Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


27.10.21
833 0 Печатать

Нацбанк працює над упровадженням системи миттєвих платежів в Україні

Національний банк працює над упровадженням системи миттєвих платежів в Україні.

Система миттєвих платежів – система електронних роздрібних платежів, які обробляються в режимі реального часу 24 години на день, 365 днів на рік, в якій кошти є миттєво доступними для використання отримувачем.

Головна ціль створення системи миттєвих платежів в Україні – надати можливість користувачам здійснювати швидкі, дешеві перекази та платежі з одного платіжного рахунку на інший платіжний рахунок за допомогою зручних, сучасних та інноваційних каналів доступу та методів ініціювання платіжних операцій. Створення системи миттєвих платежів сприятиме розвитку платіжної інфраструктури, задоволенню очікувань ринку та користувачів, фінансовій інклюзії та збільшенню безготівкових розрахунків.

Ключові особливості системи миттєвих платежів:

  • робота 24 години на день, 365 днів на рік;
  • рух коштів відбувається між рахунками користувачів;
  • невідкличність платежів;
  • миттєва доступність коштів отримувачу для використання (кредитування рахунку отримувача);
  • миттєве сповіщення отримувача про зарахування коштів.

Відкрито електронну поштову скриньку ips@bank.gov.ua для зв’язку з командою та надання пропозицій від учасників ринку щодо побудови системи миттєвих платежів.

По материалам НБУ

Бухгалтер 911 подчеркивает: содержание авторских материалов может не совпадать с политикой и точкой зрения редакции. Среди авторов материалов, которые публикуются, есть не только представители редакционной команды.

Информация, представленная в конкретной публикации, отражает позицию автора. Редакция не вмешивается в авторские материалы, не редактирует тексты и, следовательно, не несет ответственности за их содержание.

Комментарии
Спасибо, что читаете нас Войдите и читайте дальше
Для того, чтоб распечатать текст необходимо оформить подписку
copy-print__image
Данная функция доступна только
авторизованным пользователям