Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


27.06.17
55448 34 Печатать

Як подати на розгляд Комісії ДФС інформацію у вигляді Таблиці даних платника податків (додаток до критеріїв для зупинення реєстрації ПН)

До уваги платників податку на додану вартість!

ДФС повідомляє, що починаючи з 01.07.2017 р. реєстрація податкових накладних / розрахунків коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних (далі – Реєстр) може бути зупинена відповідно до пункту 201.16 Податкового кодексу України у разі відповідності такої податкової накладної / розрахунку коригування сукупності критеріїв оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкової накладної / розрахунку коригування в Реєстрі.

Критерії оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкової накладної / розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, затверджено наказом Мінфіна від 13.06.2017 р. № 567 (далі – Критерії).

Інформуємо, що платник податку у разі отримання квитанції про зупинення реєстрації податкової накладної / розрахунку коригування в Реєстрі, а в перехідний період (з 01 квітня 2017 року до 01 липня 2017 року) у разі отримання квитанції про реєстрацію податкової накладної / розрахунку коригування в Реєстрі має право подати на розгляд Комісії ДФС інформацію у вигляді Таблиці даних платника податків за встановленою формою J(F)1312301 (далі – Таблиця).

Таблиця надсилається виключно в електронному вигляді засобами електронного зв'язку з дотриманням умови щодо реєстрації у порядку, визначеному законодавством, електронного цифрового підпису відповідальних осіб.

Електронні формати Таблиці розміщенні на офіційному веб-порталі ДФС у розділі «Електронна звітність» / Платникам податків про електронну звітність / Інформаційно-аналітичне забезпечення / Реєстр електронних форм податкових документів.

Таблиця може бути сформована та надіслана через особистий кабінет електронного сервісу «Електронний кабінет платника», вхід до якого здійснюється за адресою: cabinet.sfs.gov.ua, а також через офіційний веб-портал ДФС України. Також для формування Таблиці в електронному вигляді платник податків самостійно на власний розсуд може обрати будь-яке програмне забезпечення, яке формує вихідний файл відповідно до затвердженого формату (стандарту).

Підтвердженням про отримання Таблиці є перша квитанція (квитанція про доставку). Після обробки та розгляду Комісією ДФС Таблиці платнику протягом п’яти робочих днів направляється друга квитанція, в якій зазначається інформація про результат розгляду (врахування/неврахування інформації).

При заповненні Таблиці необхідно заповнювати вид економічної діяльності відповідно до Класифікатора видів економічної діяльності (КВЕД ДК 009:2010), код товару згідно з УКТ ЗЕД, код послуги згідно з Державним класифікатором продукції та послуг (ДК 016-2010).

Звертаємо Увагу, що при подані Таблиці відповідно до виду економічної діяльності необхідно обов’язково зазначити коди товарів згідно з УКТ ЗЕД/послуг згідно з Державним класифікатором продукції послуг (ДК 016-2010), що на постійній основі таким платником постачаються (виготовляються), а також платник може зазначити коди товарів/послуг, які ним придбаються (отримуються) для їх виготовлення.

По материалам ДФСУ у Фейсбуці
Рубрика:

Бухгалтер 911 подчеркивает: содержание авторских материалов может не совпадать с политикой и точкой зрения редакции. Среди авторов материалов, которые публикуются, есть не только представители редакционной команды.

Информация, представленная в конкретной публикации, отражает позицию автора. Редакция не вмешивается в авторские материалы, не редактирует тексты и, следовательно, не несет ответственности за их содержание.

Комментарии
  • Оксана
27.06.17 16:02

Т.е. если мы производители, то надо подавать в таблице документ по производству: 10 наименований на входе, одно на выходе?

Ответить
  • Мирра
27.06.17 20:15

Оксана, получается так....

Ответить
  • злой бух
28.06.17 18:23

1. Немає нормального пояснення як ту таблицю заповнювати. 2. Чому немає в кабінеті платника цієї таблиці?! 3. Все що говорять податківці - скачайте зразок на сайті ДФС.

Ответить
  • злой бух
28.06.17 18:25

оновила в кабінеті місяць на поточний - є таблиця. Вибачте.

Ответить
  • Жанна
29.06.17 23:48

злой бух, где можно найти форму?

Ответить
  • Про форму
30.06.17 10:29

Жанна, форма есть в обновлении "Единого окна" https://buhgalter911.com/uk/news/news-1029867.html

Ответить
  • Лейла
28.06.17 22:52

Хто може пояснити, як її заповнювати?

Ответить
  • Катя
11.07.17 10:16

Лейла, берете свій Витяг по підприємстві, там вказані коди КВЕД. вписуєте коди і в суміжних графах коди послуг і товарів, що відносяться до такого КВЕДу. Я дивилась приклад заповнення по цьому сайті https://buhgalter911.com/uk/news/news-1029820.html

Ответить
  • Ірина
29.06.17 10:48

я взагалі не можу зрозуміти, для кого це потрібно

Ответить
  • jr
01.07.17 14:44

Ірина, для производителей, у кого на вхоже один укт вэд, а на выходе совсем другой

Ответить
  • Ирина
07.07.17 20:51

А если, производитель услуг и на входе нет никакого товара, как тогда быть?

Ответить
  • sv
07.07.17 21:06

доброго дняа є хоча б один щасливчик, що вже зміг здати даний

Ответить
  • sv
07.07.17 21:07

доброго дня. а є хоча б один щасливчик, що вже зміг здати даний шедевр. не можу зрозуміти чому в колонці №4 код 01.61 вказує як неправильний?

Ответить
  • Ірина
31.07.17 19:41

sv, ей не сам код нравится, а строки, там они по дебильному добавляются и убираются. Попробуйте поудалять строки идушие красным и добавьте эти сроки в отчет заново. Вот такой вот дебилизм.

Ответить
  • Ната
10.07.17 12:24

sv, у мене такаж .опа... Не розумію, в чому там проблема. Третій день мордуюсь. Якщо знайдете відповідь на проблему - поділіться досвідом, будь ласка.

Ответить
  • Анна
08.07.17 11:28

Доброго дня! Допоможіть, будь ласка!!!! В мене КВЕД 43.99 в табличці заповнюю коди УКТЗЕД придбаних матеріалів для виконання даних робіт, але на виході код ДКПП 43.99.90, не приймають, пишуть "Для коду згідно КВЕД 43.99 не заповнено код товару/послуг, що постачається/виготовляється. А як бути, якщо в мене тільки робота без матеріалів? І предмет договору звучить як КВЕД?

Ответить
  • LV
10.07.17 10:09

Доброе утро!Коллеги подскажите как добавить строки в этой таблице соответсвия кодов УКТ ВЕД ?с одной строчкой получилось заполнить , а как добавить еще не знаю...подскажите пожалуйста у кого получилось

Ответить
  • Ната
10.07.17 12:23

LV, шукайте в інтернеті інструкцію. Я минулого тижня з картинками навіть знайшла. Там треба стати мишкою в колонку 1, потім з натиснутою правою кнопкою миші проїхатися в колонку 2, з"явиться меню. А далі розберетеся.

Ответить
  • Ната
10.07.17 12:21

У мене також при заповненні колонки 4 кабінет видає помилку. І як цю довбану таблицю подати???!!!

Ответить
  • Оксана
10.07.17 21:18

Добрій вечер !!! У меня услуги и код УкТВєД с точками . Соя таблица відает " помилки відсутні " приходит квитанция 1. что доставлено в ДФс. но в ДФс табличку не видят. может кто-то сталкивался с услугами ?

Ответить
  • Светлана
12.07.17 13:50

Девочки, подскажите как подвязать додаток критериев к повидомленню, сказали в пдф- формате нельзя, надо их форму додатка до критериев 1312301 связать с повидомленням 1312601 и налоговой накладной-это как?

Ответить
  • Ирина
14.07.17 20:24

А если оптовая торговля, заполнять двумя строчками. Покупку с одним и тем же кодом и продажу. Т.К. Медок выдает ошибку.в одной строке нельзя.

Ответить
  • Наталья
18.07.17 10:44

04.07.2017 НН оправила по Медок, была остановлена регистрация.Ждите квитанцию 2. Подала все док , в ДФС говорят разблокирована.Смотрите в ел кабинете. Подскажите где в елект кабине можно увидеть квитанцию 2. В разделе "Перегляд звітності" она висит с комментарием, "не повністю введена"

Ответить
  • Виктория
18.07.17 16:59

У меня тоже на входе- товар, а на выходе -услуга, приходит квитанция, что нет такого кода товара, получается, что таблица не предусмотрена для услуги, как быть?

Ответить
  • ЕЛЕНА
24.07.17 19:40

Добрий вечер , подскажите а порядковий номер ставится такой как номер налоговой?

Ответить
  • Ірина
31.07.17 19:35

Введение этого додака критериев и уведомления про подтверждения про реальность сделки через электронный кабинет - это полный п...ц Постоянно пишет ошибку, что за ошибки не понятно совершенно, из-за этого документы не подписывает и не сохраняет даже как черновик! получилось отправить с 20 раза!

Ответить
  • Анна
19.08.17 00:48

КВЕД 41.20, во вторую колонку вбиваю все входящие стройматериалы и услуги, в третью свой УКТ ЗЕД. Что Вы думаете? Через 5 дней приходит "не пийнято", помилка. А в кв.2 в поле помилка ничего нет, вообще пусто. Что бы это значило?

Ответить
  • Наталья
31.08.17 11:29

Мы поставщики услуг по аренде ЖД вагонов, вагоны наша собственность, были приобретены ещё в 2013 году. В таблице на выходе пишу код моей услуги, а на входящие услуги что писать. У меня нет текущего приобретения, связанные с мой нынешней услугой. Мне и что писать, полученные услуги Киевстар и новой почты!? Какой-то замкнутый круг!! Подскажите у кого подобная ситуация, что писали в таблице.

Ответить
  • Наталья
31.08.17 11:30

Скаргу можно писать на решение об отказе в регистрации Нн, а как можно написать скаргу на не обоснованный отказ в принятии таблицы- " таблиця не врахована". Я ее уже пять раз отправляла.

Ответить
  • Сергей
08.09.17 16:11

Доброго дня. Рідні, в кого є досвіт подання скарги з приводу неприйняття "таблиці". Поділіться. "Таблиця не врахована" - "вичерпна" відповідь яка "трішечкі" вбиває мої нервові клітини вже вчетверте. Заздалегідь вдячний.

Ответить
  • Юлия
02.11.17 19:49

У меня вообще шедеврально - отправляла сегодня таблицу 4 раза, то подписи неправильные, а последний ответ по поводу ошибки "закінчення дії форми - вересень 2017". я что-то пропустила?

Ответить
  • Оксана
07.11.17 22:53

Юлия, с конца октября новая форма.

Ответить
  • Оксана
07.11.17 22:56

А если оптовая торговля, заполнять двумя строчками? Покупку и продажу с одним и тем же кодом....только разными строчками?

Ответить