Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


12.05.22
6072 5 Печатать

Мобілізовані та добровольці тероборони: трудові гарантії та виплати за місцем роботи

З нашими захисниками перемога не за горами. А наш обов'язок потурбуватися про належне оформлення трудових гарантій та виплат тим, хто захищає нашу країну! 

Наші експерти вже підготували всю необхідну інформацію та зібрали  її в єдиний унікальний курс. Все зрозуміло та вичерпно! 
 
Розповімо все про трудові гарантії за місцем роботи, нюанси виплати їм середнього заробітку, його оподаткування та відображення у звітності. 
 
Все це у новому курсі - "Мобілізовані та добровольці тероборони: гарантії та виплати за місцем роботи"
 
А також:  

  • на підставі яких документів треба зберігати гарантії; 
  • як оформити увільнення від роботи працівників, що були мобілізовані або добровільно долучилися до тероборони;  
  • приклад наказу про увільнення; 
  • алгоритм розрахунку середнього заробітку та практичні приклади його обчислення, в тому числі у випадку включення премій до розрахунку. 

 

Рубрика:
Комментарии
  • Наталія
14.05.22 13:11

Чому не зробити навчання з теми "Мобілізовані та добровольці тероборони: трудові гарантії та виплати за місцем роботи" безкоштовним? В цей час війни коли так актуальна дана тема і багато питань по оформленню документів, здійсненню нарахуваню майже для кожного підприємтсва, то вбачавєте доцільним заробляти на цьому і на такій темі, коли кожен третій без роботи, коли не має доходу і не запускаються всі виробничі процеси, але намагаються якось випливати і у кожного на підприємстві є воєнозобов'язаний, мобілізований чи доброволець з тероборони. Підняли б свій рейтинг безкоштовними порадами, консультаціями, вебінарами та семінарами в цей час. Кому війна війною, а кому і мати рідна...Ганьба

Ответить
  • Александр
18.05.22 14:55

Наталія, в мене к вам пітання - чому ви не працюєта за "просто так" в цей час війні?

Ответить
  • данет
16.05.22 11:22

100%

Ответить
  • Адмін
16.05.22 16:04

Насправді, чудово уявляємо вашу стурбованість фінансовою нестабільністю та невідомістю, викликаних війною. Та навіть поділяємо такі ваші емоції. Це не порожні слова, адже автори та експерти, що готують для вас матеріали, шукають та перевіряють інформацію, знаходяться у місті, яке неймовірно постраждало від бомбардувань, де вщент зруйнований звичний та нормальний ритм життя.  І нам важко повірити, що в такі небезпечні та скрутні часи залишаються ті, хто готовий вимагати від людей в таких небезпечних та складних обставинах безкоштовної праці найвищого рівня якості.  В такі важкі часи подолати труднощі можливо лише об'єднавшись та допомогаючи одне одному здолати негаразди. Ми зі свого боку попри все (відсутність прибутків, умов для повноцінної роботи, небезпеку навколо) продовжуємо сплачувати податки, підтримувати ЗСУ та навіть знижувати вартість продуктів, не знижуючи їх якості.  Тож, сподіваємося, Вам вдасться позбутися надмірної емоційності та з усіх боків поглянути на положення справ. Ми робимо крок назустріч нашій аудиторії та сподіваємося, що аудиторія зробить те ж саме у відповідь.

Ответить
  • начфин
02.06.22 09:27

підтримувати ЗСУ"помогал детям, и дело с концом" - 12 стульев еще не запретили?
Главное не финансировать нацбатальоны, а то конфискуют потом вашу собственность в пользу госкапитализма))))

Ответить
Для того, чтоб распечатать текст необходимо оформить подписку
copy-print__image
Данная функция доступна только
авторизованным пользователям