім пункту 4 частини третьої статті 50 цього Закону, стягується штраф у чотирикратному розмірі мінімальної заробітної плати, встановленої на момент виявлення порушення." А пункт 4 части 3 ст. 50 говорит, что: "Роботодавці зобов'язані:4) своєчасно та в повному обсязі у порядку, затвердженому центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері зайнятості населення та трудової міграції, за погодженням з центральним органом виконавчої влади із забезпечення реалізації державної політики у галузі статистики, подавати територіальним органам центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері зайнятості населення та трудової міграції, інформацію про: попит на робочу силу (вакансії)..."

Відповісти
  • ***
17.09.13 07:59

МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ ЛИСТ від 31.07.2013 р. N 636/021/106-13 Міністерство соціальної політики України на інформаційний запит повідомляє. Відповідно до Закону України "Про зайнятість населення" штрафні санкції за неподання роботодавцями форми N 3-ПН до територіального органу Державної служби зайнятості України не передбачені. Заступник директора Департаменту праці та зайнятості О. Мовчан

Відповісти
  • Алиса в Стране чудес
17.09.13 08:12

Письмо против закона?

Відповісти
  • Наталия
17.09.13 09:03

"передбачених АБЗАЦОМ ТРЕТІМ пункту 4 частини третьої статті 50" Читайте, що саме написано в абзаці третьому

Відповісти
  • Тина
17.09.13 13:16

Есть же отчет в Пенсионный фонд - кто когда и как принят, уволен, заболел. зачем дублировать его еще раз в ФЗ.

Відповісти
  • гость
17.09.13 16:14

а потом бы не забыть подать 5-ПН...

Відповісти
  • ирина
18.09.13 07:57

А 5-ПН отменили....

Відповісти
  • Елена
19.09.13 09:10

У нас, в Луганской области, 5-ПН не отменили, в ЦЗ все еще проводят проверки по этому отчету.

Відповісти