Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


08.04.21
7472 5 Печатать

Додаток 6 до об'єднаної звітності з ПДФО та ЄСВ: заповнюємо у M.E.Doc

Нагадаємо, що в попередніх публікаціях ми розповіли, як заповнити у M.E.Doc Додаток 1, Додаток 4ДФ та Додаток 5. Цього разу розглянемо, як заповнити Додаток 6 до об’єднаної звітності з ПДФО та ЄСВ.

Нагадаємо, що Додаток 6 до податкового розрахунку з ПДФО та ЄСВ «Відомості про наявність підстав для обліку стажу окремим категоріям осіб відповідно до законодавства» призначений для визначення платником ЄСВ періодів (строків) трудової або іншої діяльності. Ці періоди, відповідно до законів, якими встановлюються умови пенсійного забезпечення, відмінні від загальнообов’язкового державного пенсійного страхування, зараховуються при визначенні права на відповідну пенсію. Також сюди відносяться періоди страхового стажу, не пов’язані із трудовою та/або професійною діяльністю.

Нагадаємо, що Додаток 6 є аналогом таблиці 7 Звіту з ЄСВ і заповнюється, якщо у страхувальника є робочі місця, робота на яких зараховується до спеціального стажу.

Важливо! Додаток 6 заповнюється в розрізі місяців звітного кварталу, як і додатки 1 та 4ДФ.

Отже, перейдемо до створення Додатка 6.

Додаток 6 (ідентифікатор форми J0510606), як і всі додатки до податкового розрахунка знаходиться у розділі Звітність – Об’єднана звітність ПДФО та ЄСВ.

У разі коли Додаток 6 створюється першим (до створення розрахунку) слід вказати період (квартал) створення Додатка 6. Також можна клікнути на ньому і зазначити номер податкового розрахунку, до якого буде додано Додаток 6, та тип розрахунку: «Звітний», «Звітний новий», «Уточнюючий» або «Довідковий». Принагідно нагадаємо, що спочатку можна створити Розрахунок, а вже потім відкрити Додаток 6 (Рис. 1).

Рис. 1

Зверніть увагу! Створивши спочатку розрахунок з деякими додатками, програма не буде робити запит щодо зазначення номера податкового розрахунку у Додатку 6.

Після створення Додатка 6 у табличній частині реєстру звітів відкриється таблиця для заповнення цього додатка (рис. 2).

Рис. 2

Крім того, табличну частину Додатка 6 можна заповнити вручну та автоматично. Для цього необхідно в картці співробітника попередньо внести всі необхідні дані для зарахування спецстажу (рис. 3).

Рис. 3

Далі, скориставшись меню Правка - Заповнити на основі довідника співробітника, слід заповнити таблицю Додатка 6 (рис. 4).

Рис. 4

Зазначимо, що код підстави для обліку стажу окремим категоріям осіб відповідно до законодавства зазначається у вигляді восьмирозрядного коду, що складається з чотирьох частин (рис. 5).

Рис. 5

На відміну від Таблиці 7 Звіту з ЄСВ, Додаток 6 містить нову графу 17 (рис. 6), яка заповнюється за необхідності проведення коригувань. Для цього необхідно вказати одну із ознак, а саме:

  • «0» - якщо рядок потрібно ввести;
  • «1» - якщо рядок потрібно виключити.

Рис. 6

Зверніть увагу! Ця графа заповнюється тільки для Розрахунків «Звітний новий» та «Уточнюючий».

Нагадаємо, вперше об’єднана звітність подається за І квартал 2021 року. Граничним терміном подання буде 11 травня 2021 р.

По материалам medoc.ua
Комментарии
  • Ирина
08.04.21 08:34

...Уже сколько читаю: такая-то информация относительно новой обьединенной отчетности , "заповнюємо у M.E.Doc ". А других программ не существует? Хотя бы просто просто опубликуйте что-то вроде "Пошаговая инструкция..." , а я уже сама буду ломать голову, как заполнять в моей программе (Арт-Звіт).
Может, кто-то уже заполнял, сориентируйте, где подводные какмни?

Ответить
  • levva
08.04.21 09:25

А в 1С УПП есть обновления по этому звиту? Заполнять вручную, когда не один десяток как то не прикольно.

Ответить
  • Аут
08.04.21 11:17

Где 2 квитанции по этому отчету!??? Почему отчеты 3 дня висят, а квитанций нет! Бардак какой-то!!!

Ответить
  • Наталья
08.04.21 13:54

Аут, такая же ситуация. жду

Ответить
  • Светлана
09.04.21 14:18

Підскажіть, будь-ласка, якщо працівника поновлено на роботі за рішенням суду, яким чином відзвітуватись з ЕСВ (ЕСВ донарахували за 6 міс 2020 р. з червня по грудень 2020) ???

Ответить
фото автора В фокусе
Амброзяк Наталья Подаем бенефициаров: когда и как [время пришло]...
116304 323
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
copy-print__image
Данная функция доступна только
авторизованным пользователям
Спасибо, что читаете сайт Бухгалтер 911 Войдите и читайте дальше бесплатно