Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


26.07.21
10972 0 Печатать

5 пропозицій, що спрощують бухгалтерське життя

Тримайте 5 книг, що спрощують життя бухгалтерам та пояснюють складні теми зрозумілою мовою:

1. Альбом бухгалтерських проводок. Основні операції
Книга являє собою збірник схем кореспонденцій з відображення в системі рахунків бухгалтерського обліку господарських операцій з обліку основних засобів, запасів, розрахунків з контрагентами, бюджетом. Не залишився поза увагою облік собівартості, готової продукції, доходів і витрат. Проводки подані з лаконічними та чіткими коментарями.

2.Відпустка
З книги ви дізнаєтеся про правила надання щорічних відпусток, їх оплату, відображення відпускних в обліку та звітності, компенсацію за невикористані дні відпустки, а також про створення і використання резерву відпусток.

3.Облік у ФОП
Усі «старі» й нові правила роботи на загальній і спрощеній системах оподаткування ми зібрали воєдино в цій книзі та ділимося ними з вами. З неї ви дізнаєтеся, зокрема, про законодавчо встановлені обмеження, особливості оподаткування ФОП, облік їх доходів (і витрат), нюанси нарахування та сплати підприємницького ЄСВ, декларування, а також про порядок здійснення розрахунків підприємцями.

4.Звільнення працівників
З цієї книги ви дізнаєтеся, з яких підстав та в якому порядку може бути припинено трудовий договір, як внести до трудової книжки запис про звільнення та як здійснити остаточний розрахунок зі звільненим працівником. Передплатники видання «Податки та бухгалтерський облік» отримали спец. номер з аналогічним змістом.

5.Трудові документи
З книги ви дізнаєтеся, як правильно скласти найрізноманітніші документи, що регламентують організацію праці та її оплату на підприємстві, а також знайдете їхні зразки.

Рубрика:
Комментарии
фото автора В фокусе
Ушакова Лилия СРЕДНЯЯ ЗАРПЛАТА — НОВЫЙ ПЕРЕРАСЧЕТ [Порядок 100]...
55055 141
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
copy-print__image
Данная функция доступна только
авторизованным пользователям