Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


05.05.17
4848 6 Печатать

Налогоплательщик не обязан отвечать на запросы, составленные с нарушением

Органы контроля имеют право обращаться к налогоплательщикам и другим субъектам информационных отношений с письменным запросом о предоставлении информации (исчерпывающий перечень и основания ее предоставления установлен законом), необходимой для выполнения функций и задач, возложенных на органы контроля (абз. 1 п. 73.3 ПК).

Если запрос составлен с нарушением требований, определенных абзацами первым - пятым пункта 73.3 НК, налогоплательщик не обязан предоставлять ответ на такой запрос.

Письмо ГФС от 24.04.2017 г. № 1/6/99-99-14-03-03-15/ИПК

По материалам Главбух24
Комментарии
  • Гоша
05.05.17 08:31

Судя по письму - "...Крім того слід відмітити, що відповідно до абзацу першого пункту 73.3 статті 73 Кодексу контролюючі органи мають право звернутися до платників податків та інших суб'єктів інформаційних відносин із письмовим запитом про подання інформації...., необхідної для виконання покладених на контролюючі органи функцій, завдань....". Районные ДФС оставили за собой право контрольно - проверочных функций.

Ответить
  • Мирра
05.05.17 08:51

Почему к разъяснению, взять бы)))), и приложить образец ПРАВИЛЬНОГО запроса

Ответить
  • Женя
05.05.17 11:42

Мирра, это будет, но за подписку:)))

Ответить
  • !!!
05.05.17 10:13

https://petition.kmu.gov.ua/kmu/Petition/View/1184

Ответить
  • Юрій
05.05.17 12:25

Взагалі, провокаційна відповідь. Платник податків - не суддя і не може за визначенням судити, що правильно, а що ні.А ще є варіант: частково правильно, а частково - ні. Що робити?А як розуміти фразу "за результатами аналізу податкової інформації, отриманої в установленому законом порядку"?Тому краще не борзєть...

Ответить
  • М.В.
05.05.17 14:31

Юрій, "частково правильно" - це як "трошки вагітна"? Платник податків дійсно не суддя але має очі і час для того, щоб уважно почитати Податковий кодекс в частині листування з контролюючим органом і робити висновки щодо відповідності запиту його вимогам.А "не борзєть" маржа не дозволяє.

Ответить