Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


14.10.13
3315 71 Друкувати

Если в отчетности по ЕСВ за сентябрь 2013 обнаружена ошибка до окончания срока представления этого отчета

   Прес-служба ДПІ у Деснянському районі ГУ МДЗ у м. Києві
   
   Виправлення помилок у звітності з єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування дещо відрізняється від методики виправлення помилок, передбаченої для податкової звітності. Саме тому у звітності з ЄСВ відсутні такі реквізити як «Звітна», «Звітна нова» або «Уточнююча».
   
   У той же час, у разі виявлення помилки у звіті, страхувальник має право до закінчення терміну подання цього звіту повторно сформувати та подати звіт до органу доходів і зборів за місцем взяття на облік.
   
   Чинним вважається останній електронний або паперовий звіт, поданий страхувальником до закінчення термінів подання звітності, визначених Порядком формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затвердженим наказом Міндоходів України від 09.09.2013 № 454.
   
   Що стосується терміну подання цього звіту, то страхувальники, які використовують працю фізичних осіб на умовах трудового договору (контракту) або на інших умовах, передбачених законодавством, чи за цивільно-правовими договорами (крім цивільно-правового договору, укладеного з фізичною особою — підприємцем, якщо виконувані роботи (надані послуги) відповідають видам діяльності, зазначеним в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців), у частині подання звіту за таких осіб зобов’язані формувати та подавати до органів доходів і зборів звіт протягом 20 календарних днів, що настають за останнім днем звітного періоду.
   
   При цьому, якщо останній день строку подання звіту припадає на вихідний, святковий чи інший неробочий день, то останнім днем подання звіту вважається перший після нього робочий день.
   
   Оскільки 20 жовтня — вихідний день, то кінцевий термін подання звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування за вересень місяць — 21 жовтня 2013 року включно. Саме по цю дату страхувальник може повторно сформувати та подати до органу доходів і зборів за місцем взяття на облік звіт з ЄСВ за вересень 2013 року, останній варіант якого буде вважатись чинним.
За матеріалами Головбух24
Рубрика:

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Інна
15.10.13 08:56

Добрий ранок! Підскажіть будь ласка, чи будуть застосовуватись штрафні санкції до корегуючих? ПФ раніше не застосовував покарання до порушень які виправлені самостійно.

Відповісти
  • Додаткова
15.10.13 09:26

На сегодняшний день табл.5 дод. 4 со статусом "Додаткова", "Скасовуюча" сдать в налоговую технически невозможно! В техподдержке "Медока" сказали, что налоговая пока не может их принимать в эл.виде через программу, а на бумаге тоже не приняли, т.к. не видят у себя отчет за тот месяц, который корректируется. Поэтому при всем желании скорректировать данные за прошлый период - не получилось!

Відповісти
  • люся
15.10.13 09:26

Судя по 1ДФ-ДА! А с чего им бюджет пополнять? Штрафы уже огласили, будут и за коригуючие.

Відповісти
  • Ната ОДС
15.10.13 09:49

Вчора відравила звіт в "Медке" за вересень та додаткову за серпень (ми завжди так робимо, оскільки використовуємо ЦПХ акт підписуємо в вересні але роботи за період серпень). Трошки хвилювалась оскільки за серпень звіт з літерою G а не H. Сьогодні прийшли другі квітанції на обидва звіти.

Відповісти
  • Ирина
15.10.13 09:50

Подскажите пожалуйста, я правильно поняла, в отчете по ЕСВ в таблице 6 в столбце категория застрахованных, если юридическое лицо ставить 1,а если ФЛП по трудовому договору, то 46?

Відповісти
  • яяя
15.10.13 10:04

нет 46 если работатю у физ. лиц которые не предприниматели

Відповісти
  • Додаткова
15.10.13 10:06

Нате ОДС Странно, я читала разъяснение специалиста ПФ, что "додаткова" таблиця подается по форме, действующей на дату сдачи отчета, т.е. с буквой Н.

Відповісти
  • Ирина
15.10.13 10:10

Спасибо для яяя

Відповісти
  • Інна
15.10.13 11:02

спасибо!

Відповісти
  • Інна
15.10.13 11:04

До речі вчора надіслала декілька скасовуючих за 2012 рік. Пройшли звичайно не всі, але уже прогрес.

Відповісти
  • Елена
15.10.13 11:05

Добрый день! Подскажите, пожалуйста, как правильно заносить поле "середньооблікова кількість штатних працівників за звіт. переріод", если у меня есть две сотрудницы которые в отпуске по уходу за ребенком??? Сегодня отправила отчёт, квитанции пришли очень быстро, но с "попередженням": "Дані про середньооблікову кількість штатних працівників за звітний період перевищують дані про кількість застрахованих осіб у звітному періоді. Виправте зазначену помилку"

Відповісти
  • Тэш
15.10.13 11:07

7.10.13 отправила через МЕДок отчет по ЕСВ. Первая кватанция пришла сразу, второй нет по сей день. Вот сижу и не знаю что делать. Может кто-то сталкивался с таким?

Відповісти
  • Елена
15.10.13 11:12

Тэш, перезвоните (066)-55-01-11 и спросите почему нет 2 квитанции!

Відповісти
  • Інна
15.10.13 11:13

Система працює погано, краще перезвоніть в ПФ в відділ персоніфікації нехай подивляться чи пройшли звіти. Я так і робила. вчора відправила, а сьогодні позвонила і все дізналась. Система до вчорашнього дня взагалі не працювала

Відповісти
  • Тэш
15.10.13 11:16

Елена, а чей это телефон?

Відповісти
  • Жираф
15.10.13 11:23

Елене Согласно "Існтрукції зі статистики кількості працівників": 3.2.2. При обчисленні середньооблікової кількості штатних працівників облікового складу враховуються всі категорії працівників облікового складу, зазначені у пунктах 2.4, 2.5 цієї Інструкції, крім працівників, які перебувають у відпустках у зв'язку з вагітністю та пологами або для догляду за дитиною до досягнення нею віку, передбаченого чинним законодавством або колективним договором підприємства, включаючи тих, які усиновили новонароджену дитину безпосередньо з пологового будинку (підпункти 2.5.8 - 2.5.9 Інструкції). Облік цих категорій працівників ведеться окремо. Так что попередження правильное, итсправляйте и отсылайте.

Відповісти
  • ТаТа
15.10.13 11:26

Предупреждение считается ошибкой? Подскажите, у кого была такая ситуация?

Відповісти
  • Елена
15.10.13 11:29

Тэш Миндоходов..

Відповісти
  • бух73
15.10.13 11:29

у кого така ситуація , якщо з вересня місяця працівник прийнятий на роботу по сумісництву на 0,5 ставки , то яку кількість днів у трудових відносинах ставимо в табл. 6 гр.15?

Відповісти
  • Маруся-Дуся
15.10.13 11:34

Необязательно... Вы просто сделайте проверку до сдачи отчета и решите, надо ли Вам заполнять эту строку... если надо - исправьте и ещё раз сделайте проверку... на остальные, Вас лично не касающиеся попередження, не обращайте внимания...

Відповісти
  • Маруся-Дуся
15.10.13 11:35

для ТаТа...

Відповісти
  • Елена
15.10.13 11:36

Жираф, спасибо!! Тогда я проставляю в реквизите "середньооблікова кількість штатних працівників " количество людей то которое у меня по таблице 6 и то которое в реквизите "кількість застрахованих осіб у звітному періоді" - 15 человек! В реквизите "штатна чисельність працівників" ставлю 17 (по табелю!) с учётом тез кто в отпуске по уходу за ребенком? Правильно?

Відповісти
  • Маруся-Дуся
15.10.13 11:38

для Елена это правильно, если все оформлены на полную ставку...

Відповісти
  • Елена
15.10.13 11:47

ОООООО !!!!! У меня есть 3 человека на 0,5 ставки..

Відповісти
  • Maryklin
15.10.13 12:03

Для ТаТа Когда-то Пенсионный прислал квитанцию "прийнято з зауваженням", а 21-го оказалось, что у них начисление не прошло, т.к. отчет фактически не принят. Налоговая может влепить "до відома" и тоже не принять. Считаю, лучше пересдать отчет с правильніми показателями. Лучше перебдеть, чем недоспать.

Відповісти
  • бух73
15.10.13 12:03

фірма працює четвертий місяць, за липень-серпень попередній бухгалтер не вірно нараховувала ЄСВ , замість 36,77% -36.76%. Як у звіті за вересень донарахувати та виправити помилку?

Відповісти
  • Жираф
15.10.13 12:06

для ТаТа смотря где у вас попередження, если при проверке самостоятельно в программе, то почитайте, что пишет и проверьте по тем статьям, которые упомянуты, если уверены - отсылайте. не знаю как сейчас, но ранее когда 2 или 1 квитанции приходили с попередженням, районый ПФ не видел отчета, т.е. отчет признали не поданным. Поэтому единственно что можно посоветовать, читайте внимательно все попередження, они разные и предупреждают о разном.

Відповісти
  • Перші кроки
15.10.13 12:09

Ребятки. подскажите!!! если сотрудник принят на работу 2 сентября ( первый рабочий день в этом месяце) и отработал полный месяц , ставить дней 30 или 29 в таблю 6?

Відповісти
  • ....
15.10.13 12:11

Елена, так на всякий случай, штатники - это все с трудовыми

Відповісти
  • для ПЕРШІ КРОКИ
15.10.13 12:12

Конечно календарных - 29. читайте название граф

Відповісти
  • :)))
15.10.13 12:17

Народ! У кого ключи АРТ- звит, как вы сдали отчет, в какой программе формировали его????????????????????????

Відповісти
  • ****
15.10.13 12:30

Тэш 15.10.2013 12:07:16 7.10.13 отправила через МЕДок отчет по ЕСВ. Первая кватанция пришла сразу, второй нет по сей день. Вот сижу и не знаю что делать. Может кто-то сталкивался с таким? Позвоните 0443230111, мне там сказали прошел ли отчет и скинули повторно 2 квитанцию

Відповісти
  • бух
15.10.13 12:36

Для Маруся-Дуся и Елена 0,5 стаки или ставка учитіваеться для расчёта эквивалента полной занятости а так каждый кто на 0,5 ставки считаеться ка целый

Відповісти
  • Людмила
15.10.13 12:45

ЛЮДИ ПОМОГИТЕ!Кто сдает отчеты через АРТ ЗВИТ,кто нибуть сдал!!???Я это делаю с 1 октября и еще не сдала.Отправила картку присоэдинения нет второй ошибки ,отчет также уже второй -кв.№2 помилка.ОТЗОВИТЕСЬ.

Відповісти
  • Людмила
15.10.13 12:46

Извините картка присоединения -второй квитанции.Эмоции зашкаливают!!!!!

Відповісти
  • :)))
15.10.13 12:48

Я тоже с таким же вопросом, кто с ключами АРТ=ЗВИТ сдал отчет и как???? Эти засланцы до сих пор обновление не выпустили, а обещали 15/10/2013

Відповісти
  • Людмила
15.10.13 12:49

Для :)))Я поменяла программу АРТ ЗВИТ на АРТ ЗВИТ ПЛЮС и там же делала отчет.С 10 октября безрезультатно.

Відповісти
  • Людмила
15.10.13 12:50

Я предвидела что обновление будет поздно и потому поменяла программу.

Відповісти
  • Людмила
15.10.13 12:56

Если пустышка по ЕСВ то надо сдавать,кто знает.

Відповісти
  • :)))
15.10.13 12:56

Арт-звит плюс - платная программа? Для нее вроде ж есть обновление уже

Відповісти
  • :)))
15.10.13 13:00

Пустышки сдавать не надо. Здесь на сайте есть по этому вопросу разъяснение несколькими днями ранее

Відповісти
  • Людмила
15.10.13 13:03

Мы как клиенты платили 144 грн за лицензию на год

Відповісти
  • :)))
15.10.13 13:08

Разъяснение по пустышкам смотрите вчерашней датой

Відповісти
  • Светлана
15.10.13 13:17

Елена, можно уточнить номер телефона (066)-55-01-11 ? говорит что не верно набран номер:(

Відповісти
  • Адюл
15.10.13 13:27

Пусті звіти здавати не потрібно ,тоді, коли немає найманих працівників,А коли госп. дільність тимчасово не ведеться і є наймані працівники - пустий звіт здавати потрібно ,в т. ч. дод.5

Відповісти
  • :)))
15.10.13 13:32

Кое-как (с 10-й попытки) дозвонились до мастеркей, сказали что обновление на Арт-звит сегодня будет. Хотелось бы верить

Відповісти
  • Тэш
15.10.13 13:41

Всем большое спасибо. Светлана, перезвоните в свой Пенсионный. Они Вам все скажут.

Відповісти
  • Для ТЭШ
15.10.13 13:53

У меня было тоже самое, ждала со 2 октября, ни было 2-ой квитанции, а 14 октября скопировала тот же отчет в Медке, сделала 14 октября и отправила по-новому, за сутки пришла 2-я квитанция, а по первому отчету - тишина. Попробуйте отправить еще раз только новый отчет.

Відповісти
  • Злой бух
15.10.13 14:13

(066)-555-01-11, 067-555-0-111

Відповісти
  • Лариса
15.10.13 14:33

У меня в июле месяце 2013 г. работница ушла в отпуск по беременности и родам. Я её отразила в таблице 6. Нужно сейчас подавать табл.5(Додаткову) этого работника. Ведь Порядок № 454 вступил в силу с 1 октября 2013 года?

Відповісти
  • Ната
15.10.13 15:03

Для :))) и Людмила, у маня Арт звит, звонила в поддержку, сказали, что сегодня вечером у них будет обновление

Відповісти
  • Юля
15.10.13 15:15

я в демо-медке набирала и подписывала арт-звитовскими ключами, отправила 4, а вчера 2-ю квитанцию получила

Відповісти
  • Елена
15.10.13 15:28

кто знает подскажите пож. частный предприниматель, ранее при сдаче отчета в ПФ ФИЛ проставлялась только в строке руководителя, сейчас медок ругается и требует проставить ФИО, ИНН и у главного бухгалтера. Проставить эти данные ЧПешника или не обращать внимание на предупреждение?

Відповісти
  • Кати
15.10.13 15:38

Маленький совет для клиентов Арт-Звит Плюс: делайте отчет в МЕДке и експортируйте в Арт-Звит. Так немного удобнее.

Відповісти
  • Lelya
15.10.13 16:08

Вопрос не по теме, но у меня не приходят квитанции вообще по НДС и 1 ДФ, Голосеевская, Киев, у кого то есть уже?

Відповісти
  • Ку-ку.
15.10.13 16:29

Голосеевский, есть 2-е и по НДС, и по 1-ДФ. А давно ждете? Для Елена. У меня тоже самое на счет ИНН гл. буха, ругался, но я отправила, как и раньше с прочерками - отчет приняли.

Відповісти
  • бух
15.10.13 16:31

Для Лариса Подавать нужно. В прошлом порядке это тоже было

Відповісти
  • марта
15.10.13 16:35

для бух73якщо неправильно нараховано внески за попередні періоди,то можна виправити через рядок 6.1 в поточному звіті

Відповісти
  • provodnica
15.10.13 20:34

Зміна керівництва Держінформюсту призвела до призупинення роботи держреєстрів, на відновлення якої було потрібно декілька днів. Тим часом реєстри, адміністратором яких було ІРЦ, працювали без збоїв. Міністр юстиції Олена Лукаш на прес -конференції: "14 жовтня було накладено арешт на 19 розрахункових рахунків ТОВ "Арт-мастер" та ТОВ "З-Т" в 3 банківських установах" Також, за її словами, повідомлення про підозру у розкраданні держкоштів підготовано двом бухгалтерам ДП "Інформаційний центр" Мін'юсту. От саме бухгалтери і рокрадали!!!

Відповісти
  • Lelya
16.10.13 00:04

Для Ку-ку, спасибо, 1дф жду с пятницы, а ндс с обеда вторника, нет ни одной, завтра буду звонить.

Відповісти
  • НОВЕНЬКАЯ
16.10.13 08:37

Подскажите, пожалуйста, как отразить в отчете по ЕСВ отпуск наемного работника (не переходящий) и где отразить уволенного с 01.10.2013 г. Заранее спасибо !

Відповісти
  • КакВсегда
16.10.13 08:42

Отпускные отдельной строкой - код типа начислений 10. А уволенный пройдет в таблице 5 за октябрь

Відповісти
  • НОВЕНЬКАЯ
16.10.13 09:08

Для КакВсегда - СПАСИБО !

Відповісти
  • лана
16.10.13 09:22

когда скидывала отчет с 1с в арт звит сохранил в контролир.орган ПФ все подписала и отправила . пришла квитанция 2. Теперь сижу и дамаю все ли правильно.

Відповісти
  • Лариса
16.10.13 09:27

Для бух Спасибо

Відповісти
  • tata
16.10.13 11:56

для лана: у меня сегодня то же самое, и вопрос тот же... только 2 квитанция ещё не пришла, как долго Вы ждали 2-ю квитанцию? у меня в 1-й квитанции написано: "Звiт доставлено в поштову скриньку ДПC України 16.10.2013 в 11:40:34"

Відповісти
  • Светлана
16.10.13 13:06

лана для tata: у меня все приизошло очень быстро. в течение 30мин.все получила. и повидомлення,1 квитанцию ,2квитанция с номером

Відповісти
  • Людмила
16.10.13 15:06

Наконец-то отчет по ЕСВ сдан пришла кв.№2 УРААААААААА!!!Долбалась с 10 октября.УЖАССССССС!!!!Такого еще у меня не было.Сдавала через АРТ ЗВИТ ПЛЮС,но мне кажется это проблемы налоговой,зачем надо было отсылать картку присоединения если у нас уже с налоговой договор есть ,непонятно.Все уже позади -ОТЧЕТ СДАН.

Відповісти
  • Віктор
21.10.13 14:04

Доброго дня! 18.10.2013 сплатив ЄСВ через приват банкінг. Було це в 17:30, як можна дізнатись чи пройшов платіж? Чи обовязково їхати в податкову? Дякую!

Відповісти
  • Юля
22.10.13 22:38

Елена 15.10.2013 16:28:18 кто знает подскажите пож. частный предприниматель, ранее при сдаче отчета в ПФ ФИЛ проставлялась только в строке руководителя, сейчас медок ругается и требует проставить ФИО, ИНН и у главного бухгалтера. Проставить эти данные ЧПешника или не обращать внимание на предупреждение? Я отправила без фамилии бухгалтера. Налоговая вернула квитанцию №2 с сообщением про ошибку: "Заповніть ідентифікаційний номер головного бухгалтера, за наявності даної посади" А должность такая как раз отсутсвует... Что делать? Как исправить?

Відповісти