Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


23.03.21
792 0 Печатать

Чи можна отримати довідку про відсутність податкових боргів, якщо у філії наявна заборгованість?

Довідку про відсутність заборгованості з платежів контролюючий орган зможе видати лише тим підприємствам, філії яких також є сумлінними платниками податків. 

Про це зазначив заступник начальника Центрального міжрегіонального управління ДПС по роботі з великими платниками податків Роман Кріль.

За його словами, Податковий кодекс України визначає платниками податків не лише фізичних або юридичних осіб, але і їх відокремлені підрозділи.

«Тому, звертаючись до контролюючого органу за довідкою про відсутність заборгованості, треба пам'ятати, що ми будемо перевіряти в тому числі і філії підприємства. Це дає нам можливість сформувати реальну картину сумлінності сплати податків. А бізнес, у свою чергу, стимулює контролювати роботу власних підрозділів», - переконаний Роман Кріль. 

Він нагадав, що подати заявку на отримання довідки підприємець повинен у відповідності до визначеної форми. 

«На жаль, часто трапляються помилки і через це втрачається час та зусилля. Аби цього уникнути, дотримуйтесь інструкції, яка розміщена на сайті Офісу великих платників податків. Чітко слідуйте зазначеному алгоритму і у випадку відсутності заборгованості ви оперативно отримаєте довідку, за якою звертались. Податкова служба докладає усіх зусиль, аби комунікація між податківцями та бізнесом відбувалась без перепон, підприємці могли вчасно виконувати свої податкові зобов’язання та отримувати цьому офіційне підтвердження», - зазначмв Роман Кріль.

По материалам Офіс ВПП ДПС
Комментарии
фото автора В фокусе
Ушакова Лилия СРЕДНЯЯ ЗАРПЛАТА — НОВЫЙ ПЕРЕРАСЧЕТ [Порядок 100]...
45530 133
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
copy-print__image
Данная функция доступна только
авторизованным пользователям
Нас уже image пользователей
Клуб 911 — присоединяйтесь, чтобы получить полный доступ ко всем материалам сайта. Это бесплатно!
Уже с нами? Войти