Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


25.02.21
1773 2 Печатать

Податкові наслідки для платника податку на прибуток у разі надання безповоротної допомоги неприбутківцю

Нашим підприємством було надано безповоротну допомогу неприбутковій організації. Які наслідки з податку на прибуток?

Як зазначено у п.п. 140.5.9 ПКУ, фінансовий результат податкового (звітного) періоду збільшується на суму коштів або вартості товарів, виконаних робіт, наданих послуг, безоплатно перерахованих (переданих) протягом звітного (податкового) року неприбутковим організаціям, внесеним до Реєстру неприбуткових установ та організацій на дату такого перерахування коштів, передачі товарів, робіт, послуг (крім неприбуткової організації, яка є об’єднанням страховиків, якщо участь страховика у такому об’єднанні є умовою проведення діяльності такого страховика відповідно до закону), у розмірі, що перевищує 4 % оподатковуваного прибутку попереднього звітного року.

Отже, якщо допомога становить більше 4% оподатковуваного прибутку за попередній звітній рік, доведеться збільшити свій фінансовий результат.

По материалам Офіс ВПП ДПС
Комментарии
  • Оля
25.02.21 11:24

Чи можна надавати безповоротну фінансову допомогу прибутковій орнанізації(юр. особа - юр. особі)???які наслідки

Ответить
  • Галина
25.02.21 12:19

Оля,
Теж цікаво про звичайні юр.особи почитати на різних системах оподаткування

Ответить
фото автора В фокусе
Амброзяк Наталья Подаем бенефициаров: когда и как [время пришло]...
114566 323
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
copy-print__image
Данная функция доступна только
авторизованным пользователям
Спасибо, что читаете сайт Бухгалтер 911 Войдите и читайте дальше бесплатно