Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


03.06.21
2093 3 Печатать

За продаж ліків дітям штрафуватимуть: Рада підтримала законопроєкти

Прийнято за основу проєкт Закону "Про внесення змін до статті 21 Закону України "Про лікарські засоби" щодо заборони продажу лікарських засобів дітям".

Законопроєктом пропонується заборонити реалізацію (відпуск) лікарських засобів громадянам, які не досягли 14-річного віку, а у разі виникнення сумніву щодо віку покупця, особи, які здійснюють відпуск ліків (аптечні працівники), зобов’язати реалізовувати лікарські засоби лише за умови пред’явлення документа, що засвідчує вік покупця.

Крім того, у першому читанні прийнято проєкт Закону "Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо встановлення відповідальності за реалізацію (відпуск) лікарських засобів малолітнім особам".

Метою законопроєкту є встановлення адміністративної відповідальності за продаж і доставку лікарських засобів малолітнім особам.

Проєктом пропонується доповнити Кодекс України про адміністративні правопорушення новою статтею 42-5 «Реалізація (відпуск) лікарських засобів малолітнім особам», якою встановити за такі правопорушення адміністративну відповідальність у вигляді накладання штрафу у розмірі від чотирьохсот до восьмисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (6800 - 13600 грн.), а за повторне порушення - накладання штрафу від восьмисот до однієї тисячі чотирьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (13600 - 23800 грн).

Законопроєктом також передбачено зміни до статей 221 та 255 КУпАП, згідно з якими складати протоколи про такі адміністративні правопорушення мають уповноважені особи органів внутрішніх справ (Національної поліції), а розглядати справи - судді районних, районних у місті, міських чи міськрайонних судів. 

По материалам ВРУ
Комментарии
  • 1
03.06.21 09:30

Раньше дети бате за пивом с записками бегали, а теперь родители будут детям но-шпу покупать для Тиктока. 

Ответить
  • Олександр
03.06.21 13:54

Не думаю, что это как-то повлияет на естественный отбор. 

Ответить
  • 1
03.06.21 16:14

Потом придумают лицензии на торговлю стройматериалами, потому что какое-то дитятко напьётся растворителя, повесится на бельевой верёвке или засунет себе отвертку в глаз. Дебилы малолетние дуркуют, а людям проблемы.  

Ответить
фото автора В фокусе
Амброзяк Наталья Подаем бенефициаров: когда и как [время пришло]...
109465 320
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
copy-print__image
Данная функция доступна только
авторизованным пользователям
Спасибо, что читаете сайт Бухгалтер 911 Войдите и читайте дальше бесплатно