Подпишитесь!


01.07.20
3980 7 Печатать

Чи потрібно новоствореній ФОП або ФОП, яка перейшла із/на спрощену систему оподаткування, подавати квартальну податкову декларацію про майновий стан і доходи?

Відповідно до п.п. 177.5.2 ПКУ фізичні особи – підприємці, які зареєстровані протягом року в установленому законом порядку, або переходять на спрощену систему оподаткування, обліку та звітності, або перейшли із спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності, подають податкову декларацію про майновий стан і доходи (далі – податкова декларація) за результатами звітного року, в якому розпочата така діяльність або відбувся перехід на (перехід із) спрощену систему оподаткування, обліку та звітності. Платники податку розраховують та сплачують авансові платежі у строки, визначені п.п. 177.5.1 ПКУ, що настануть у звітному податковому році.

При цьому податкова декларація подається за звітний (податковий) період, який дорівнює календарному року для платників податку на доходи фізичних осіб – підприємців, протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) року (п.п. 49.18.5 ПКУ).

По материалам Категорія 104.09 "ЗІР"
Теги:
Комментарии
  • Буржуй
01.07.20 04:52

Здесь бы надо написать что вновь созданный ФОП, который подал заявление на 3 группу, эту декларацию не подает. Но подумать об этом налоговики забыли.

Ответить
    Оценить
  • 17
  • 0
  • Елена
01.07.20 09:18

Буржуй,спасибо. А то я статью прочла и похолодела - за вторую группу сдала, а за третью нет, думала, уже изменилось что-то( 

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Гостья
01.07.20 11:02

А я так поняла, что вновь созданный ФОП 2 группа не подает. 

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 1
  • Гостья
01.07.20 11:11

https://buhgalter911.com/news/news-1050693.html
В самом конце обзора есть информация, что для вновь созданных во 2 квартале 2020 года не подают квартальную.

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Наталия
01.07.20 13:48

Гостья, а за год надо подать,если ФОП зарегистрировался в июне,а на 2 группу ЕН перешел с первого июля,правильно? За 2020 г надо будет и декларацию про ЕН и про майновий стан подавать?

Ответить
    Оценить
  • 2
  • 0
  • Гостья
01.07.20 14:55

Наталия, лучше подать. У нас никогда не угадаешь, где право, где лево. В случае с гни-шниками  перестраховаться не лишне.

Ответить
    Оценить
  • 3
  • 0
  • Наталия
01.07.20 16:26

Гостья,Спасибо,так  и сделаю)

Ответить