при подписке на рассылку
13.01.18
2954 2 Печатать

Нацбанк розглядає можливе запровадження електронної гривні

Коментар прес-служби Національного банку України щодо запровадження власної криптовалюти:

Національний банк вивчає сучасні інноваційні технології та розглядає широкий спектр можливостей їх застосування у перспективі, зокрема в рамках проекту Cashless еconomy. Однак, Національний банк уточнює, що мова йде про можливе запровадження електронної гривні, а не власної криптовалюти.

Як про це вже неодноразово говорилося раніше, Національний банк наприкінці 2016 року розпочав дослідницький проект для можливого запровадження е-гривні - національної валюти на основі технології блокчейн, яка може дозволити мінімізувати транзакційні витрати на переказ грошей від одного учасника платіжного ринку України іншому та водночас проводити їх з практично миттєвою швидкістю. Наразі вивчення цієї можливості в рамках даного проекту триває.

Детальніше про можливість запровадження е-гривні у попередніх комунікаціях НБУ:

04-07 грудня 2017 року —  Відповідь на запити ЗМІ щодо запровадження е-гривні на основі технології блокчейн

30 червня 2017 року — Інтерв’ю в.о. Голови НБУ Якова Смолія.

По материалам НБУ
Отключить рекламу
Комментарии
  • Сомневающийся
13.01.18 02:04

"Національний банк наприкінці 2016 року розпочав дослідницький проект для можливого запровадження е-гривні..." А что они целый год делали? "Наразі вивчення цієї можливості в рамках даного проекту триває." Наши внуки, когда станут взрослыми, в каком-нибудь 2050-м году, будут читать "новости", что в НБУ всё ещё продолжается процесс "вивчення цієї можливості". Может меньше бухать надо на работе?

Ответить
    Оценить
  • 25
  • 0
  • Да
14.01.18 19:56

Сомневающийся, Так они под Новый год и придумывают  под звон бокалов, а потом все на отдых на целый год. или пашут  в поте лица в свой карман пока при кормушке.

Ответить
    Оценить
  • 4
  • 0