Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


  • В якому розмірі потрібно сплачувати курортний збір?

В якому розмірі потрібно сплачувати курортний збір?


Відповідно до ст. 7 Декрету Кабінету Міністрів України від 20 травня 1993 року №56-93 „Про місцеві податки і збори” із змінами і доповненнями (далі – Декрет) граничний розмір курортного збору не може перевищувати 10 відсотків неоподатковуваного мінімуму доходів громадян.
Ст.18 Декрету Кабінету Міністрів України „Про місцеві податки і збори" передбачено, що органи місцевого самоврядування самостійно встановлюють і визначають порядок сплати місцевих податків і зборів відповідно до переліку і в межах установлених граничних розмірів.

фото автора У фокусі
Амброзяк Наталя Подаємо бенефіціарів: коли та як [час настав]...
115726 323
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
copy-print__image
Ця функція доступна тільки
авторизованим користувачам
Дякуємо, що читаєте сайт Бухгалтер 911 Увійдіть та читайте далі безкоштовно