Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


16.09.20
3584 2 Печатать

Контрагенти "ризикового" платника можуть теж стати "ризиковими"

Фахівці Головного управління ДПС в Одеській області викрили схему ухилення від сплати податків, у результаті якої упереджено використання фіктивного податкового кредиту на суму більше 2,3 млн грн ПДВ.

У ході проведених заходів встановлено, що ТОВ «Х» здійснювало фіктивну купівлю, зберігання та продаж товарів, а саме – придбавало оливи відомої марки, в подальшому маючі на меті реалізацію інших товарів та послуг (у тому числі, збирання, перевезення, утилізацію відпрацьованих мастил, імпортованої продукції). При цьому у товариства були відсутні власні або орендовані основні засоби та штатні працівники.

У результаті зазначений платник  включений  до переліку ризикових платників, що в подальшому унеможливлює розповсюдження схемного податкового кредиту, та прийняті відповідні рішення щодо включення всіх учасників схеми до переліку ризикових платників податків.

Таким чином, підприємства реального сектору економіки не скористалися вказаною схемою та здійснили сплату податкових зобов’язань до державного бюджету в повному обсязі.

Головне управління ДПС в Одеській області звертається до платників ПДВ з проханням уникати участі у схемах мінімізації податкових зобов’язань та/або отримання податкової вигоди.

Нагадуємо, що дізнатися більше про свого бізнес-партнера http://tax.gov.ua/businesspartner, за допомогою якого можна перевірити потенційних бізнес-партнерів щодо сумлінності сплати податків до бюджету.

По материалам ДПСУ
Комментарии
  • Елена
16.09.20 11:03

Забыли дописать, что по цепочке будут снимать только НК, а обязательства останутся у всех!

Ответить
  • Надежда
16.09.20 14:48

Заплатят не только лишь все(с)

Ответить
фото автора В фокусе
Амброзяк Наталья Подаем бенефициаров: когда и как [время пришло]...
116290 323
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
copy-print__image
Данная функция доступна только
авторизованным пользователям
Спасибо, что читаете сайт Бухгалтер 911 Войдите и читайте дальше бесплатно