Отключить рекламу

Подпишитесь!


30.01.19
3866 3 Печатать

Порядок реєстрації у Фонді соціального захисту інвалідів

Порядок реєстрації підприємств, установ, організацій та фізичних осіб, що використовують найману працю у відділеннях Фонду соціального захисту інвалідів (надалі - Порядок), затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 31.01.07 № 70 «Про реалізацію статей 19 і 20 Закону України «Про основи соціальної захищеності інвалідів», зі змінами відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 03.09.2009 № 390.

Реєстрація роботодавців відділеннями Фонду соціального захисту інвалідів (надалі – відділення Фонду) проводиться безоплатно.

Відповідно до Порядку, новостворені роботодавці та підприємства, установи, організації, у тому числі підприємства, організацій громадських організацій інвалідів, фізичні особи, що використовують найману працю, в яких кількість працюючих, для яких це місце роботи є основним, збільшилася до восьми і більше осіб, реєструються у відділенні Фонду до 1 лютого року, що настає за роком створення або збільшення кількості працюючих.

Роботодавець, у якого змінилася назва чи місцезнаходження юридичної особи або прізвище, ім’я, по батькові чи місце реєстрації проживання фізичної особи – підприємця, подає до відповідного відділення Фонду заяву, копії свідоцтва про державну реєстрацію та довідки протягом десяти робочих днів після державної реєстрації змін до установчих документів юридичної особи чи зміни прізвища, імені, по батькові фізичної - особи – підприємця.

Датою реєстрації роботодавця у відділенні Фонду вважається дата подання ним документів, зазначених у Порядку, а в разі надсилання їх поштою – дата на поштовому штемпелі.

Для реєстрації роботодавці подають (надсилають рекомендованим листом) відділенню Фонду відповідну Заяву за формою, що затверджена наказом Мінпраці від 14.03.07 № 98, зареєстрованим у Мін’юсті від 29.03.07 № 290/13557, та копію свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи або фізичної особи – підприємця (надалі - свідоцтво).

Підприємства, установи, організації, які повністю утримуються за рахунок  коштів державного або місцевих бюджетів, подають також копію довідки про включення їх до реєстру неприбуткових установ, виданої територіальним органом Державної фіскальної служби України (надалі - довідка).

Роботодавці, які мають відокремлені підрозділи, разом із заявою, копіями свідоцтва та довідки подають відомості про такі підрозділи.

Господарські об’єднання, утворені відповідно до статті 19 Закону України «Про основи соціальної захищеності інвалідів» від 21.03.91 № 875-XII, разом із заявою, копіями свідоцтва та довідки подають:

 • копію установчого договору та/або статуту господарського об’єднання;
 • перелік підприємств, що ввійшли до складу господарського об’єднання;
 • копії свідоцтв підприємств, що ввійшли до складу господарського об’єднання.

Оригінали документів пред’являються під час подання заяви. У разі надсилання заяви поштою копії документів засвідчуються нотаріально. Якщо роботодавець не зареєстрований у відповідному відділенні Фонду, але надає звіт про зайнятість та працевлаштування інвалідів, то він може перед подачею звіту (до 1 березня) зареєструватися.

По материалам Держпраці в Івано-Франківській області
Отключить рекламу
Комментарии
 • Елена
30.01.19 09:59

Подскажите, пожалуйста, ОСМД тоже должны регистрироваться? Если в штате есть инвалид?

Ответить
  Оценить
 • 0
 • 0
 • Виктория
30.01.19 17:54

Елена, Конечно

Ответить
  Оценить
 • 0
 • 0
 • Виктория
30.01.19 10:59

Если СКШР за  год составило 8 и более человек,то да,имейте ввиду,что 7,5 это уже 8

Ответить
  Оценить
 • 0
 • 0
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться