Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


20.01.14
1332 49 Друкувати

В новой редакции изложен отчет в "несчастный" Фонд

   Підготовлено експертами Компанії «Дінай», www.dinai.com
   
   Автор: Наталія Чепіга
   

   Нагадаємо, що 24 січня збігає строк подання страхувальниками до ФСС від нещасних випадків на виробництві (далі – Фонд) за місцезнаходженням (місцем проживання) Відомостей розподілу чисельності працівників, річного фактичного обсягу реалізованої продукції (робіт, послуг) за видами економічної діяльності. Подання зазначеної звітності є підставою для перегляду Фондом належності страхувальника до класу профризику виробництва за основним видом економічної діяльності за попередній рік. В разі виявлення змін, що тягнуть за собою зниження такого класу, Фонд здійснює перевірку достовірності поданих відомостей, а за її результатами надсилає відповідне повідомлення органу Міндоходів із зазначенням розміру ЄСВ та дати зміни класу профризику.
   
   Оскільки з 1 жовтня 2013 року повноваження Пенсійного фонду щодо адміністрування ЄСВ перейшли до Міндоходів, це викликало необхідність внесення змін і в Порядок віднесення страхувальників до класу професійного ризику виробництва з урахуванням виду їх економічної діяльності та проведення перевірок достовірності поданих страхувальниками відомостей про види економічної діяльності, у тому числі основний (N 30 від 30.11.2010 р.).
   
   Проте лише зараз відповідний документ зареєстровано Мін’юстом. Ним відкориговано принципи взаємодії Фонду з територіальними органами Міндоходів, а також у новій редакції викладено додатки до Порядку, кількість яких скорочено. Так, із Порядку виключено повідомлення про віднесення страхувальника до класу профризику виробництва (додаток 1) та повідомлення про зміну класу (додаток 4). Це означає, що надалі зазначені функції буде виконувати, швидше за все, Міндоходів.
   
   Вищезгадана звітність теж зазнала коригувань, проте вони не суттєві. Якщо до 24 січня не відбудеться офіційного опублікування прийнятої постанови, то оновлені Відомості слід буде подавати вже за результатами 2014 року в наступному році.
   
   -------------------------
   
   Постанова правління Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України "Про затвердження Змін до Порядку віднесення страхувальників до класу професійного ризику виробництва з урахуванням виду їх економічної діяльності та проведення перевірок достовірності поданих страхувальниками відомостей про види економічної діяльності (у тому числі основний)" (N 15 від 18.12.2013 р.)
   
   Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 11.01.2014 р. N 20/24797 та набирає чинності з дня її офіційного опублікування

   
   Відтворення матеріалу у будь-якій формі повністю або частково можливо лише з письмового дозволу Компанії "Дінай"
   
Рубрика:

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Алевтина
21.01.14 04:30

А если видбудеться до 24?

Відповісти
  • бухи-бухи
21.01.14 05:04

угадайте с одного раза...

Відповісти
  • злая
21.01.14 05:46

уже давно сдали

Відповісти
  • незнайкой я оказываюсь((
21.01.14 06:04

только собираюсь((руки недоходят

Відповісти
  • Радуга
21.01.14 06:08

сдала спокойно, без очереди

Відповісти
  • ив
21.01.14 06:56

Извращенцы, Новый год спокойно отгуляли и проснулись....

Відповісти
  • 777
21.01.14 07:23

Что не отчет, то сурпрайз...

Відповісти
  • Loko
21.01.14 07:29

Нормативно-правові акти, які готуються до опублікування у № 7 (28.01.2014) 20. Постанова правління Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України від 18.12.2013 № 15 Про затвердження Змін до Порядку віднесення страхувальників до класу професійного ризику виробництва з урахуванням виду їх економічної діяльності та проведення перевірок достовірності поданих страхувальниками відомостей про види економічної діяльності (у тому числі основний) http://ovu.com.ua/news/1085-normativno-pravovi-akti-yaki-gotuyutsya-do-opublik Так що набуде чинності 28.01.2014 р.

Відповісти
  • Лю
21.01.14 07:32

ой я не могу. прочла про новую декларцию по прибыли читаю дальше. следующая новость - типа новая ведомость. мы ее по почте отправили закзаным письмом они там сбесились чтоли все .....

Відповісти
  • Стешка
21.01.14 07:47

кто знает, а можно пересдать эту ведомость? (уточненку)

Відповісти
  • Юлия
21.01.14 07:55

я 16 января ее сдала и как теперь быть? Новую сдавать?

Відповісти
  • A
21.01.14 08:03

взовать всех на хрен

Відповісти
  • Окси
21.01.14 08:12

Для Стешка Нам разрешили подать "уточненку"...Фактически,это новый отчет...Надо при себе иметь уже сданный и у них осуществить замену

Відповісти
  • Наталья
21.01.14 08:12

сдавайте на старых бланках и не переживайте, новых еще нет и до конца сдаваемого периода не будет

Відповісти
  • Елена
21.01.14 08:29

Сдавать на старых бланках . Новые будут в следующем году.

Відповісти
  • Аннамария
21.01.14 08:47

Сегодня сдала на старых бланках - приняли))))))

Відповісти
  • Котовасий
21.01.14 08:50

Сдал. Не понимаю, кому нужен этот отчёт? Зачем...

Відповісти
  • Натали
21.01.14 09:02

я тоже на прошлой недели этот никому ненужный отчет на старых бланках. приняли как всегда . подпись свою инспектор поставила и все

Відповісти
  • Елена
21.01.14 09:20

для Котовасия и Натали: отчет нужен для определения и изменения вида деятельности, от чего зависит класс риска и тариф единого социального взноса, так как эту функцию выполняет Фонд СНС.

Відповісти
  • Ирина
21.01.14 09:22

а в электронном виде можно подать? есть номер бланка в Медок? или только ножками?

Відповісти
  • Елена
21.01.14 09:23

Ножками.

Відповісти
  • Елена
21.01.14 09:25

В Фонде нормальные работники. В прошлом (или позапрошлом?) году, когда вводился додаток 5, принимали как на старых, так и на новых бланках. Даже если официально опубликуют завтра, уверена, что и на старых бланках отчет примут

Відповісти
  • Стешка
21.01.14 09:32

Окси, спасибо.

Відповісти
  • Алиса в Стране чудес
21.01.14 09:34

Стешка, я пробовала сдать уточненку. Восемь раз пожалела! Сначала мне отказывали принимать, т.к. "базы уже все переданы в Киев". Потом начали рисовать штраф за несвоевременную подачу, типа "а у нас не видно, что уже сдан отчет". В конце концов, с плотно сжатыми губами куриной попкой поставили мне штампик о принятии уточненки, но отчетливо дали понять, что мои уточненные показатели им нужны, как рыбке зонтик.

Відповісти
  • а
21.01.14 09:58

Ирина 21.01.2014 11:22:31 а в электронном виде можно подать? есть номер бланка в Медок? или только ножками? В Одессе - только ножками!! Звонила в фонд в пятницу!

Відповісти
  • ТАМАРА
21.01.14 10:24

Ножками везде! У них нет даже программы.

Відповісти
  • Алиса
21.01.14 10:31

А где видно новый бланк

Відповісти
  • ЛМ
21.01.14 12:47

Постановление со всеми формами можно найти по этому адресу http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/z0020-14

Відповісти
  • 000
21.01.14 12:48

в медку проставила тільки працівників і дохід. % програма сама вирахувала , видрукувала, віднесла і приняли.

Відповісти
  • Елена
21.01.14 12:52

ЛМ спасибо

Відповісти
  • Мелочь
21.01.14 12:59

Документ z0020-14, не набрав чинності, поточна редакція — Прийняття від 18.12.2013???

Відповісти
  • ната
22.01.14 07:18

Насколько я поняла, несчастный случай в 2014г. начнёт поголовную проверку по достоверности видов деятельности. А то они там сидят, ничего не делают. Все в основном пишут один вид деятельности, не разбивают. А эта не достоверная информация-вот тебе и штраф.

Відповісти
  • Helen_Marlen
22.01.14 09:55

Принимают на старых бланках. 25 число - так как рабочая суббота- последний день сдачи. Будут работать в этот день до 16.45. Подозреваю, что и 24-го, так как пятница, тоже будут работать до 16.45. Это точная информация по Правобережному району г.Киева, но думаю, что относится ко всем регионам Украины и ко всем отделениям фонда.

Відповісти
  • Наталья
22.01.14 12:15

для Ната а если у меня 2 вида деятельности с разными ставками и я указываю только один, в котором больше страховой тариф, то фонду от этого хуже? самые ценные, блин, проверки

Відповісти
  • Есть вопрос
22.01.14 12:22

Девочки! Графа 5 отчета заполняется ведь без НДС ?

Відповісти
  • Елена
22.01.14 21:05

Если предприятие зарегистрировалось в декабре 2013г. и деятельность в 2013году не велась нужно ли сдавать эту ведомость?

Відповісти
  • to Елена
23.01.14 06:45

Ведомость подается тогда с прочерками, а то штраф за не сдачу "влепят".

Відповісти
  • Кайли
23.01.14 07:45

для Котовасий бумаги у них туалетной нету, несите им отчеты - заодно будет и почитать что на досуге:))

Відповісти
  • Елена
23.01.14 09:16

Подскажите пож-та Дарницкий р-н киева куда подоет отч'т?

Відповісти
  • Алина
23.01.14 11:08

Елена!провулок Магнітогорський, 1

Відповісти
  • Юля
23.01.14 11:33

А какой штраф за неподачу отчета?

Відповісти
  • buh-psf
23.01.14 11:38

уважаемые коллеги, подскажите: раньше было такое что каждый район имел свой фонд, в данном случае несчастный фонд, а теперь получается что все кто на правом берегу сдают отчет Додаток 5 на Фрунзе 160? Правильно?

Відповісти
  • Елена
23.01.14 11:58

Штраф от 136 грн до 255

Відповісти
  • buh-psf
23.01.14 11:58

интересно а они будут работать 25го января?

Відповісти
  • buh-psf
23.01.14 13:15

т. 044-585-20-07 телефон фонда рабочий номер

Відповісти
  • Natali
23.01.14 13:51

невестке сказали кроме старой сдать еще и новую, хотя она не вступила в силу.. вот такой беспредел..

Відповісти
  • Натка
23.01.14 14:11

Вчера сдавала, сказали, "пустышки" нести только если были нанятые работники в 2013 году. Даже если не работали ни дня, а только увольнялись, хоть и 1-ым января - сдавать. О новых бланках никто ни гу-гу.

Відповісти
  • Лена Одесса
24.01.14 12:32

У меня не взяли пустышку по ФОП, приняли только другие, с цифрами - у кого-то такое было? Сказали с этого года пустышки не берут... Я теперь переживаю.

Відповісти