Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


04.03.14
1265 16 Друкувати

Планируется ввести мораторий на штрафы для вновь созданных налогоплательщиков

   У Верховній Раді зареєстровано проект Закону від 03.03.2014 N 4339, яким, зокрема, передбачається, що за порушення платниками податків законодавства з питань оподаткування протягом 3-х років з дня їх внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців не застосовуватиметься кримінальна відповідальність, а також фінансова відповідальність у формі штрафної санкції (штрафу) у разі відсутності у платника податків податкового боргу.
   
   Крім цього, пропонується не застосовувати штрафні санкції до платників податків за несплату, несвоєчасну сплату або сплату в неповному обсязі сум податків та зборів, а також за неподання, несвоєчасне подання податкової звітності чи інформації про фізичних осіб - платників податків або невиконання вимог щодо внесення змін до податкової звітності у період з 1 грудня 2013 року по 28 лютого 2014 року.
   
   Зазначені зміни планується внести до Податкового кодексу. У випадку прийняття Закон набере чинності з дня його опублікування.
За матеріалами ЛИГА:ЗАКОН
Рубрика:

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Маша
05.03.14 06:32

Зачем? Не больше года и уголовную отменять не нужно! Лучше бы упростили ведение налогового учета и уменьшили кол-во налогов и отчетности.

Відповісти
  • ппп
05.03.14 07:03

Что значит зачем, сейчас МВФ даст денюшку, а отмывать как, вот через новосозданные отмывать и будут

Відповісти
  • juliaa
05.03.14 07:17

А меня устраивает, у на как раз новосозданное предприятие.

Відповісти
  • Маруся
05.03.14 07:20

Почему полько эти даты - "з 1 грудня 2013 року по 28 лютого 2014 року." А сейчас, что твориться с законодательством! Это же умом свихнуться можно. Каждый день какие-то новшества - то со счетами, то с отменой Минздоха. Куда платить налоги, куда сдавать отчеты вообще не понятно! Вот и продлите вышеуказанные даты пока все не устаканиться!

Відповісти
  • мытарь
05.03.14 07:39

популизм и перегибы в обратную сторону чем у папередников

Відповісти
  • Веда
05.03.14 08:02

Марусе, период вырбран потому что есть и продолжение закона - не только вновь созданным предприятиям, но и участникам Революции Гидности. Вы меня простите, киевляне, но скоро страна начнет благодарить вас, за тех кого привели к власти.

Відповісти
  • juliaa
05.03.14 09:25

Выдержка из законопроекта: 5. Статтю 121 доповнити пунктом такого змісту: «121.2. Якщо порушення зберігання документів, визначених підпунктом 121.1 цієї статті, відбулось протягом трьох років з дня внесення платника податків до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, штрафні санкції до нього не застосовуються.». Я просто в восторге, делай что, хочешь и как хочешь.

Відповісти
  • Коллега
05.03.14 10:05

Вот и дождались. Нам азаровские указы будут казаться сказкой. И спрашивается за что боролись????

Відповісти
  • Кузя
05.03.14 10:19

Вообще, сомнительный законопроект. Открывай-закрывай предприятие с периодичностью 3 года и не плати налоги вообще. Они в своем уме?!

Відповісти
  • juliaa
05.03.14 10:46

Я думаю, внесут исправления, кого считать вновь созданными, свои предприятия под это подведут, а остальным привет.

Відповісти
  • Кузя
05.03.14 11:06

Люди, а кто в курсе, как они планируют идентифицировать этих участников революции Гідності? У них что, печать на лбу или справки имеются? И если на предприятии один кладовщик на майдане простаивал, предприятию дадут эту льготу? Полулизм в чистом виде. Позор.

Відповісти
  • Ш
05.03.14 12:22

Бред.

Відповісти
  • SOS
05.03.14 12:28

поменяли "шило" на "мыло"... бредятина... они реальных проблем не видят что-ли?

Відповісти
  • Марі
06.03.14 06:03

І чому такі похмурі коментарі? Хто тут щодня писав про непосильні штрафи та постійні перевірки? Ніхто ж не збирається відміняти сплату податків. А якщо мораторій діятиме, у ДПС чи Міндоходів, чи хто там буде відразу знизиться бажання "рити землю". Посадові особи звільняються від адмінштрафів ( а це в першу чергу ми - бухгалтери). А помилки умисні чи неумисні виправляти треба, і податки сплачувати також.

Відповісти
  • Лео
06.03.14 15:14

Коменты порадовали..)) Были штрафы - плохо, нет штрафов - плохо!

Відповісти