Отключить рекламу

при подписке на рассылку
06.08.18
13450 2 Печатать

Аналіз ризиків блокування ПН відтепер у онлайн-сервісі Liga:REPORT. Реліз 4.7.

Онлайн-сервіс Liga:REPORT продовжує динамічно оновлюватись та додавати нові фішки для полегшення роботи бухгалтерів. Дізнавайтесь першими.

Новий функціонал

1. Аналіз ризиків блокування ПН/РК за кодом УКТЗЕД/ДКПП

Відтепер тільки у сервісі Liga:REPORT можна проаналізувати, чи є ризик блокування вашої ПН або РК. При роботі з блоком ПДВ сервіс автоматично розраховує залишки за тим чи іншим кодом УКТЗЕД/ДКПП та аналізує їх на відповідність вимогам. Таким чином, реєструючи ПН/РК користувач поінформований про можливі ризики блокування ПН та РК за кодом УКТЗЕД/ДКПП.

2. Реєстраційний ліміт в СЕА ПДВ

При роботі з блоком ПДВ з'являється можливість швидко перевіряти реєстраційний ліміт ПДВ, що значно підвищує зручність роботи користувача з податковими накладними.

 3. Масова відправка ПН/РК зі списку різним користувачам

При масовій відправці користувачами ПН/РК через модуль «Реєстрація ПН/РК» сервіс Liga:REPORT самостійно визначає, виходячи з самого документа, якому саме отримувачу має бути відправлений документ. Користувач декількома кліками може розіслати велику кількість документів різним користувачам.

4. Миттєвий обмін документами з контрагентами (ЕДО партнерів)

У сервіс додані два модуля електронного документообігу партнерів – сервісів «Вчасно» та «Документ.Онлайн». Для користувачів Liga:REPORT діють спеціальні партнерські умови на обмін первинними документами з контрагентами.

5. Light-ліцензії для додаткових користувачів

З’явилась можливість докуповувати необмежену кількість ліцензій Liga:REPORT для додаткових користувачів (співробітників), які працюватимуть у сервісі в рамках одного профілю. При цьому безкоштовний доступ для 5 користувачів в рамках одного профілю зберігається.

6. Придбання ключів ЕЦП онлайн

Незабаром користувачі сервісу Liga:REPORT зможуть придбати ключі АЦСК органів юстиції України. За наявності поточної  ЕЦП АЦСК ОРГАНІВ юстиції України або АЦСК ІДД ДФС придбати нові ключі можна онлайн через інтерфейс сервісу Liga:REPORT. В інших випадках – оформити ключі можна у нашому офісі або замовивши виїзд фахівця. Продажі стартують до кінця серпня.

 

Покращення/доопрацювання:

7. Логічні перевірки і підказки

Додані логічні перевірки та підказки в: НН/РК J(F)1201009, J(F)1201209, звіті ЄСВ J(F)3000411 – дод.6, дод.1.

8. Додано автозаповнення до низки звітів Статистики, що позбавляє користувача від додаткових розрахунків підсумкових сум.

Хочете дізнатися більше? Скористайтесь демодоступом до сервісу або реєструйтесь на наш вебінар, що відбудеться 15.08 об 11-00.

 

Онлайн-сервіс звітності Liga:REPORT це сучасно, зручно та безпечно для компаній усіх форм власності. Зручна система ПДВ, розумні підказки, безпечна робота з контрагентами, звірка з ЄРПН, доступ до актуальних вебінарів – комплексна професійна підтримка бухгалтерів від ЛІГА:ЗАКОН. Спробуйте!

Теги
Отключить рекламу
Комментарии
  • ОК
09.08.18 11:51

Похоже на очередной развод - анализирует только по коду УКТ ВЭД (интересно - как - по количеству или по сумме) - а по остальным причинам блокировки - на каждую новую прграмму покупать, что ли?

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Liga:REPORT
09.08.18 11:59

Всьому свій час. Це тільки початок, тому не всі причини блокувань можна реалізувати надшвидко. Кілька програм купувати не варто, оскільки жоден інший сервіс не пропонує таких функцій. 
І щодо вашого питання про кількість або сумму - наразі вираховує кількість. 

Ответить
    Оценить
  • 1
  • 0
Контекстная реклама
Отключить рекламу
Календарь бухгалтера
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Приложение