Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


17.09.21
4335 0 Печатать

Кабінет застрахованої особи на вебпорталі ПФУ – нові функції

Вебпортал Пенсійного фонду України – зручний сервіс для громадян. Ми неодноразово знайомили вас з новаціями ресурсу. Цього разу розповідаємо про нещодавно впроваджені модифікації порталу, зокрема оновлення функцій ОСОБИСТОГО КАБІНЕТУ ЗАСТРАХОВАНОЇ ОСОБИ та КАБІНЕТУ РОБОТОДАВЦЯ.

Розпочнемо з ОСОБИСТОГО КАБІНЕТУ ЗАСТРАХОВАНОЇ ОСОБИ. ЩО ЗМІНЕНО? ВІДПОВІДАЄМО, тут:

  • актуалізовано відображення загального страхового стажу в профілі застрахованої особи;
  • оновлено відображення та інформаційна сторінка послуги «Анкета надання інформації для автоматичного призначення пенсії за віком»;
  • змінено назву пункту меню «Анкета-заява для автопризначення пенсії» на  «Анкета надання інформації для автопризначення пенсії за віком»;
  • додано перегляд поданих документів, у закладці «документи, подані мною до Пенсійного фонду України». При цьому, користувачу надається список документів з таким переліком атрибутів: тип документу, назва документу, образ документу – з можливістю збереження та перегляду документу, шляхом натиску на піктограму образу документа.

Окрім того, для застрахованих осіб, які аутентифіковані на вебпорталі за ЕЦП, надано можливість перегляду даних щодо їх тимчасової втрати працездатності –  пункт головного меню особистого кабінету «Тимчасова втрата працездатності».

Відбулись зміни і на ІНФОРМАЦІЙНІЙ СТОРІНЦІ ПОРТАЛУ ЕЛЕКТРОННИХ ПОСЛУГ. Тут для користувача порталу реалізовано надання оцінки якості обслуговування.

По материалам Пенсійний фонд

Бухгалтер 911 подчеркивает: содержание авторских материалов может не совпадать с политикой и точкой зрения редакции. Среди авторов материалов, которые публикуются, есть не только представители редакционной команды.

Информация, представленная в конкретной публикации, отражает позицию автора. Редакция не вмешивается в авторские материалы, не редактирует тексты и, следовательно, не несет ответственности за их содержание.

Комментарии
Спасибо, что читаете нас Войдите и читайте дальше
Для того, чтоб распечатать текст необходимо оформить подписку
copy-print__image
Данная функция доступна только
авторизованным пользователям