Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


18.05.21
2136 3 Печатать

Подання додатків до уточнюючого розрахунку з ПДВ

Чи додаються відповідні додатки до уточнюючого розрахунку у разі виправлення помилок у рядках поданої раніше декларації з ПДВ?

Відповідно до п. 1 розділу IV Порядку заповнення і подання податкової звітності з ПДВ, затвердженого наказом Мінфіну від 28.01.2016 р. № 21 (далі – Порядок № 21), у разі якщо у майбутніх податкових періодах (з урахуванням строків давності, визначених ст. 102 ПКУ) платник податків самостійно виявляє помилки, що містяться у раніше поданій ним податковій декларації з ПДВ (далі – декларація), він зобов’язаний надіслати уточнюючий розрахунок податкових зобов’язань з ПДВ у зв’язку з виправленням самостійно виявлених помилок (далі – уточнюючий розрахунок) до такої декларації за формою, встановленою на дату подання уточнюючого розрахунку.

Згідно з п. 8 розд. VІ Порядку № 21 у разі виправлення помилок у рядках поданої раніше декларації, до яких повинні додаватися додатки, до уточнюючого розрахунку повинні бути подані відповідні додатки, що містять інформацію щодо уточнених показників.

Враховуючи викладене, виправлення помилок проводиться шляхом подання уточнюючого розрахунку, до якого у разі заповнення даних у відповідних рядках додаються відповідні додатки з відміткою «уточнюючий». Зазначені додатки містять вартісні показники, які відображаються на суму уточнення (збільшення або зменшення) з відповідним знаком та відповідають даним з колонки 6 уточнюючого розрахунку.

У разі якщо колонка 6 уточнюючого розрахунку у відповідних рядках, до яких повинні додаватися додатки, не заповнена, то відповідно додатки до таких рядків уточнюючого розрахунку платником податку не додаються.

По материалам Східне міжрегіональне управління ДПС по роботі з ВПП
Комментарии
  • Ірина
18.05.21 08:26

в мае 2021 обнаружила занижение налогового обязательства за октябрь 2020. Уточненную декларацию по НДС сдала по новой форме, пополнив эл.счет перед регистрацией неучтенной НН по НО, При уточнении стр.1.1 Декларации НДС необходимо подать уточненный Додаток 1 к уточненной декл. по НДС. Возможности показать кому я не "отгрузила" НО по НДС в октябре 2020 - нет. Сдала с пустыми графами. Дебильные  очередные "покращення" - на лицо.

Ответить
  • Татьяна
18.05.21 15:49

в мае 2021 обнаружила завышение  налогового обязательства за март 2021., в связи с невключением уменьшающего РК в Декларации. Как заполнить УР к Деке за март. Где отразить обязательства с минусом. Ведь обязательства показываются сейчас обшей суммой???

Ответить
  • Елена
18.05.21 17:31

Татьяна, я сдавала в апреле за февраль без додатков. Просто указала - было/стало.

Ответить
фото автора В фокусе
Амброзяк Наталья Подаем бенефициаров: когда и как [время пришло]...
108923 320
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
copy-print__image
Данная функция доступна только
авторизованным пользователям
Спасибо, что читаете сайт Бухгалтер 911 Войдите и читайте дальше бесплатно