Подпишитесь!


26.07.18
4666 4 Печатать

Внесены некоторые изменения в НП(С)БУ 1 "Загальні вимоги до фінансової звітності" та 2 "Консолідована фінансова звітність"

Оновлення перших двох бухстандартів фактично було зведено до мінімуму, – актуалізовано термінологію, яка ще з початку року була зафіксована у Законі про бухоблік.

Форму Звіту про платежі на користь держави та Звіту про управління Мінфін так і не затвердив.

Щоправда, відтепер НП(С)БО 1 зайвий раз підтверджує, що проміжкова фінзвітність (тобто квартальна) для підприємств, що звітують за нацстандартами подається в обсязі лише двох форм: балансу і звіту про фінрезультати.

Зміни затверджено наказом Мінфіну від 20.06.2018 р. № 564 (не набрав чинності). 

Цікаво, що у початковому варіанті цього наказу (на етапі проекту) Мінфін планував затвердити форму Звіту про платежі на користь держави та зміст Звіту про управління.

По материалам Інтерактивна бухгалтерія
Теги:
Комментарии
  • Марийка
26.07.18 09:03

Раздуплились! Наконец-то!!!!

Ответить
    Оценить
  • 5
  • 0
  • 1
26.07.18 10:18

Марийка,+1

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • БухБухБух
26.07.18 09:12

Ничего нового в этих изменениях нет. Приведение в соответствие Закону о бухучете (Закону № 2164) и Порядку № 419. Пожалуй единственное новшество - возможность малым и микропредприятиям не подавать консолидированную отчетность.

Ответить
    Оценить
  • 3
  • 0
  • гага
26.07.18 12:03

А почему не внесли изменения относительно лиц которые подписывают финотчетность , почему оставили главного бухгалтера . По закону о БУ теперь подписывает тот кто составляет - ЧП -бухгалтер или руководитель аудиторской фирмы. Как мы можем вносить изменения в утвержденную Минфином форму и опять нестыковка между Законом и ПСБУ.

Ответить