Отключить рекламу

ПОДАРОК

950 грн. Бесплатно
29.05.19
2412 0 Печатать

Змінився Порядок ведення Реєстру неприбуткових установ

Уряд затвердив зміни до Порядку ведення Реєстру неприбуткових установ та організацій, включення неприбуткових підприємств, установ та організацій до Реєстру та виключення з нього, затвердженого постановою КМУ від 13.07.2016 № 440 (далі — Порядок).

Автори змін пояснюють: Порядок не встановлює будь-яких додаткових вимог чи обов’язків для неприбуткових установ та організацій, а навпаки — спрощує процедури, що існують.

Порядок привели у відповідність до чинного законодавства, щоб спростити взаємодію і зменшити обсяги паперового листування між органами контролю та неприбутковими організаціями.

Тепер неприбутківці можуть звертатися до органу контролю із запитом про отримання витягу з Реєстру. Форму запиту знайдете у додатку 3 до Порядку. Податкова надасть витяг безплатно протягом трьох робочих днів. Він міститиме відомості про неприбуткову організацію або повідомлення про відсутність відомостей у Реєстрі.

Врахуйте, що змінили форму реєстраційної заяви, яку подають для реєстрації, змін або виключення з Реєстру неприбуткових установ та організацій.  

Постанова КМУ від 22.05.2019 № 423

 

По материалам Головбух
Отключить рекламу
Комментарии
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться