Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


28.02.20
8044 33 Печатать

Створення фінансової звітності в Електронному кабінеті

Відповідно до п. 46.2 ПКУ платник податку на прибуток подає разом з відповідною податковою декларацією квартальну або річну фінансову звітність у порядку, передбаченому для подання податкової декларації з урахуванням вимог ст. 137 ПКУ.

Фінансова звітність, що складається та подається відповідно до п. 46.2 ПКУ, зокрема, платниками податку на прибуток є додатком до податкової декларації з податку на прибуток та її невід’ємною частиною.

Подання документів засобами електронного зв’язку в електронній формі здійснюється платниками відповідно до норм ПКУ та Порядку обміну електронними документами з контролюючими органами, затвердженого наказом Мінфіну від 06.06.2017 р. № 557 (далі – Порядок).

Згідно з п. 3 розд. ІІ Порядку платник, зокрема, створює електронні документи у строки та відповідно до порядку, що визначені законодавством для відповідних документів в електронному та паперовому вигляді, із зазначенням всіх обов’язкових реквізитів.

Для платників податків, які відповідно п. 49.3 ПКУ обрали спосіб подання звітності засобами електронного зв’язку в електронній формі (в тому числі і за допомогою Електронного кабінету), на вебпорталі ДПС України ведеться та підтримується в актуальному стані рубрика «Електронна звітність».

Відповідно за посиланням від 30.12.2014 р. в рубриці «Головна>Електронна звітність>Платникам податків про електронну звітність>Повідомлення платникам податків про подання електронної звітності» викладено повідомлення щодо приймання та обробки фінансової звітності за різними форматами.

При створенні звітності, яка подається до ДПСУ і Держстату, слід використовувати формати з першою літерою «S».

Звітність, яка подається тільки до ДПСУ, формується за форматами з першою літерою «J».

Вхід до Електронного кабінету здійснюється за адресою: https://cabinet.tax.gov.ua, а також через офіційний вебпортал ДПС.

У відкритій та приватній частинах Електронного кабінету в розділі «Допомога» розміщено допомогу щодо створення електронних документів за допомогою режиму «Введення звітності».

У режимі «Введення звітності» приватної частини (особистого кабінету) Електронного кабінету користувач має можливість створювати, редагувати, підписувати та надсилати звітність, зокрема фінансову.

При формуванні відповідної фінансової звітності користувач самостійно встановлює фільтр за параметрами: «рік», «період», «тип форми» та обирає необхідну форму фінансової звітності за звітний період, щодо якого здійснюється звітування/уточнення. У наступному вікні обирає «стан документа» (звітний документ/новий звітний документ/уточнюючий документ) та відповідний територіальний орган ДПС: «регіон», «район».

По материалам ГУ ДПС у Тернопільській області

Бухгалтер 911 подчеркивает: содержание авторских материалов может не совпадать с политикой и точкой зрения редакции. Среди авторов материалов, которые публикуются, есть не только представители редакционной команды.

Информация, представленная в конкретной публикации, отражает позицию автора. Редакция не вмешивается в авторские материалы, не редактирует тексты и, следовательно, не несет ответственности за их содержание.

Комментарии
  • Наталья
28.02.20 08:24

Вчора відправила фінзвітність після 15-00, прийшло тільки повідомлення , ні 1 квітанції, тем паче 2 квітанції немає.....
Може комусь пощастило отримати обидві квітанції?!

Ответить
  • Ірина
28.02.20 10:15

Наталья,Вчера после 17:00 сдала декларацию за 2019 по ФОП ,1-я квитанция пришла сразу ,2-я в течении 15-ти минут пришла.

Ответить
  • Саша
28.02.20 08:34

Наталья, та ж проблема... зовсім нічого

Ответить
  • Наталія
28.02.20 08:56

Відправляємо вже два дні. Аналогічна проблема.
Ні статистика, ні податкова не бачить всіх форм.
Що далі робити?

Ответить
  • Наталія
28.02.20 08:59

У меня сегодня принялась декларация по прибыли. Необходимо скопировать новый пакет документов и отправить. Если старый "Відправити знову" без результатно. Пробуйте! Всем хорошего дня!

Ответить
  • Вита
28.02.20 09:34

Наталія, спасибо за совет. В течении 15 мин пришла вторая квитанция

Ответить
  • Ангелина
28.02.20 09:07

Наталія, когда вы отправляли декларацию? я вчера отправила 2- раз и сегодня получила кв № 2 не принято- " разорван пакет "

Ответить
  • Татьяна
28.02.20 09:11

С 26числа и в Медке и Эл.каб. висит без квитанций. Сегодня отправила форму "J" - через пару минут и 1 и 2 квитанции о принятии. ( а "S" зависли и в медке и Эл.каб.)

Ответить
  • Наталія
28.02.20 09:13

Ангелина, я отправляла сегодня

Ответить
  • Ангелина
28.02.20 10:27

Наталія,сегодня все скопировала и снова отправила с утра по-раньше. и о,  чудо, получила обе квитанции. - принято!! чем бы занимались бухи,  если бы  не отправка отчетов по 3 раза

Ответить
  • Олена
28.02.20 09:23

Наталія, вы просто скопировали переподписали и подали или по новой заполняли бланки?

Ответить
  • Ирина
28.02.20 09:19

Наталия, то же самое  - вчера отправляла фин.отчетность 3 раза - только квитанция о доставке. С отправкой того же файла сегодня - тоже ничего. Скопировала, переподписала, отправила и сразу пришла 1 квитанция из налоговой. Спасибо Вам!

Ответить
  • Наталія
28.02.20 09:27

Алена, я просто скопировала, подписала и отправила

Ответить
  • Олена
28.02.20 09:29

Наталія, спасибо )

Ответить
  • Наталья
28.02.20 09:33

А я сьогодні просто повторно ( без копіювання) направила, вчорашній звіт, прийшла 1 квітанція

Ответить
  • Светлана
28.02.20 10:21

Наталья,теж так зробила і вже е 1 квітанция

Ответить
  • Наталья
28.02.20 11:07

Светлана, А 2 кв прийшла, бо в мене ще немає?

Ответить
  • Наталья
28.02.20 12:40

Наталья, Тільки що отримала 2 кв , (відправляла вчора, було тільки повідомлення, сьогодні цей же файл повторно, одразу прийшла 1 кв, і тільки зараз 2 кв.

Ответить
  • Наталья
28.02.20 09:37

І звіт з'явився в ел. кабінеті, чекаю на 2 квитанцію

Ответить
  • бух
28.02.20 09:45

вот почему разъяснения в последний день?

Ответить
  • Наталья
28.02.20 09:52

бух, тому що діджиталізація.

Ответить
  • Ирина
28.02.20 10:10

2  квитанция в медок не приходит, а в эл.кабинете есть - можно ли считать, что отчет сдан и в статистике?

Ответить
  • Елена
28.02.20 10:12

Я вчера билась как рыба об лед с теми же проблемами в Медке - по фин.отчету не было даже квитанции 1.По совету форумчан копировала и отправила снова - то же самое, ждем квитанцию 1. В конце-концов отправила через кабинет плательщика - сразу же принялось, почти моментально. А сегодня - пожалуйста! только что через Медок принялись оба вчерашних отчета. Это, конечно, хорошо, а как теперь - у меня аж три отчета принялись... И какой из них присоединится к прибыли?

Ответить
  • Инесса
28.02.20 11:28

Елена,думается- последний.

Ответить
  • Елена
28.02.20 12:31

Инесса,СПАСИБО! прибыль отправила, она благополучно принялась. Ура! от сердца отлегло, сижу тихо радуюсь, но совершенно без сил от такой нервотрепки. Желаю всем удачи, чтобы все у всех сдалось-принялось!!!

Ответить
  • Ірина
28.02.20 10:17

Я загрузила готовую декларацию 2019 по ФОП , около 17:00 все просто каким то летом принялось .Бысто аж старнно

Ответить
  • Татьяна
28.02.20 10:32

Отправила фин отчетность вчера в первой половине дня. Ничего не переподавала. Сегодня в 9-23 пришла кв 2.

Ответить
  • Виктория
28.02.20 10:59

У кого вчера не принялась фин отч., а дека принялась, уточните в налоговой или сразу сдайте деку нову звитну. Мне инспектор перезвонила, сказала что так как фин отчетн сегодня, то деку они не принимают вчерашнюю, нужно сдать нову зв. Спасибо инспектору, а то я была на 100% уверенна что все сдано.

Ответить
  • бух
28.02.20 11:34

Виктория, что за ..... Какая разница? и то и то здано!

Ответить
  • Виктория
28.02.20 12:03

бух, я тоже так думала, а вот налоговая думает иначе(( Предполагаю что штрафов будет немеряно, у многих были сбои сдачи . Хорошо что мне добрый инспектор, дай ей Бог здоровья, перезвонила. А так бы и я имея вторые квитанции спокойно спала бы пока штраф бы не пришел. Можно было бы судиться,но не факт что выиграли бы, а деньги и время потеряем. А по сути да, бред как всегда, все для налогоплательщика(((

Ответить
  • Сергій
28.02.20 12:38

J, S - що літери закінчилися в українській абетці??

Ответить
  • Ольга
28.02.20 15:22

Я отправляла фин отчетность и прибыль еще в средине февраля. Все принято, пришли 2 кв. Но вот в электронном кабинете до сих пор нет начислений по налогу на прибыль. Подскажите, у всех так, или уже надо волноваться?

Ответить