Чат 911

Получайте
новости почтой!

Комментарии
  • економіст
05.02.20 09:24

Влада в Україні проголосила курс в Євросоюз і якщо для народу роблять якусь капость то виправдовуються, що такі стандарти чи вимоги Євросоюзу. Та в жодній країні Євросоюзу немає блокування податкових накладних .Тільки в Україні впровадили цю рекетирську систему щоб компенсувати втрати від крадіжок ПДВ котру організовують самі фіскали.. При цьому діють підло, бо грабують найбільш незахищених . Зокрема Критерії позитивної податкової історії визначені таким чином, що фермерські господарства площею до 200га не підпадають під жоден пункт.Саме дрібні фермери не мають ні грамотних бухгалтерів ні юристів тому не можуть розблоковувати ПН Єдиний вихід для них це тіньова реалізація с-г продукції.Саме попередня влада котра впровадила цю систему зазнала краху.Нова продовжує цю ж політику. На розгляд проекту Постанови пропонувалось давати пропозиції  по її вдосконаленню. Проте я не побачив змін між проектом до обговорення і текстом прийнятої Постанови.Особисто надсилав пропозиції .котрі фактично ніхто навіть не читав, .бо прислали загальну відповідь котра навіть не стосується надісланої пропозиції.

Ответить
  • @@@
05.02.20 10:35

Привет инвесторы. Приходите и заносите кому надо, иначе мы вас заблокируем

Ответить
  • Алиса
05.02.20 10:56

Просто нет слов уже от этой подлости и пакости существующей власти.Улыбки ,молчание и все еще хуже

Ответить
  • Надежда
05.02.20 11:21

А регистрация НН/РК сегодня погулять выйдет?

Ответить
  • Ольга
05.02.20 16:42

Надежда, в мене теж не реєструються

Ответить
  • Татьяна
05.02.20 12:02

Поясніть мені, будь-ласка, якесь логічне обгрунтування блокування податкової накладної на неплатника. На ум приходить тільки одне пояснення-нам не потрібно, щоб ви працювали, а щоб задовбалися розблоковувати.

Ответить
  • Oleg7
05.02.20 14:05

Татьяна,
податкова накладна, яка не підлягає наданню отримувачу (покупцю), згідно з п. 3 Порядку № 1165 взагалі не повинна блокуватись. якщо у вас заблокована, то це якийсь явний збій у ДПС. Можна спробувати на пульс податкової подзвонити.

Ответить
  • Галина
05.02.20 12:45

Татьяна, чтобы им было чем заняться и над нами поиздеваться!

Ответить
  • Елена
05.02.20 15:05

Интересно, что они изменяли два дня и какие новшества вводили, если в кабинете табличка по показателям налоговой истории пока что присуствует прежняя

Ответить
  • *
05.02.20 19:57

посадить бы тварей составлять таблицы

Ответить
  • Марина
05.02.20 21:15

ну что же. делюсь опытом. у нас начались первые блокировки. в блок попали уменьшающие РК. причина:"Сума компенсації вартості товару/послуги 8708, зазначеного у розрахунку коригування на зменшення суми податкових зобов’язань, перевищує величину залишку такого товару (різниця обсягу придбання постачальника та обсягу постачання отримувача такого товару/послуги), що відповідає п. 5 Критеріїв ризиковості здійснення операцій. Пропонуємо надати пояснення та копії документів щодо підтвердження інформації, зазначеної в ПН/РК для розгляду питання прийняття рішення про реєстрацію/відмову в реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних. " Код 8708 учтен в принятой Таблице (подавали ее еще в 2017 году, когда тоже были масовые блокировки). НДС уплатили намного больше 1 млн, в рисковых нас нет, показатель D=0,13 сейчас. Т.к. это февраль, то налоговых отправлено на регистрацию аж на 10 тыс грн всего . Получается, что старые таблицы не работают? Что значит "величина залишку такого товару (різниця обсягу придбання постачальника та обсягу постачання отримувача такого товару)"? Кто в этом случае постачальник? Я, как продавец товара, или мой покупатель, который возвращает товар? Залишок товара у кого они проверяют?

Ответить