Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


05.05.22
14948 23 Печатать

Влада обіцяє відновити реєстрацію податкових накладних найближчим часом

Данило Гетьманцев, голова податкового комітету ВРУ, наголошує, що він отримує дуже багато запитів від бізнесу щодо відшкодування ПДВ та реєстрації накладних.

У зв'язку з цим він повідомляє, що реєстрація накладних найближчим часом відновиться та стане обов'язковою. Все як у добрі старі мирні часи, тільки без скруток та фіктарів.

Нардеп попереджає, що контроль буде по-воєнному жорстким, а система по-воєнному безпечна.

За відшкодуванням - також. Комітет працює з Міністром фінансів Марченком над тим, щоб процес відновити. Також не відразу й із застереженнями, але цілком ефективно.

Йдучи на зустріч бізнесу, незважаючи на війну та зрозумілі загрози, в уряді відновлюють звичайний режим роботи податкової системи країни.

Звісно, ​​з винятками щодо районів бойових дій.

По материалам Данило Гетьманцев

Бухгалтер 911 подчеркивает: содержание авторских материалов может не совпадать с политикой и точкой зрения редакции. Среди авторов материалов, которые публикуются, есть не только представители редакционной команды.

Информация, представленная в конкретной публикации, отражает позицию автора. Редакция не вмешивается в авторские материалы, не редактирует тексты и, следовательно, не несет ответственности за их содержание.

Комментарии
  • Ирина
05.05.22 11:00

Это не касается, тех кто перешел на спец. единый налог 2%?

Ответить
  • Ия
05.05.22 11:39

Явно нагло врут. Ведь очень удобно получать одни ПЗ без ПК.
А кто-то сталкивался на практике, как будут сниматься лимиты при регистрации незарег. накладных, отраженных ранее в деке? С "перевищення" или с общего лимита и надо будет платить деньги еще раз? 

Ответить
  • Ніна
05.05.22 12:08

Ия, у жовтні 2021 у нас знімали з перевищення.

Ответить
  • Львица
05.05.22 11:45

А всё-таки новая форма будет НН или старая?

Ответить
  • ЕленаНик
05.05.22 11:50

Львица, вот нашли что спросить. :) Они подумают над етим завтра (с).

Ответить
  • Ірина
05.05.22 11:51

Саме ключове "багато запитів від бізнесу щодо відшкодування ПДВ".
Кажіть правду і не лукавте п.Гетьманцев. За кого ви більше переживаєте? Скасуйте пдв в принципі. А не в одних забираєте щоб іншим віддати. Даний податок для держави нічого корисного не приносить.

Ответить
  • Ніна
05.05.22 12:10

як тільки стаття про Гетьманцева, так обов'язково, попереджає, погрожує. 

Ответить
  • бурундук
07.05.22 13:16

Ніна, а он больше ничего и никак не умеет

Ответить
  • Елена
05.05.22 12:31

давайте скорее регистрацию налоговых, а то за три месяца уже разгребать

Ответить
  • Тетяна
05.05.22 13:25

 У Гетьманцева стиль роботи " а давайте зробимо, а потім подивимось". Я би дуже хотіла щоб у військовий час Гетьманцев був сапером!

Ответить
  • Оксана
05.05.22 13:27

Я теж за скасування ПДВ для всіх. Достатньо було б єдиного податку 2-3% та митного збору на імпортні товари. Але нас не чують...

Ответить
  • Антонина
05.05.22 17:12

По многочисленным просьбам бизнеса, возобновляем обязательную уплату налогов. Мои вы котики.

Ответить
  • Лариса
05.05.22 17:16

Гетманцев  продолжит блокировку НН-это ему выгодно, чтоб вас, налговики, порвало

Ответить
  • Лариса
05.05.22 19:24

Как быть тем, кто в зоне боевых действий и работать возможности не имеет? Будут штрафовать за нерегистрацию НН? Даже если штрафов не будет, то возникнут проблемы с покупателями. 

Ответить
  • Анна
05.05.22 20:21

А як же п. 198,6 ПКУ порушенням строку реєстрації, включаються до податкового кредиту за звітний податковий період, в якому зареєстровано податкові накладні / розрахунки коригування до таких податкових накладних

Ответить
  • Ния
06.05.22 10:01

Анна, сорри, не на то ответила, - право включать в НК появляется при регистрации поставщиком НН в пределах новых сроков по переходным положениям НКУ

Ответить
  • Ния
06.05.22 09:57

Анна, по статье 69 раздела ХХ НКУ срок регистрации НН изменен, поэтому и штрафовать, по идее, имеют право в случаях не регистрации НН по новым срокам

Ответить
  • Ия
06.05.22 08:54

Анна, мне тоже думается, что они об этом вспомнят. мало ли что они там в своих разъяснениях "по первичке" писали.

Ответить
  • Сергей
05.05.22 21:44

Чувствую будут бизнес сейчас нагибать еще веселей!  

Ответить
  • бурундук
07.05.22 13:17

Сергей,а то...греби больше, польше пока есть возможность

Ответить
  • Лара
06.05.22 13:19

У меня вопрос: а по какой форме они собираются (условно) открыть регистрацию J1201013 или J1201012, потому что у меня в Сонате есть обе. 

Ответить
  • Алла
06.05.22 17:57

Два місяці без ПДВ... Без валерьянкі 14-15  та 30-31. Я почала любити свою роботу.... Може поки на нас звертають увагу почати великий бухгалтерський рух "Країна без ПДВ- країна без хабарів"

Ответить
  • Людмила
09.05.22 14:54

Так коли, все-таки, почнеться реєстрація ПН? Два місяці я ПН відправляла на реєстрацію, але квитанції не надходили. Як бути далі? Відправити іх повторно, коли почнеться реєстрація?

Ответить