Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


31.03.21
1440 1 Печатать

У Львові продовжено карантин та вводяться нові обмеження

У Telegram-каналі «Коронавірус у регіонах» повідомляється, що почінаючи із 31 березня у Львові громадський транспорт переходить у режим спецперевезень та скасовується безкоштовний проїзд для всіх пільгових категорій. Про це повідомив мер Львова Андрій Садовий.

Магазини непродовольчих та будівельних товарів працюватимуть на виніс та за попереднім замовленням. Робота ринків заборонена.

Проведення масових заходів та відкриття літніх майданчиків також під забороною. Жорсткий карантин триватиме до 12 квітня.

По материалам Коронавірус у регіонах
Комментарии
  • Ігор
31.03.21 14:47

Зрозуміло, козак з медведчуком та порошенком російську вакцину ще не привезли. Найгірше в регіонах, де місцева влада десятки років монополізована ВО «Свобода». На Тернопільщині взагалі «зіштовхують» ближнього, щоб поза чергою отримати вакцину. Зате, як у комуністичні часи одностайно, на все життя обирають тягнибоків, садових, порошенок та інших чаушесок.


Звісно, ці «духовно відроджені» православним сектанатом та освідчені здирниками вчітелями-репетиторами, нічого про це не знали. Вони просто «роздивлялись шпилі на соборах». На зустріч «ввічливі чоловічки» кажуть: «Ми в шахті вакцину знайшли. Будьмо!».


Так сенцови з чубаровими корумпували та проїдали Крим. Поки той не став настільки трухлявим, що його вдалось легко обміняти на фабрику у Липецьку. Зараз вони кидаються на Навального та Білоруських борців, щоб вони терміново кинули боротись з корумпованими узурпаторами в своїх каїнах і, терміново, зайнялись тим, що втратили продажні чубарови з сенцовими. Звісно, Крим повинен повернутись в Україну. Але для чого? Що ми йому запропонуємо? Центральноафриканську Україну, корумповану олігархізмом з безправними афроукраїнцями? Щоб ті продажні мали більше територій для проїдання?

Ответить
фото автора В фокусе
Амброзяк Наталья Подаем бенефициаров: когда и как [время пришло]...
108766 320
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
copy-print__image
Данная функция доступна только
авторизованным пользователям
Спасибо, что читаете сайт Бухгалтер 911 Войдите и читайте дальше бесплатно