Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


22.05.22
550 1 Печатать

Мешканцям тимчасово окупованих територій: нормативно-правові акти окупантів російської федерації є недійсними

Мешканцям тимчасово окупованих територій важливо знати, що всі нормативно-правові акти тимчасових окупаційних сил та тимчасових окупаційних адміністрацій російської федерації є неправомірними.

В нашій державі всі закони та нормативно-правові акти приймаються на основі та мають відповідати Конституції України, що чітко передбачено в статті 8. Тож будь-які «документи» тимчасової окупаційної влади автоматично недійсні з моменту їх ухвалення і не створюють жодних правових наслідків, а отже — не підлягають виконанню. Нікчемність цих актів не підлягає оскарженню та не може бути скасована.

Будь-які органи, їх посадові та службові особи на тимчасово окупованій території та їх діяльність вважаються незаконними, якщо ці органи або особи створені, обрані чи призначені у порядку, не передбаченому законом.

При цьому забороняється:

  • співпраця з державою-агресором, збройними формуваннями та/або окупаційною адміністрацією держави-агресора;
  • здійснення пропаганди держави-агресора у закладах освіти, вчинення дій, спрямованих на впровадження стандартів освіти держави-агресора у закладах освіти;
  • добровільно обіймати посади у незаконних органах держави агресора, у тому числі в окупаційній адміністрації держави-агресора, або добровільно обиратись до таких органів.
По материалам КМУ
Комментарии
  • Ольга
23.05.22 13:31

Так что, если кто то умрет или наоборот, родится на оккупированной территории, и ему дадут свидетельство о рождении или смерти, оно будет недействительно? А как жить?Ехать оформлять через фронт? Они сдурели?

Ответить
Спасибо, что читаете нас Войдите и читайте дальше
Для того, чтоб распечатать текст необходимо оформить подписку
copy-print__image
Данная функция доступна только
авторизованным пользователям