Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


18.01.21
3469 14 Печатать

Шмигаль пояснив логіку карантинних обмежень

Постанова про запровадження карантину «зимових канікул» була ухвалена й оприлюднена ще 9 грудня. Тоді й розпочалося обговорення, якими будуть карантинні обмеження. Про це зазначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль в інтерв’ю телеканалу «Україна 24».

Глава Уряду підкреслив, що були враховані всі побажання бізнесу та бізнесових асоціацій, які не суперечать логіці карантину, були проведені консультації, зокрема, з Верховною Радою.

«Завдання посиленого карантину — знизити мобільність населення», — зазначив Денис Шмигаль.

Прем’єр-міністр зауважив, що як би не ставилися до закритих полиць у магазинах, натягнутих стрічок чи плівок, усе це проходять не лише в Україні, але й у всьому світі. За його словами, обмеження в деяких країнах навіть набагато жорсткіші.

«Тут не стоїть питання, у кого кращі протиепідемічні заходи. Стоїть питання: дати можливість людям бути вдома й не мати зайвої спокуси виходити з дому», — наголосив очільник Уряду. 

Прем’єр-міністр нагадав, що у супермаркетах дозволений продаж лише визначених Урядом категорій товарів першої необхідності, тим часом як інші товари заборонені до продажу в будь-яких магазинах.

«Ми вели не один діалог із представниками мереж, які торгують не продуктами харчування. Питання справедливості дуже важливе. Не можуть продаватися в продуктовому супермаркеті іграшки, коли поруч стоїть закритий іграшковий магазин», — зазначив Денис Шмигаль.

Прем’єр-міністр також підкреслив, що наразі Уряд не передбачає продовження посиленого карантину після 24 січня. За його словами, з 25 січня Україна, імовірно, перейде до помаранчевої зони, яка діяла до запровадження посиленого карантину.

По материалам КМУ

Бухгалтер 911 подчеркивает: содержание авторских материалов может не совпадать с политикой и точкой зрения редакции. Среди авторов материалов, которые публикуются, есть не только представители редакционной команды.

Информация, представленная в конкретной публикации, отражает позицию автора. Редакция не вмешивается в авторские материалы, не редактирует тексты и, следовательно, не несет ответственности за их содержание.

Комментарии
  • Roma
18.01.21 08:19

Как можно пояснить то, чего нет? 

Ответить
  • Шурик
18.01.21 08:30

Ахметов приказал, шмыга с зе исполнили.

Ответить
  • MuraVey
18.01.21 09:17

Було враховано побажання бізнесу?!.... з 25го МОЗ не буде вимагати продовження карантину?!.... а коли там в гідранта відпустка закінчується???...Ну-ну...

Ответить
  • пенсіонер
18.01.21 10:18

важко зрозуміти логіку

Ответить
  • Икс
18.01.21 10:39

Логика - в ее отсутствии, иначе грош цена этим ограничениям, если ходит битком набитое метро и открыты авиа  рейсы во все красные зоны...

Ответить
  • Яся
18.01.21 10:53

А в чем логика - разрешено продавать моющие, чистящие средства, но при этом прилавки с поролоновыми губками и прочими "тряпками" для уборки в супермаркетах  под запретной лентой?
Так что не носками едиными))

Ответить
  • Логика ограничений в самих ограничениях
18.01.21 11:21

*Коментар видалено*

Ответить
  • Перекатиполе
18.01.21 11:25

Видимое отсутствие логики в этих запретах, наталкивает меня на мысль, что основная цель - перенаправить денежные потоки в безнал, заставить людей покупать одежду, приборы, мебель, посуду и т.п., то есть все, кроме скоропортящихся продуктов, в интернете. Параллельно идет еще более глобальная цель - сконцентрировать все денежные потоки на нескольких глобальных торговых площадках.  Правительство Украины выполняет эту программу - когда концентрация безналичных расчетов населения превысит 50% - за расчеты наличными введут большой % и окончательно всех переведут в безнал.  

Ответить
  • Наталія
19.01.21 08:58

Перекатиполе, не надо приписывать людям то чего нет, там нет никаких мыслей, от слова совсем. 

Ответить
  • Ддд
18.01.21 12:47

Сегодня в атб сказали можно сделать онлаин заказ, но только на сумму 160гр и выше, спрашивается для чего мне на эту сумму столько одноразовых пакетов. Добилизм. 

Ответить
  • таки бух
18.01.21 13:02

запрет продажи пакетов есть....
но на кассе продают пакет для покупок...может просто использовать носки как упаковку для мыла или шампуня?

Ответить
  • ***
19.01.21 17:31

Ноу-хау : Берёте 2 пары рваных носков, обычно дыра только на одном носке из пары, и одеваете дырявый+целый и целый+дырявый. Зимой в холод экономия. Особенно если сидишь  дома.

Ответить
  • Елена, Мариуполь
18.01.21 13:40

Очередное миллиардное бессмысленное, никому не нужное и не решающее хотя бы на 0,000001% проблему,  действие очередных безмозглых представителей власти Украины.

Ответить
  • ***
19.01.21 17:32

"Я маю бути відвертим: світ перебуває на межі катастрофічного морального провалу - і ціна цього буде заплачена життями і засобами для існування в найбідніших країнах світу", - йдеться в повідомленні.Гебреісус підкреслив, що в 40 багатих країнах громадяни отримали вже понад 39 мільйонів доз вакцини. Тим часом в одній з найбідніших країн планети зробили всього лише 25 щеплень від коронавірусу. Під загрозою перебувають плани забезпечити людям з різних країн рівний доступ до вакцинації, вважає глава ВООЗ" А Украина ниже плинтуса?

Ответить